Editörler : alex 10
07 Mayıs 2018 14:14

Fatih terime 9 milyon tl tazminat

Bunca aç işsiz insanın olduğu üniversite mezunlarının sokaklarda gezdiği memlekette Fatih Terim denen şahsiyete 9 milyon TL tazminat vermek günahtır.milli takım san Marino yu yenince şehitlere armağan eden terim o 9 milyonu versene işsize.

Hakkım haram zıkkım olsun.

anilaydemir
Aday Memur
07 Mayıs 2018 14:56

Izleme kardesim sende onlari populer olup almasinlar onlar senin burda yazdiklarini izliyorlar mi? Nesini kiskaniyorsun? Yaptiklari isin maas seviyesi o

gakkoos23
Kapalı
07 Mayıs 2018 22:08

Allah yedirtmesin başka da sözüm yok yemesi nasip olmasın

Aslan1905
Daire Başkanı
08 Mayıs 2018 08:46

onu 9 milyon verene soracaksınız???

gakkoos23
Kapalı
08 Mayıs 2018 17:44

çalışmadığı halde başarısız olduğu halde nasıl alacak o parayı insan ise şehit ailelerine veya bir yardım kuruluşna bağışlar

TÜRKİYEMİZ dünya kupasını son maçta kaybetti ise katılmayı bunun sorumlusu tero dur

Türkçeci0505
Başbakan Müsteşarı
08 Mayıs 2018 17:58

Şampiyon Cimbom.

o.b.
Kapalı
09 Mayıs 2018 09:19

türkiyeyi ipten alarak avrupa kupasına götüren terimdi. dünya kupasına gitmek istemeyen futbolculardır. hiddinke 45 milyon veren federasasyon bırakta biraz terimin yasal hakkını versin. çok abartmayın.

maskov87
Başbakan Müsteşarı
10 Mayıs 2018 14:30

tamam bence de ihtiyacı yok keşke bağışlasa bir yerlere de. burada asıl kızmamız gereken terim mi?

onu ikna edebilmek için devletin tüm parasını ortaya döken başkan mı? bir de bu kadar ağır şartlara rağmen kovup tazminatı ödemeye göze alan???

o.b.
Kapalı
10 Mayıs 2018 17:01

ben olsam bende catır çatır alırım. sizi atsınlar işten almayacakmısınız tazminat:)

maskov87
Başbakan Müsteşarı
10 Mayıs 2018 17:06

bizim ihtiyacımız var, biz alırız :)

Kerem-Cem.80
Yasaklı
11 Mayıs 2018 09:10

Anasının ak sütü gibi helal olsun Terime...

Terimi GS den kopardıklarında herkes memnundu :)

Milli takım hocası Guus Hiddink e ödenen tazminata tek laf edilmedi nedense?

Konu terim olunca vergi yetim hakkı vs... bence yansız bakarsanız olması gereken ne ise o oldu

o.b.
Kapalı
11 Mayıs 2018 09:12

aynen öyle galatasarayıın hocasını alırken kıh kıh gülüyordunuz alttan alta. fatih terim kalsaydı arada kalan şampiyonlukları da alabilirdik.

Kerem-Cem.80, 6 yıl önce

Konu terim olunca vergi yetim hakkı vs... bence yansız bakarsanız olması gereken ne ise o oldu

republic1907
Şube Müdürü
11 Mayıs 2018 13:40

mazota gelen 8-10kuruşun hesabını yaparsınız ama sırf gs kökenli olduğu için helal olsun muş muş.siz helal etseniz ne olacakk.ilahi adalet var.

Kerem-Cem.80, 6 yıl önce

Kerem-Cem.80
Yasaklı
11 Mayıs 2018 13:55

Ben de onu diyorum işte.. mazota geleni sen de sorun edersin...Lakin hiddink in tazminatına tek kelime edeni dıydun mu?

Efendi şenol(!) da tazminat aldı daha bir cok kişi tazminat aldı tff den kul hakkından bahsettin mi yada bahseden gördün mü?

Sırf Galatasaray kökenli diye zaten Terimin üzerine gidiliyor...

republic1907, 6 yıl önce

mazota gelen 8-10kuruşun hesabını yaparsınız ama sırf gs kökenli olduğu için helal olsun muş muş.siz helal etseniz ne olacakk.ilahi adalet var.

Kerem-Cem.80
Yasaklı
11 Mayıs 2018 13:58

Bak burda sözüm ona federasyon baskanının dedikleri var...

O zaman Galatasaray dan terimi koparmak için yapılan plandı şükür ellerinde patladı ve sözleşmenin gereğini yapıyorlar..

http://www.diken.com.tr/demirorene-gore-en-cok-kazanan-teknik-direktor-terim-maasini-hak-ediyor-hiddink-8-milyon-avro-aliyordu/

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi