Editörler : E.Kayı Han
03 Mayıs 2018 17:53

Sorusturma yoktur yazisi alma

Iyi gunler yardimci olabilecek varsa cok sevinirim. 1.5 ay once aciga alindim hakkimda herhangi bir dava yada sorusturma yok. Merak ettigim hakkimda sorusturma yoktur yazisi alabilir miyim? Alirsam kurumuma versem bir faydasi olur mu ?

n10ickname
Aday Memur
03 Mayıs 2018 20:36

Ben de 23 Mart 2018 tarihinden beri ggu yum. Adalet sarayına gittim herhangi bir soruşturma veya davam yokmuş. Bunu sadece amirime bildirdim.hakkimda açılmış soruşturma veya dava olmadığına dair belge alıp dilekçeyle bildirsem mi diye düşündüm. Ama yapmadım. Dediğim gibi amirime bilgi verdim sadece bence bi faydası Olmaz. Tahminim bağlı bulunduğumuz kurum takibini yapıyordur herhalde. Yanı savcılıkla filan görüşüyordur. Diye tahmin ediyorum. Ben de kararsız kaldım bu konuda. Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

k.hakan
Şef
03 Mayıs 2018 21:45

ben çağlayan adliyesine dilekçe verdim yakında gelecek adresime,

başka birisi almış evrakı paylaşmıştı evrakta şu tarih itibariyle soruşturma yoktur fakat,

soruşturma yoğunluğu, başka bir ifadede adı geçmesi, başka bir ilde olması vb ihtimalleri sayarak kesin olarak soruşturmanız yoktur diyemeyiz gibi bişey yazıyordu.

nedengeldimistanbul
Aday Memur
03 Mayıs 2018 23:37

Hocam çağlayan adliyesinde nereye veriliyor bu dilekçe
k.hakan, 6 yıl önce

başka birisi almış evrakı paylaşmıştı evrakta şu tarih itibariyle soruşturma yoktur fakat,

soruşturma yoğunluğu, başka bir ifadede adı geçmesi, başka bir ilde olması vb ihtimalleri sayarak kesin olarak soruşturmanız yoktur diyemeyiz gibi bişey yazıyordu.

Nyxxx
Aday Memur
03 Mayıs 2018 23:38

Hocam bagli oldugum kurumun biseyden haberi oldugunu sanmiyorum yazili olarak bildirsem iyi olur diye dusundum cunku benimle ayni gun aciga alinan 2 kisi geri dönmüş onlarin takipsizlik almis bylock dosyalari varmis takipsizligi gonderince cagirmislar bende dava yada sorusturma yok neye gore boyle oluyor anlamadim

n10ickname, 6 yıl önce
Ben de 23 Mart 2018 tarihinden beri ggu yum. Adalet sarayına gittim herhangi bir soruşturma veya davam yokmuş. Bunu sadece amirime bildirdim.hakkimda açılmış soruşturma veya dava olmadığına dair belge alıp dilekçeyle bildirsem mi diye düşündüm. Ama yapmadım. Dediğim gibi amirime bilgi verdim sadece bence bi faydası Olmaz. Tahminim bağlı bulunduğumuz kurum takibini yapıyordur herhalde. Yanı savcılıkla filan görüşüyordur. Diye tahmin ediyorum. Ben de kararsız kaldım bu konuda. Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Nyxxx
Aday Memur
03 Mayıs 2018 23:40

Saol hocam cevap icin cok yardimci oldunuz bakayim bende

k.hakan, 6 yıl önce

k.hakan
Şef
04 Mayıs 2018 11:06

7. kat terör ve örgütlü suçlar savcılığı ön bürosunu verdim, ben sadece dosya varmı yokmu diye sormaya gitmiştim dosya yok isterseniz dilekçe yazın yazılı verelim dediler bende öyle yazdım. demekki herkes istiyorki direk bana öyle dedi

nedengeldimistanbul, 6 yıl önce
Hocam çağlayan adliyesinde nereye veriliyor bu dilekçe

Nyxxx
Aday Memur
04 Mayıs 2018 13:57

Cok saolun cevaplar icin

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi