Editörler : crops35
07 Mayıs 2018 15:28

24 Haziran seçimlerinde hangi ittifakı destekleyeceksiniz?

Bu ankete 15 günde, 73 kişi oy kullandı ve 22/05/2018 15:28 tarihinde sona erdi.

berceste2552
Aday Memur
07 Mayıs 2018 20:04

Bir yanda Taşerona bir KHK ile verilen kadro diğer yanda çoğu kpss ile atanmış biz hizmetli personel eğer taşerona kadro verilmemiş olsa idi bizler bu kadroyu kabul etmiş gys bekliyor olacaktık ancak adalet olmadığını düşünüyorum bu yapılan haksızlıktır 2005 yılı mutabakat metninin üzerinden 13 yıl geçti bizim için hiç bir çalışma yapılmadı verilen önergeler sümen altı edildi bizi yok sayanlara maalesef benim varsiniz demem imkansız

berceste2552
Aday Memur
09 Mayıs 2018 10:13

Dün ABD'nin İran kararı şunu gösterdi ki şu anda ülkemiz üzerinde gerçekten dış güçlerin oyunu var bu oyunu bozmanin tek çaresi ise gerçekten ak parti ve cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan'ın desteklenmesi ve dünyaya mesaj vermek bir kaç gün önce desteklemeyecegimi yazmıştım ABD'nin İran kararı bu kararımı degistirmem ve şu anki mevcut hükümete destek vermek zorunluluğunu ortaya çıkardı sizin düşünceleriniz neler yazalım buraya

YHS KADER OLMAMALI
Aday Memur
09 Mayıs 2018 15:25

Ben bu ülkenin vatandaşıyım.53 yıldır tek bir değişiklik yapılmayan YHS çalışanıyım.18 ay askerlik yaptım.Gene çağırsınlar ölmeye hazırım.YHS liyi duyan burun kıvırıyor.Ben gavur değilim.Sınava girdim doktor,öğretmen,hakim,savcı,gih,hemşire,polis vs. çalışanları gibi tayin edildim.Gurbette 10 yıl yaşadım.hepimiz öyleyiz.Peki onlar üniversite fakülte bitirip maaşları kademe derece ekseninde hakları verilirken,biz bu okulları bitirdiğimiz taktirde yükselmemize maaşımıza etki etmiyorsa ki ek ödeme emeklilik maaşındaki fark ve tazminatta 30-40 bin e kadar farkediyorsa ve ayrıca 900 bin taşörene sınavsız,tayinsiz 2.200 maaş verip yhs lilere eşitlemek için 2 kerede ikramiye verilip YHS maaşını geçiyor ve yetkili sendikaya bu haksızlığı giderin denildiğinde görevde yükselmek için sınav şart diyor. Aynı devlet baba gibi.Sınavsız olmazsa neden taşörene sınavsız kadro verilince itiraz etmedin.üstelik 1,5 milyon kpss kazananı varken etrafımızdaki kadro alan bazı taşörenler biz sizin gibi olmadıkki ha taşören ha kadro ne farkı varki deyip burun kıvıranlara devlete neredeyse sayanlar var malesef.Ama YHS li devletine böyle şeyler demiyor.Sadece 2005 teki mutabakat metninin uygulanmasını bekliyor.Söz var yerine getiren yok.111 bin YHS li sınavsız GİH olmak zorunda. taşören kadro,4/C 4/B ye vs. geçerken sınav yok gariban bize gelince sınav. Sanki YHS li GİH değilde hakim ,doktor kadrosuna geçmek istiyor.Yani uzar gider söyleyeceklerim.dolayısıyla Ben 17 yıldır bu hükümete destek verdim.Ama onlar YHS li bu memuruna bir itibarı GİH i çok gördü.Daha önce çıkarsız onlar istedi hükümete destek verdim.Şimdide GİH istiyorum onlar destek versin.Seçime kadar süre verdim. Ayrıca İran ABD demişsin bunlar vatandaşın işi değil.Benim kararıma bağlı ise ülke politikası Dünyanın en fakiri halinede gelsek,durmadan Hatay dan Irak Sınırına kadar,Irak ında düz lüğe kadar sınırımıza katarak terörden kurtulmamız gerek. Merak etmesin kimse ülkemiz partilerle değil senin benim gibi insaların şehitliği ile ayakta kalır.Aslolan Vatandaşın haklarını teslim etmek.YHS lileri GİH yapsın vicdanlar rahatlasın. Yoksa canım çok sıkkın. ayrıca Türkiyeye totaları yemez saldırmaya.40 yıldır saldırıyorlar varmı toprak kaybı. Köpek gibi havlarlar eşşek gibi Türkiye ne derse onu yaparlar Coniler koniler boniler.Dünya Türklerin kuralları olmadan şekillenemez.Gülenler varsada tarihe baksınlar.Bu gibi dana ülkeleri dize getirmekle geçmiş Türk tarihi.Kıyamete kadar da İslamı Türkler koruyacak.Onlar fakiri sömürerek lüks yaşarlar.Peygamberimiz{S.A.V.) dediği gibi ''"İstemez misin ya Ömer, dünya onların, ahiret de bizim olsun!

198988
Aday Memur
11 Mayıs 2018 23:52

reisi cumhurumuz zaten dış güçlere çalışıyor, sen fazla tv izlemişin. Tvlerde dış güçlerin yandaşı. O yüzden oyum milletin :)))

berceste2552, 6 yıl önce

Dün ABD'nin İran kararı şunu gösterdi ki şu anda ülkemiz üzerinde gerçekten dış güçlerin oyunu var bu oyunu bozmanin tek çaresi ise gerçekten ak parti ve cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan'ın desteklenmesi ve dünyaya mesaj vermek bir kaç gün önce desteklemeyecegimi yazmıştım ABD'nin İran kararı bu kararımı degistirmem ve şu anki mevcut hükümete destek vermek zorunluluğunu ortaya çıkardı sizin düşünceleriniz neler yazalım buraya

Kürşad19
Aday Memur
17 Mayıs 2018 16:48

2.600 Bin memur ve Aileleriyle Birlikt emilyonlar 24 haziran seçim öncesi müjdeli haber bekliyor.

kamuda sadece memurlar alamıyor ikramiye...

İkramiye yoksa oyda yok

aygun_99
Memur
18 Mayıs 2018 14:11

ankete oy vermeyin arkadaşlar, IP numaranızı alırlar, muhalif düşüncede olmaktan mahkeme hapishane süründürürler adamı.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi