Editörler : ÇOTANAK
«878879880881882883884885886887888889»
27 Kasım 2021 23:39

fezadan
Aday Memur
Maalesef benim de sadece ama sadece 1 ardışık ve olayı mahkemede tanikla (arayan kişi) ispatladık. Kurum daha ilk mahkemeye çıkmadan savunma gönderdi. Anlamadan dinlemeden yargısız infaz yapıyorlar. Ep yok tanık yok dershane yok bank Asya yok dergi yok o yok bu yok kapılarının önünden geçmedim ama tek bi ardışık o da olayı herseyiyle ispat ettik 9 yıl önceki otobüs biletine kadar ama kurum beklemedi aldı savunmayı. Ben hakkımı helal etmiyorum etsem de Allah 2 yavrumun hakkini sorar zaten. Ki yatıp kalkıp beddua ediyorum. Hayatta beddua etmeyen ben , öyle bir beddua ediyorum ki Rabbım colugundan çocuğundan çıkartsın bunların.
Garibinbiri06, 2 ay önce - Alıntıya git

Bu ekonomik koşullarda işsiz kalmak çok zor Allah yardımcımız olsun. Elbet adalet yerini bulur birgün.

27 Kasım 2021 23:44

fezadan
Aday Memur
Dosyasında neler var nişanlınızın biraz açarmısınız geçmiş olsun..
Kara4369, 2 ay önce - Alıntıya git

Sağolun. Dosyada ardışık yok, banka Asya bylock tanık vs yok. 2014 de aks karttan tekil aramalar var. Savcı tahliyesini istemiş bakalım eksikler var dedi ikinci duruşmayı bekliyoruz.

27 Kasım 2021 23:46

Kkade
Memur

Arkadaşlar merhabalar ankesörlü telefon davasına bakan,Ankara 'da bildiğiniz çok iyi bir avukat var mıdır ?

bus.sazl, 2 ay önce - Alıntıya git

Adil yargılama hukuk adalet gibi kavramlar dikkate alınmadıgından Avukatın çok büyük rolü olmuyor neyazıkkı bu davalarda tabi yinede taktir sizin heyetin tutumu önemli olan yoksa bizi yargılayan mahkeme üyeleri de çok iyi biliyorki ankesörden somut delil olamayacağını

27 Kasım 2021 23:46

Özümkkk
Aday Memur

Savunmalar yağıyor yağacak arkadaşlar.

27 Kasım 2021 23:49

Kkade
Memur

Sağolun. Dosyada ardışık yok, banka Asya bylock tanık vs yok. 2014 de aks karttan tekil aramalar var. Savcı tahliyesini istemiş bakalım eksikler var dedi ikinci duruşmayı bekliyoruz.

fezadan, 2 ay önce - Alıntıya git

Tutuklu mu şuan

27 Kasım 2021 23:49

Özümkkk
Aday Memur

Umarım herkes ihraç olmaz

28 Kasım 2021 00:14

adalet0121
Memur

Allah görüyor bu adaletsizligi. Suçu günahı olmayan on binlerce adam var. Bunlardan biride benim. 7 ay dir açıktayım kuvvet jandarma. 2 Aralık ta 3. Celse durusmam var dosyada sadece 1 tane 0 saniyeli çağrı var ardışık olarak. Adliye kapılarında heba oluyoruz. Bu imtihanda geçecek inşallah. Gecen ay idari tahkikat yapıldı sonrada takdirlerimi istediler. 1 ay olacak ne olur ne biter bilmiyorum. İlk önceliğim yargılandığım ağır cezadan kurtulmak sonra idareyi düşünmeye basliyacam. İsyan etmiyorum 2 yaşında çocuğum var onun hakkıni Allah bırakmayacak buna inanıyorum. Ben bir asbyim. Devletime ve milletime sadakatle ve büyük fedakârlikla 7 yil hizmet ettim. Etmeyede canı gönülden istiyorum. Hiçte pişman değilim. Sadece çocuğumun geleceği için uğraşıyorum. Allah tüm masumların yardımcısı olsun.

28 Kasım 2021 00:14

fezadan
Aday Memur

Tutuklu mu şuan

Kkade, 2 ay önce - Alıntıya git

Tutuklu değil ilk duruşmada savcı serbest bırakılmasını istedi.

28 Kasım 2021 00:15

adalet0121
Memur
Değerli arkadaşlarım sık sorulan bir kaç soruya cevap yazayım. 1. Tutuklanıp cezaevine veya gözaltına alındıktan sonra bırakıldığınızda istenen "idari tahkşkat" tır. Bu sizinle adlşye arasındaki süreci sizin tarafınızdan açıklanması içindir. kurum matbu sorular sorar cevaplarsınız. 2. Yerel mahkemeden karar kesinleşince kurum ihraç için savunma yollar matbu değildir. Mahkeme savunmanızı yazıp, ilaveten Yargıtay sonucunsonucunun kesinleşinceye kadar ihraç edilmemeyi talep edebilirsiniz(dinlemeyeceklerdir). 3. Kuvvetlere göre ihraç konusuna bakış farklıdır. Örneğin Hava Kuv. Yerel mahkeme kararını beklemeden ihraç yapıyordu. Kara kuvvetleri yerel mahkeme kararından sonra karar veriyor. Jandarma dosyaya göre karar veriyor. Deniz kuv. Twm bilmşyorum açıkçası bilen yazarsa aydınlanırız. 4. İhraç ile ilgili beklenmeden yapılan ihraç ise dava ile veya davadan bağımsız ep den faydalanılması. Bu durumda kurum, suç sabit olduğu için kesin ihraç yapıyor. 5. Ankara veya dılından avukat ihtiyacına gelince tv de izlediğiniz siyaseten hükümetin karşısında eski veki avukatlar var onlar güçlü savunuyor. Ama sonucu ne kadar değiştirir orası daayrı bir konu.
cgdsblt, 2 ay önce - Alıntıya git

6 aydir sayfayı takip ediyorum. En mantıklı açıklama olmuş elinize sağlık.

28 Kasım 2021 00:16

Boraaaaaaa
Memur

Umarım herkes ihraç olmaz

Özümkkk, 2 ay önce - Alıntıya git
Şu süreç siyasi olarak değişmedikçe zamanla herkes diyemem ama %99 ü ihraç olacaktır. Görünen şuan bu öylede oluyor çevremizden sosyal medyadan duyduğumuz kadar
28 Kasım 2021 00:20

BirAsb
Aday Memur

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

28 Kasım 2021 07:15

Kkade
Memur

Tutuklu değil ilk duruşmada savcı serbest bırakılmasını istedi.

İlk alınırken mı tutuklndı peki tekil aramadan ilk defa duydum oyzdn soruyorum

28 Kasım 2021 09:38

20212021
Aday Memur

Bu telegram dediğin şey yasal birşeymi acaba patlamasin sonra

28 Kasım 2021 10:34

Kara4369
Aday Memur
Arkadaşlar bu grupta bilgi kirliliği de çok fazla zira her dosya kendine özel diye düşünüyorum bu gruplara çok takılmamak lazım.Bilen tecrübeli kişilere saygı duyuyorum ama herkezin dosyası özel ve tam anlamıyla buraya yazılmıyor siz bu şekilde yazdığınızda bilgi ihtiyacı olan kişinin kafası karışıyor hayırlı günler
28 Kasım 2021 12:12

Ümitli0606
Memur

arkadaşlar ankara'da ankesörlü telefon davalarına bakan iyi bir avukat arıyorum .lütfen bilenler yazsın

bus.sazl, 2 ay önce - Alıntıya git

Merhaba, sorunuza istinaden yazıyorum. Avukat Neslihan BAŞKURT KAHRİMAN ile iletişime geçebilirsiniz. Genelde ankesör davalarına bakıyor. Bizimle dava sürecinde çok ilgilendi. Aramalarımızla ilgili teknik inceleme hazırlamıştı, gayet iyiydi. Numarası: 0546 924 24 84 https://neslihanbaskurtkahriman.av.tr/hakkimizda

28 Kasım 2021 12:53

20212021
Aday Memur

Teknik inceleme nedir acaba bilirkişi gibi birşey mi

28 Kasım 2021 13:36

debt3501
Aday Memur

Hakkınızda hayırlısı , İnşallah tahliye olur.

Ancak aynı kart ile EP den yararlanmış birileri aranmış ise bu daha sıkıntılı bilginiz olsun. Aslında bu bir nevi KART ARDIŞIĞI. Mesela 100 kontör var kontorler bitene kadar aranan herkes bir şekilde ardışık oluyor.

28 Kasım 2021 19:03

fezadan
Aday Memur

Hakkınızda hayırlısı , İnşallah tahliye olur.

Ancak aynı kart ile EP den yararlanmış birileri aranmış ise bu daha sıkıntılı bilginiz olsun. Aslında bu bir nevi KART ARDIŞIĞI. Mesela 100 kontör var kontorler bitene kadar aranan herkes bir şekilde ardışık oluyor.

debt3501, 2 ay önce - Alıntıya git

Aramalar yılları kapsamıyor üç ayda birkaç kez aranmış. ardışık kriterlerine uymuyor ep Li durum yok.

28 Kasım 2021 19:07

fezadan
Aday Memur
Arkadaşlar bu grupta bilgi kirliliği de çok fazla zira her dosya kendine özel diye düşünüyorum bu gruplara çok takılmamak lazım.Bilen tecrübeli kişilere saygı duyuyorum ama herkezin dosyası özel ve tam anlamıyla buraya yazılmıyor siz bu şekilde yazdığınızda bilgi ihtiyacı olan kişinin kafası karışıyor hayırlı günler
Kara4369, 2 ay önce - Alıntıya git

Doğru katılıyorum

29 Kasım 2021 02:34

raymalifakitiko
Aday Memur
Değerli arkadaşlarım sık sorulan bir kaç soruya cevap yazayım. 1. Tutuklanıp cezaevine veya gözaltına alındıktan sonra bırakıldığınızda istenen "idari tahkşkat" tır. Bu sizinle adlşye arasındaki süreci sizin tarafınızdan açıklanması içindir. kurum matbu sorular sorar cevaplarsınız. 2. Yerel mahkemeden karar kesinleşince kurum ihraç için savunma yollar matbu değildir. Mahkeme savunmanızı yazıp, ilaveten Yargıtay sonucunsonucunun kesinleşinceye kadar ihraç edilmemeyi talep edebilirsiniz(dinlemeyeceklerdir). 3. Kuvvetlere göre ihraç konusuna bakış farklıdır. Örneğin Hava Kuv. Yerel mahkeme kararını beklemeden ihraç yapıyordu. Kara kuvvetleri yerel mahkeme kararından sonra karar veriyor. Jandarma dosyaya göre karar veriyor. Deniz kuv. Twm bilmşyorum açıkçası bilen yazarsa aydınlanırız. 4. İhraç ile ilgili beklenmeden yapılan ihraç ise dava ile veya davadan bağımsız ep den faydalanılması. Bu durumda kurum, suç sabit olduğu için kesin ihraç yapıyor. 5. Ankara veya dılından avukat ihtiyacına gelince tv de izlediğiniz siyaseten hükümetin karşısında eski veki avukatlar var onlar güçlü savunuyor. Ama sonucu ne kadar değiştirir orası daayrı bir konu.
cgdsblt, 2 ay önce - Alıntıya git
DzKK mahkeme kararını beklemiyor fetömetrenin kriterleri ile ihraç ediyor. Hiç mahkemesi olmadan bekar evinde ev arkadaşı fetöden işlem gördü diye ihraç olanlar var..
Toplam 17906 mesaj
«878879880881882883884885886887888889»