Editörler : swat3410E.Kayı Han

Kapalı
05 Mayıs 2018 10:27

20. Dönem pomem yıl sonu mülakatından elediler allah'ın izniyle davayı kazandım mesleğe başladım

20. dönem Bilecek Pomemde okuyorum.Herşeyi geçtim tam mezun olacam derken sebepsiz yere yıl sonu mülakatıma düşük verdiler mesleğe geçirmediler.Tüm soruları bilmiştim halbuki.Altında yatan sebep farklıydı.Güvenlik soruşturmam olumsuzmuş sözde.Allah'a şükür bu zamana kadar ne karakolluk oldum nede ailemde fetöş şeyleri var. Avukatım aracılığıyla dava açtım.Sağolsun 3 ayda yürütme durdurdu direk atandığım yerde mesleğe başladım.Bu hafta cumada davayı kazandığımız tebliğ edildi. Allah kimseyi haksızlığa uğratmasın.Ama uğradıysanızda hakkınızı sonuna kadar savunun. Önce Allah'a sonra aileme ve avukatıma teşekkür ederim.

05 Mayıs 2018 10:28

Hayırlı olsun.gözünüz

aydın.dava kaç ay sürdü?

Eren Galip
Kapalı
05 Mayıs 2018 10:31

6-7 ay sürdü ama idarenin savunma süresi hep mahkemece kısaltıldı.Yürütme durdurması 3 ayda çıktı.

hakan muhammet
Aday Memur
05 Mayıs 2018 10:32

hayırlı olsun devrem.geri dönünce sorun yarattılar mı?? davana hangi avukat baktı??

Eren Galip
Kapalı
05 Mayıs 2018 10:34

Meslekte kimse kimsenin umrunda değil devrem.Kimse sorun yaratmadı.Avukatım Ankarada.Tavsiye üzerine gittim.Kendisi polis okulu davalarında uzman zaten.Emniyette tanıdıklarıda çok.

hakan muhammet, 6 yıl önce

hayırlı olsun devrem.geri dönünce sorun yarattılar mı?? davana hangi avukat baktı??

05 Mayıs 2018 10:37

Astsubay hazırlık okulundan sabah içtimada çantanı topla gidiyorsun denen arkadaşlarımız vardı.Onlarda dava açtı.İnşallah dönecekler.

TronNiel
Memur
05 Mayıs 2018 16:41

Kardeşim 20. dönem bilecik pomem öğrenci almadıki 3 dönemdir pöh vardı burda ilk kez 21. dönem pomem aldı (şu an öğrenciyim)

Eren Galip
Kapalı
05 Mayıs 2018 17:14

3. dönem pöhler üniversite mezunu olarak alındı yani Pomem gibi

Burak7897.
Aday Memur
05 Mayıs 2018 18:02

Hayırlı olsun devrem,Bnde şuan 19.dönem pöh eğitimdeyim 8 ay oldu biZimde 5.ay soruşturma temiz gelmişti ama Bnde sene sonu mülakatından korkuyorum bi sıkıntı olurda elenirim diye ailem herşeyiniz tertemiz Sicilim tertemiz bitek malum dershaneye gitmiştim geçmişte hiç ilişiğim aboneliğim yoktu ama bana sene somunda sıkıntı çıkartır mı sence?
05 Mayıs 2018 18:26

Bize de yardım eder misin biz de aynı durumdayız dava açtık

BörüHkn
Aday Memur
05 Mayıs 2018 19:19

20.dönem mezunuyum okulda Bilecikten gelen vardı pomem açılmadığı için milleti umutlandurma boş boş.

s.krcn
Aday Memur
05 Mayıs 2018 21:29

Merhaba. Avukat adı ve detayları yazabilirmisin. Bu konuda çok fazla mağdur var. Belki bir umut olur

Muzaffer Aslann
Aday Memur
05 Mayıs 2018 21:31

Devrem haberini buradan aldım sevindim.Allah yolunu bahtını açık etsin.Elendiğinde çok üzülmüştüm

Eren Galip
Kapalı
05 Mayıs 2018 21:37

ÇOK ŞÜKÜR DEVREM ANKARA'DA DAİREDE BAŞLADIK

Muzaffer Aslann, 6 yıl önce

Devrem haberini buradan aldım sevindim.Allah yolunu bahtını açık etsin.Elendiğinde çok üzülmüştüm

s.krcn
Aday Memur
05 Mayıs 2018 21:47

Eren galip arkadaşım avukat adı ve detay paylaşırmısın
Eren Galip, 6 yıl önce

ÇOK ŞÜKÜR DEVREM ANKARA'DA DAİREDE BAŞLADIK

s.krcn
Aday Memur
06 Mayıs 2018 11:37

Yıl sonu sınavından suçsuz yere elenip mağdur olan o kadar çok kişi varken bu konuya kimsenin yorum yapmaması, yazılanların gerçek olmadığı algısından kaynaklanıyor sanırım. Başlığı açan arkadaşım bizi avukat ismi ve aşamalarla ilgili aydınlatırmısın. 1.5 yıldır uğraşıyorum hala mahkemeden bir sonuç alamadım. Varsa böyle bir sonuç emsal gösteririz senin avukatınla görüşürüz. Halimizi en iyi senin anlaman lazım mağduruz haksızlığa uğradık hiçbir suçumuz yokken mesleğimizi yapamıyoruz.

Eren Galip
Kapalı
06 Mayıs 2018 13:53

Özelden mesajına olumsuz cevap verdim diye mi bu kadar yaygara kardeş? Elendiyseniz elendiniz banane bundan? Kendi başımı neden tekrar belaya sokayım.Reddedilince hemen böyle davranmana gerek yok.

s.krcn, 6 yıl önce
Yıl sonu sınavından suçsuz yere elenip mağdur olan o kadar çok kişi varken bu konuya kimsenin yorum yapmaması, yazılanların gerçek olmadığı algısından kaynaklanıyor sanırım. Başlığı açan arkadaşım bizi avukat ismi ve aşamalarla ilgili aydınlatırmısın. 1.5 yıldır uğraşıyorum hala mahkemeden bir sonuç alamadım. Varsa böyle bir sonuç emsal gösteririz senin avukatınla görüşürüz. Halimizi en iyi senin anlaman lazım mağduruz haksızlığa uğradık hiçbir suçumuz yokken mesleğimizi yapamıyoruz.

s.krcn
Aday Memur
06 Mayıs 2018 14:29

Sizinle özelden hiç yazışmadık. Elendiysen elendin banane demişsin aynı mağduriyeti yaşadıysan böyle bir cevap vermen çok ilginç. Sadece avukat ismini vermeni rica ettimki bende aynı avukata davamı vereyim diye. Bunda sinirlenecek bişey olduğunu düşünmüyorum. Eğer senin gibi mağdur olanlara yardımcı olmak istemiyorsan BANANE diyorsan Memurlar nete böyle bir konu açmanın sebebi nedir ki? Ben bütün davayı kazansam göreve başlasam bunu buraya yazarım avukatımın isminide veririm ki gerçekten masum olanlara bir faydam olsun diye. Suçu olanlar bin beter olsunlar ama suçsuz günahsız bir sürü mağdur da var bunu unutmayın lütfen.
Eren Galip, 6 yıl önce

Özelden mesajına olumsuz cevap verdim diye mi bu kadar yaygara kardeş? Elendiyseniz elendiniz banane bundan? Kendi başımı neden tekrar belaya sokayım.Reddedilince hemen böyle davranmana gerek yok.

TronNiel
Memur
06 Mayıs 2018 15:17

Arkadaşım 20. dönem bilecikte POMEM alınmadı diyoruz neden açıklama yapmıyosun ? Bilecik 3 yıldır pomem açmıyo ilk kez bu yıl 21. dönem aldılar ?????

Eren Galip
Kapalı
06 Mayıs 2018 18:32

Pöh olduğuna kafan basmıyor mu yoksa basması için başka birşey mi söylemem gerekli? İsmini söyle yarın okulu arayım

TronNiel, 6 yıl önce

Arkadaşım 20. dönem bilecikte POMEM alınmadı diyoruz neden açıklama yapmıyosun ? Bilecik 3 yıldır pomem açmıyo ilk kez bu yıl 21. dönem aldılar ?????

BörüHkn
Aday Memur
07 Mayıs 2018 01:35

20.dönem Bilecik yalan. 20.dönem POMEM polis memuru aldı açılan okullar belli. 20.dönem Tektir.

Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi