Editörler : E.Kayı Han
«882883884885886887888889890891892893»

faruk19
Aday Memur
07 Aralık 2021 08:34

Hemen
nemutluturkumdiyenee, 2 yıl önce
Yurtdışı yasağı göreve döndükten ne kadar süre sonra kalkıyor?

zeynep5594
Kapalı
07 Aralık 2021 10:08

Arkadaşlar merhaba. İstanbulda istinafda dosyamız var. Telefonla arasak dosya numarası olarak hangi sıralamayı incelediklerini öğrenebilirmiyiz? Tahminen bize gelecek süreyi öğrenmiş oluruz die düşünüyorum ama fikirlerinizi alabilirmiyim?

Garibinbiri06
Aday Memur
07 Aralık 2021 17:49

Iyi akşamlar. Birsey öğrenmek istiyorum. Bizlerden savunma alındığında buna cevap geliyor mu ? MSB kuvvet vs kurumlardan. Yoksa sonucu yaşayarak mi göreceğiz.

adalet0121
Memur
07 Aralık 2021 18:03

Mahkemeden varmı hayırlı bir sonuç merak ettim

yavruaslan06, 2 yıl önce
S.a arkadaşlar Yarın Ank. 28. Acm de karar duruşma var duanızı eksik etmeyin. Hayırlı akşamlar

Poseidony
Aday Memur
07 Aralık 2021 23:27

Her aramamda yardımcı oldular, acm ve idari mahkemeler de dahil. Size de yardımcı olurlar düşüncesindeyim...

tucy
Aday Memur
07 Aralık 2021 23:48

Arkadaşlar konu dışı ama başına gelen varsa bilgi verirse sevinirim ben ankesorden jandarma astsubay iken ihrac oldum şu anda kayincom astsubay okuiunda eğitim görüyor iki aydır benim.ihrac olmuş olmam bunu etkiler mi atılması için ve okulun sonunda sözlü sınav yapıp eleme durumları oluyormuş boyle bir şeyle karşılasan veya duyan oldu mu yakinlarindan
08 Aralık 2021 07:38

Yok benim hala kalkmadı
faruk19, 2 yıl önce
Hemen

Mahmutmahmudi
Aday Memur
08 Aralık 2021 11:57

kesin etkilemez diyen kimse cıkamaz cünkü

?Aslında hiçbir şey yasadışı değildi, çünkü artık yasa diye bir şey yoktu.?

George Orwell

tucy, 2 yıl önce
Arkadaşlar konu dışı ama başına gelen varsa bilgi verirse sevinirim ben ankesorden jandarma astsubay iken ihrac oldum şu anda kayincom astsubay okuiunda eğitim görüyor iki aydır benim.ihrac olmuş olmam bunu etkiler mi atılması için ve okulun sonunda sözlü sınav yapıp eleme durumları oluyormuş boyle bir şeyle karşılasan veya duyan oldu mu yakinlarindan

Koyunyemez
Memur
08 Aralık 2021 12:01

Kayinconuz kimseye sizin ihrac oldunuz soylemesin
tucy, 2 yıl önce

Fatih0138
Memur
08 Aralık 2021 14:25

4-5 sene önce olsa evet olurdu çünkü ohal vardı .Şimdi hakkında işlem yapmak için kendi ile ilgili dava olması gerek . Sıkıntı olmaz.
tucy, 2 yıl önce

acem11
Aday Memur
08 Aralık 2021 19:34

Geçen yıl aynı durumda olan vardı mezun oldu sıkıntı olmaz büyük ihtimal.
tucy, 2 yıl önce

20212021
Memur
08 Aralık 2021 22:49

Kendini kurtardı da kayincanumu düşünüyon artık

Allahkadir
Aday Memur
09 Aralık 2021 19:39

Herkese iyi akşamlar daha öncede kusaca anlatmıştım durumu 1 ardışık 3 cevapsız arama ilk dereceden beraat istğnaf bozma tekrar ilk derece bu sefer aynı dosya içeriğine ceza dosya 1.5 ay önce Diyarbakır bam agitti ve dün ceza onandı anlamıyorum anlayamıyorum sindiremiyorum dayanamıyorum bu yapılanlara Ne olacak ne zaman düzelecek bu kadar kusa sürede bam ın dosyaya bakması ayrı şaşırttı bu gidişe Yargıtay da onar hiç umut kalmadı

DzAsb48
Aday Memur
09 Aralık 2021 23:12

Öncelikle geçmiş olsun. Ne zaman başlamıştı sizin ilk olarak yargılamanız. Mahkeme heyetleri aynı mıydı peki? Aynı heyet verdiği beraat kararını cezaya mı çevirdi.

Allahkadir, 2 yıl önce

Herkese iyi akşamlar daha öncede kusaca anlatmıştım durumu 1 ardışık 3 cevapsız arama ilk dereceden beraat istğnaf bozma tekrar ilk derece bu sefer aynı dosya içeriğine ceza dosya 1.5 ay önce Diyarbakır bam agitti ve dün ceza onandı anlamıyorum anlayamıyorum sindiremiyorum dayanamıyorum bu yapılanlara Ne olacak ne zaman düzelecek bu kadar kusa sürede bam ın dosyaya bakması ayrı şaşırttı bu gidişe Yargıtay da onar hiç umut kalmadı

Boraaaaaaa
Şef
10 Aralık 2021 00:02

Geçmiş olsun.. beraati bozma gerekçeleri neymiş veya mahkemenin ceza verirken öne sürdüğü ekstra bir gerekçe sundu mu . Mahkemeniz ne zaman başladı ilk derece kaç acm idi. Biraz bahseder misiniz benimde Diyarbakır 8. Acmde devam ediyor süreç
Allahkadir, 2 yıl önce

Özümkkk
Kapalı
10 Aralık 2021 14:29

Boraa Diyarbakır?da avukatınız kim acaba. Bildiğinizİyi bir avukat var mı diyarbakırda

Boraaaaaaa
Şef
10 Aralık 2021 17:54

Benim avukat İzmir'den gözaltı oradan olmuştu
Özümkkk, 2 yıl önce

Boraa Diyarbakır?da avukatınız kim acaba. Bildiğinizİyi bir avukat var mı diyarbakırda

Allahkadir
Aday Memur
10 Aralık 2021 20:13

Teşekkür ederim 2018 mayısta başlamıştı hayır heyetler aynı değil işk derecenin ama istinafı bilmiyorum

DzAsb48, 2 yıl önce

Öncelikle geçmiş olsun. Ne zaman başlamıştı sizin ilk olarak yargılamanız. Mahkeme heyetleri aynı mıydı peki? Aynı heyet verdiği beraat kararını cezaya mı çevirdi.

Allahkadir
Aday Memur
10 Aralık 2021 20:15

İşk derece Bingöl 2. Ağır ceza bozma sebebi eksik evrak üzerinden beraat kararı verilemeyeceği sebebiydi 2018 Mayıs gözaltı ile başladı 3.5 ay cezaevi süreci oldu hiÇ yeni bir evrak tanıkhiçbir şey eklenmedi ilk gün ne ise bugün de aynı dosya

Boraaaaaaa, 2 yıl önce
Geçmiş olsun.. beraati bozma gerekçeleri neymiş veya mahkemenin ceza verirken öne sürdüğü ekstra bir gerekçe sundu mu . Mahkemeniz ne zaman başladı ilk derece kaç acm idi. Biraz bahseder misiniz benimde Diyarbakır 8. Acmde devam ediyor süreç

burcuvahit
Aday Memur
11 Aralık 2021 02:01

45 ay oldu... 45 koca ay... 9 gün gözaltı tek ardışık ve 3 ay ggu sonra ihraç ve hala ne iddianame ne de mahkeme var, ne de bir değişiklik...Sürekli değişen ve asla görüşmeyen savcılar... Lütfen beraat alanlar, göreve geri dönenler, kabustan uyananlar yazın lütfen yazın, umudumuz olsun...

Toplam 20070 mesaj
«882883884885886887888889890891892893»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi