Editörler : ayşegül bgm
05 Mayıs 2018 15:15

Atama ne zaman olur?

Arkadaşlar bakanın açıklamasına göre şu an devlet personel başkanlığında olduğuna göre sizce ne kadarlık bir süreç kaldı ilanı görmemiz için?

arda1234
Genel Müdür
05 Mayıs 2018 15:26

bakan maliyeden geçti devlet personel başkanlığına peşinden osymye GEÇEÇEKdiyor

süreç var,sonundada seçimden önceye kadar yetiştirmeye çalışıyoz diyor

eğer dpb de olsa haftaya açıklanırdı

50hemsir
Kapalı
05 Mayıs 2018 17:48

daha bu alim isi bitmeden 18binlik alim cok zor biz bi yerkeselim onxekikle

hiçimben
Daire Başkanı
05 Mayıs 2018 18:19

Siz yerleştiniz ve gerisi pek umrunuzda değil bu belli bişey ama istedikleri zaman 50 bini 1 aydaşak diye işe başlatırlar merak etmeyin

50hemsir, 6 yıl önce

50hemsir
Kapalı
05 Mayıs 2018 18:24

gerisi umrumda o kadar kpss calisan arkadasim var benim onlara yazik degilmi yeni mezun olacaklara
hiçimben, 6 yıl önce

Siz yerleştiniz ve gerisi pek umrunuzda değil bu belli bişey ama istedikleri zaman 50 bini 1 aydaşak diye işe başlatırlar merak etmeyin

ortnurse
Şef
05 Mayıs 2018 18:32

sizin yerleşmenizle bir ilgisi yokki bazılarının zimmeti iki ayda bazılarının on ayda biter,on ay bitenide mi beklicez yani,18 binlik bir sayı var lisanların puanı yanmadan alınır sizin yerleşmenizle ilgisi yok tabiki
50hemsir, 6 yıl önce

50hemsir
Kapalı
05 Mayıs 2018 18:36

ben 10 ay bekleyin demiyorum adil alim yapilsin 9000 haziran 9bin ekim gibi magdur olmasin kimse.skntili kisiler 10 ayda duaer zimmet hakeden puani alan atanir olmayan atanamaz herkes biliyo bunu
ortnurse, 6 yıl önce
sizin yerleşmenizle bir ilgisi yokki bazılarının zimmeti iki ayda bazılarının on ayda biter,on ay bitenide mi beklicez yani,18 binlik bir sayı var lisanların puanı yanmadan alınır sizin yerleşmenizle ilgisi yok tabiki

ortnurse
Şef
05 Mayıs 2018 18:43

biz ortaöğretimiz zaten bizim için alımın 9,9 olması farketmez iki alımada yetişiriz ama inşallah 18 bin haziranda alınır sonrada ek alım için mücadele edilir daha çok kişi atanır
50hemsir, 6 yıl önce
ben 10 ay bekleyin demiyorum adil alim yapilsin 9000 haziran 9bin ekim gibi magdur olmasin kimse.skntili kisiler 10 ayda duaer zimmet hakeden puani alan atanir olmayan atanamaz herkes biliyo bunu

50hemsir
Kapalı
05 Mayıs 2018 18:44

haziranda 18 bin alirlarsa eger ne kadar mucadele edilirse edilsin bu yil baska alim olmaz zaten 27bini almis olacagiz .insallah bizim zimmet temmuz basi gibi biter sizinde yolunuz acilir
ortnurse, 6 yıl önce
biz ortaöğretimiz zaten bizim için alımın 9,9 olması farketmez iki alımada yetişiriz ama inşallah 18 bin haziranda alınır sonrada ek alım için mücadele edilir daha çok kişi atanır

hiçimben
Daire Başkanı
05 Mayıs 2018 19:02

Yeni mezun olacaklar da sonraki atamayı beklemek zorundalar. 2016 kpssye girenlere büyük bi haksızlık yapıldığının herkes farkında. Yeni mezun olacak lisans hemşireler haklı olabilir çok fazla atama yapıldı ve puanlar çok düştü ama sağlıkçılar sadece lisans hemşirelerden oluşmuyo vebenim bölümümden 2 yıldır sadece 35 kişi alındıysa ben kimsenin mezun olmasını beklemek zorunda değilim. Diplomasını bile almayan insanlar için dertlenemem. Siz de atanmışsınız tuzunuz kuru ondan böyle konuşabiliyosunuz, eğer bu atamada atanmasaydınız hazirandaki 18000lik atama ne zaman olur diye başlık açacağınızdan adım kadar eminim.

50hemsir, 6 yıl önce
gerisi umrumda o kadar kpss calisan arkadasim var benim onlara yazik degilmi yeni mezun olacaklara

Hemşire ortaögm
Aday Memur
05 Mayıs 2018 19:04

Lisansların yanacak hangi puanından bahsediyorsunuz 60-65 mi ?
ortnurse, 6 yıl önce

ortnurse
Şef
05 Mayıs 2018 19:09

lisans denince aklınıza sadece hemşire gelmesin,diyetisyen,psikolog,ebe,fizyoterapist,biyolog bölümleride lisans..
Hemşire ortaögm, 6 yıl önce

ortnurse
Şef
05 Mayıs 2018 19:10

bakan zaten haziranda 9 bin alınacağını söylemişti,yinede sizin zimmetinizi beklemicez,18 bin haziranda olucakdır,neden sizi bekleyelim siz olsanız beklemek istermiydiniz
50hemsir, 6 yıl önce
haziranda 18 bin alirlarsa eger ne kadar mucadele edilirse edilsin bu yil baska alim olmaz zaten 27bini almis olacagiz .insallah bizim zimmet temmuz basi gibi biter sizinde yolunuz acilir

50hemsir
Kapalı
05 Mayıs 2018 19:15

benim sadece mezuniyet skntim vardi ocakta bitti zaten puanim yeterliydi bu 9binlik alimda nokta atasi yapacak jadar neredeyse ama haksizlik olur net soyluyorum gercekten o kadar kisiye
ortnurse, 6 yıl önce
bakan zaten haziranda 9 bin alınacağını söylemişti,yinede sizin zimmetinizi beklemicez,18 bin haziranda olucakdır,neden sizi bekleyelim siz olsanız beklemek istermiydiniz

ortnurse
Şef
05 Mayıs 2018 20:32

benimde puanım 9 binlik alımda atanıcak kadardı istediğim yer olsun diye bekledim haziran alımı var diye inşallah da olur
50hemsir, 6 yıl önce
benim sadece mezuniyet skntim vardi ocakta bitti zaten puanim yeterliydi bu 9binlik alimda nokta atasi yapacak jadar neredeyse ama haksizlik olur net soyluyorum gercekten o kadar kisiye
05 Mayıs 2018 21:14

Haziranın kaçında kılavuz yayınlanır?

enesfur
Kapalı
05 Mayıs 2018 22:03

lisansım ama yanmasından endişe ettiğim puanım 60 değil 87 :)

Hemşire ortaögm, 6 yıl önce

enesfur
Kapalı
05 Mayıs 2018 22:06

2 yıldır kalan 35 branşa haksızlık yapıldığı kadar yapıldı şimdide hemşire puanları çok düştü yeni puanla alınsın diyosunuz hemşirelere göre mi alım yapılacak kalan 35 branşın hakkı yok mu 87 puanla son atamaya kaldık yeni sınava hangi psikolojiyle çalışıcaz

50hemsir, 6 yıl önce

hemşire.h
Aday Memur
05 Mayıs 2018 22:14

18 binlik alım olursa sınava hazirlananlara haksızlık olacak bu bir gerçek ama bence 10 ay atama yapmayan bakanlığın atama yapmasını bekleyenler biziz 85 üstü puanla atanmayı bekleyen çok insan var peki onlara haksızlık degilmi

50hemsir
Kapalı
05 Mayıs 2018 23:56

sinava hazirlanan o kadar kisinin hakki yok mu yeni mezun olacaklarin
enesfur, 6 yıl önce

2 yıldır kalan 35 branşa haksızlık yapıldığı kadar yapıldı şimdide hemşire puanları çok düştü yeni puanla alınsın diyosunuz hemşirelere göre mi alım yapılacak kalan 35 branşın hakkı yok mu 87 puanla son atamaya kaldık yeni sınava hangi psikolojiyle çalışıcaz

cılgınradyolog
Genel Müdür
06 Mayıs 2018 00:03

Bi bitmediniz ya...

50hemsir, 6 yıl önce
sinava hazirlanan o kadar kisinin hakki yok mu yeni mezun olacaklarin
Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi