Editörler : nayzen
09 Mayıs 2018 09:23   

Kurumlar arası geçiş
Arkadaşlar kurumlar arası geçiş yapmak istiyorum. Öeb'den Trt'ye geçiş yapan varsa bana yol gösterebilir mi ????
09 Mayıs 2018 12:31

asilhürkan43
Genel Müdür

önce torpilini buluyorsun sonra trtye dilekçe ile kurumunuza geçmek için muvafakatınızı istiyorum diyorsun onlar torpilin bu elemanın işini görün demesinden sonra senin kurumuna personelinizin kurumumuza geçmesi hususunda muvafakatını verin yazısını yazıyor torpilin yine kurumunu arayıp adamımı serbest bırakın diyor sonra kurumun trtye tamamverdim gitti diyor trt en son tayinin için yazışmasını yapıyor ayrılıp başlıyorsun bitiyor hadi hayırlı olsun.

09 Mayıs 2018 15:24

Siftry
Aday Memur
??teşekkür ederim verdiğiniz engin bilgiler için. E bu kadarını bir kamu personeli olarak ben de tahmin ediyordum. Kurumlar arası geçiş yapan birinden detay bilgi almam lazım. Daha doğrusu sormak istediğim şeyler var ??
09 Mayıs 2018 15:35

bcys-yandex.com
Şef

ZARURİ SEBEPLERLE BECAYİŞ - ÜCRET VERİLİR

Merhaba Arkadaşlar,

Bir yakınımın, çok zaruri sebeplerle Tunceli'den Ankara'ya acilen tayinini yapmaya çalışıyoruz

Kurumu, "Sadece yerine birisi gelirse göndeririz" diyor

Ankara'dan becayiş ile karşılıklı yer değiştirilebilir

Diğer illerden ise kurumu onay verenler Tunceli'ye naklen geçiş yapabilir

Kurum türlerinin ve ünvanın önemi yok, bu konularda yardımcı olunacağı söylendi, 657 de GİH veya TH olması yeterli

Tunceli ve çevre illere tayin gitmek isteyenler düşünebilir

Emekliliği yaklaşmış olanlar veya bekar olanlar düşünebilir

Yardımıcı olacak arkadaşa makul bir miktarda ücret de verilebilinir

Yardımcı olmak isterseniz veya yardımcı olabilecek tanıdıklarınız varsa yönlendirmenizi önemle rica ederim

Detaylı bilgi için özelden mesaj yazınız veya

bcys@yandex.com adresine e-posta gönderiniz

09 Mayıs 2018 15:55

asilhürkan43
Genel Müdür
??teşekkür ederim verdiğiniz engin bilgiler için. E bu kadarını bir kamu personeli olarak ben de tahmin ediyordum. Kurumlar arası geçiş yapan birinden detay bilgi almam lazım. Daha doğrusu sormak istediğim şeyler var ??
Siftry, 1 yıl önce - Alıntıya git

bu işin ayrıntısı da bu zaten sizin yapacağınız sadece dilekçenizi yazmak.

11 Mayıs 2018 21:16

bestekar65
Aday Memur

Sa arkadaşlar ben adliyede gih sınıfında şoför olarak çalışıyorum üniversiteye gih sınıfında bilgisayar isletmeni olarak başvurdum bakanlık rededer mi rederse idare mahkemesi ne başvurursam kazanır miyim emsal var mi

Toplam 5 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?