Editörler : nayzen
07 Mayıs 2018 22:58   


Eğitim öğretim dışı personelin yer değişikliğindeki askerlik hizmeti görev süresi sayılıyor mu?

Eğitim öğretim dışı personelin il içi yer değişikliğinde askerlik hizmeti görev süresi olarak dikkate alınıyor mu? Yardımlarınızı bekliyorum selametle.

08 Mayıs 2018 10:49

ilhanay007
Aday Memur

bildiğim kadarıyla sayılmıyor kardeşim

08 Mayıs 2018 11:07

adevese
Memur

zorunlu askerlik görevi hizmetten sayılıyor

08 Mayıs 2018 16:16

mettuuu
Aday Memur

hocam yer değiştirme yönetmeliginin 32. maddesini dayanak göstererek kabuşl etmiyorlar ama aynı yönetmeligin 4. maddesinin h. bendinde muazzaf askerlik sayılır diye geçiyor ne gibi yol izlememiz lazım saygılarımla.

08 Mayıs 2018 16:31

karaborsadan
Memur

il dışında sayılır diye belirtilmiş ama il içi meçhul bence sayılır sonuçta Valilik atıyor

10 Mayıs 2018 08:59

Geçersiz Üye Adı
Şef

İl dışında memuriyetten önce çalışılan sigortalı günler sayılıyor mu acaba bilen var mı? Askerlik sayılıyorsa o da sayılmalı.

11 Mayıs 2018 08:07

mettuuu
Aday Memur

askerlik il içinde görevden sayılıyormu duyum alan var mı arkadaşlarım

11 Mayıs 2018 09:21

Geçersiz Üye Adı
Şef

Ben askerliğin himzet süresine eklenmesi talebiyle dilekçe verdim. Hizmet birleştirme yapıldı 2 kademe aldım ama emekliliğe esas hizmet sürem aynı gözüküyor. İl dışı yer değiştirmede bir etkisi olacak mı şimdi bilen var mı?

Toplam 7 mesaj
 
ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?