Editörler : E.Kayı Han
03 Mayıs 2018 17:51

Chp nin adayı beIIi oldu

MUHARREM İNCE!

Hocam çok sevindim! Hiç ihtimaI vermiyordum.GözIerim yaşardı.AğIadım resmen!

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
03 Mayıs 2018 17:55

Cumhurbaşkanı oImanızı bütün kaIbimIe aşkı niyaz ederim.

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
03 Mayıs 2018 19:55

Ağlamanı 24 Haziran akşamına sakla.

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
03 Mayıs 2018 20:54

8 Temmuzda gorursunuz gununuzü!Ondan sonra zırIaycasınız YanuIduk! YanuIduk! Hata eddük! Bu Başkanluk Diktatörlükmüş keIIi ! Anayasayu değiştürük!Amanunu kellü üfff keIIüüü!AItını üstünü üffff keIIüüü!

fazilet-83, 6 yıl önce

Ağlamanı 24 Haziran akşamına sakla.

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
03 Mayıs 2018 23:35

CHP nin siyaset anlayışı....

CB adaylarının belli olması, chpli olabilmesi onları ağlatacak derecede bir mutluluk vesilesi..

EDEBİYATÇI1923
Genel Müdür
03 Mayıs 2018 23:46

chp çok şükür akp gibi tek kişinin ağzına bakmıyor, ölçüyor tartıyor ona göre karar veriyor, bu partiden binlerce İnce her zaman çıkar önemli olan kişiler onların fikirleri değildir, parti siyasetidir.

fazilet-83, 6 yıl önce

CHP nin siyaset anlayışı....

CB adaylarının belli olması, chpli olabilmesi onları ağlatacak derecede bir mutluluk vesilesi..

huzur-I4
Yasaklı
04 Mayıs 2018 00:10

defalarca denediği halde parti başkanı yapılmayan adama' tıpış tıpış 'millete başkan yapmak için oy vermeye gidecek koyun chp zihniyeti...

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
04 Mayıs 2018 00:29

CB adayını belirleme yetkisini kime verdi chp ¿

Kemal, kaç kuş vurdu bu atışıyla, kendince ¿

Lideri minderden kaçan bir parti savunucusu olabilmek nasıl bir duygu ¿

EDEBİYATÇI1923, 6 yıl önce

chp çok şükür akp gibi tek kişinin ağzına bakmıyor, ölçüyor tartıyor ona göre karar veriyor, bu partiden binlerce İnce her zaman çıkar önemli olan kişiler onların fikirleri değildir, parti siyasetidir.

sakaya.fırat
Yasaklı
04 Mayıs 2018 01:17

adam kaç kez parti liderliğine aday oldu kazanamadı.

partinin kendi delegesi oy verip genel başkan yapmadı.

şimdi aynı adamı başlarına reisi cumhur yapmak içinmi oy verecekler.

sakaya.fırat
Yasaklı
04 Mayıs 2018 01:19

aha buraya yazıyorum.

kemal buna değil erdoğana oy verir.

benim bildiğim kemal muharreme oy vermez.

niye versinki.

muharrem reisi cumhur olursa kemal o koltukta kalamaz .

EDEBİYATÇI1923
Genel Müdür
04 Mayıs 2018 01:26

tıpış tıpış oy vermek akp de olur nasıl mı? milletvekillerine genel başkanlık kurultay öncesi tefeci gibi boş a4 kağıtlarına imza attırarak, bunca sözde il kongreleri yapılıyor nasıl oluyor o çakma kongreleri ikinci bir aday olma cesareti gösteren dahi yok, yani bu kadar adamdan hiçbiri çıkıp da ben daha iyi yaparım diyemiyor güldürmeyin insanları lideriniz hapşırsa siz de hapşırırsınız:)

huzur-I4, 6 yıl önce

defalarca denediği halde parti başkanı yapılmayan adama' tıpış tıpış 'millete başkan yapmak için oy vermeye gidecek koyun chp zihniyeti...

EDEBİYATÇI1923
Genel Müdür
04 Mayıs 2018 01:34

işte akp kafası seçim=minder bunun bir tık ilerisi benim abim senin abini döver:) o değil de a haberin editörlerine yazık oldu bir aydır kıçlarını yırtıyorlardı kılıçdaroğlu aday olsun diye:) ha bu arada anlamayabilirsiniz chpnin modelinde başkanlık falan olmayacak aşama aşama o mahfedilen parlamenter sisteme geri dönülecek onun için de parti liderinin aday olması doğru değil biz bunu tam 5 yıldır söylüyoruz:) seçilen kişi gerçekten cumhurbaşkanlığı yapacak

fazilet-83, 6 yıl önce

CB adayını belirleme yetkisini kime verdi chp ¿

Kemal, kaç kuş vurdu bu atışıyla, kendince ¿

Lideri minderden kaçan bir parti savunucusu olabilmek nasıl bir duygu ¿

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
04 Mayıs 2018 08:56

Muharrem hoca İsIam aIimi değil emmeee Fikis hocasıdır.8 temmuzda Galduraç gurup sizleri iktidardan GAYDURU GUPPAK yapıvereceeee!

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
04 Mayıs 2018 09:11

O zaman aceIemiz oImayacak bunIarı inim inim inIeteceğiz önce! Evet Muharrem hoca hem Başkan hemde CHP geneI Başkanı oIacak.HataIarını İdrak edecekIer!

EDEBİYATÇI1923, 6 yıl önce

işte akp kafası seçim=minder bunun bir tık ilerisi benim abim senin abini döver:) o değil de a haberin editörlerine yazık oldu bir aydır kıçlarını yırtıyorlardı kılıçdaroğlu aday olsun diye:) ha bu arada anlamayabilirsiniz chpnin modelinde başkanlık falan olmayacak aşama aşama o mahfedilen parlamenter sisteme geri dönülecek onun için de parti liderinin aday olması doğru değil biz bunu tam 5 yıldır söylüyoruz:) seçilen kişi gerçekten cumhurbaşkanlığı yapacak

cem296
Daire Başkanı
04 Mayıs 2018 09:31

öğretmen kökenli bir adayın

c.baskanı olmasını cok isterim......

umarım secilir.ve öğretmenlerin hakları, özlük hakları iyileştirilir....

sigonsliquid
Şube Müdürü
04 Mayıs 2018 09:56

işte neyi niye istediğini bilen insan tavrı. keşke diğer insanlarda sizin gibi kuru muhalefet yada kuru iktidar yalakalığı yapmasa.

cem296, 6 yıl önce

cem296
Daire Başkanı
04 Mayıs 2018 10:08

tesekkür ederim....

sigonsliquid, 6 yıl önce

işte neyi niye istediğini bilen insan tavrı. keşke diğer insanlarda sizin gibi kuru muhalefet yada kuru iktidar yalakalığı yapmasa.

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
04 Mayıs 2018 12:04

Muharrem İnce dediki "Adam gibi neIer yapacağımızı konuşarak yarışırsak amenna Ama çamura yatıp çamur atmaya kaIkarsanız Daniskasını yaparım!"

EkmeIeddün yok artuk!

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
04 Mayıs 2018 12:20

Kardeşim FİZİK HOCASI bu FİZİK en zor ders Hem MATEMATİĞİ iyi biIeceksin hemde Konuyu hazmedeceksin! ANALİTİK düşünceyi en çok geIiştiren ders.Ve en çok IQ ya muhtaç oIunan ders.MühenisIik faIan yanında çok hafif kaIır.

Ezberci imamIara değiI; İşte bu kafa yapısındaki insanIarın yönetici oImasına ihtiyacı var ÜIkemizin.Birde İncenin sesi çok güzeI çıkar O Eyyyyyy!Iere papuç bırakmaz.

cem296, 6 yıl önce

huzur-I4
Yasaklı
04 Mayıs 2018 13:10

ekmeleddine nasıl tıpış tıpış oy verdiyseniz partiye başkan yapmadığınız adamada oy vereceksiniz.tıpkı yok biz istemiyorduk dediğiniz güle vereceğiniz gibi....

kılıçdaroğlunun chpde kalması kararlaştırılmış üst akıl tarafından demek ki aday olarak ince harcanacak...

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
04 Mayıs 2018 13:22

Ekmeleddüne seçmen olarak oy vermedim! Daha doğrusu Oy kuIIanmadım.Çoğu CHP seçmenide oy kuIIanmadı.Eğer A. GüI ortak çatı adayı olsaydı yine Oy kuIIanmazdım.Akşener adayIığımı çekmiyeceğim dedi.O zaman C.B adayım Akşener ve İYİ parti idi. Şimdi Muharrem İnce ve CHP!Ama 2 tura İnce kaImazsa AKŞENER dir.

huzur-I4, 6 yıl önce

ekmeleddine nasıl tıpış tıpış oy verdiyseniz partiye başkan yapmadığınız adamada oy vereceksiniz.tıpkı yok biz istemiyorduk dediğiniz güle vereceğiniz gibi....

kılıçdaroğlunun chpde kalması kararlaştırılmış üst akıl tarafından demek ki aday olarak ince harcanacak...

Toplam 98 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi