Editörler : smtvs
09 Mayıs 2018 12:53   

2018/1 Merkezi alim kadro istiyoruz memurlar.net haber yap lütfen

Korkuyorum hic alım yapmayacaklar diye mülakat mülakat mülakat baska hicbir alım yok yaaa bu ülkeden baska dünyanın neresinde böyle sacma bir sistem var mülakatsız merkezi alım istiyoruz yeter cidden yeter artık kabus görür olduk artık !!

10 Mayıs 2018 15:15

Garnier
Kapalı
liseliden memur yapan baska ulkede yok maalesef
11 Mayıs 2018 14:03

Sonsansımız
Aday Memur

Universite okuyunca ne oluyor uzaya mekik mi firlatiyorsunuz ? Universite okuyanlar 70 ile tapu kadastro yerlesirken biz 93 puanla atanmayi bekliyoruz ki yapilan alimlar lisans ve onlisanstan cok daha az hala lise alimi yapilamaz diyorsun sirf universite okudun diye herkes kendi ekmeginde anlayis yok ...

11 Mayıs 2018 15:28

Taiga
Aday Memur

2001 koduna: Hizmetli, Kaloriferci, Şoför, İtfaiye eri vb. kadrolar açılıyor genellikle. Bunların dışında zabıta memuru ve bazen bir kaç tane de düz memur alımı oluyor. Bunlar için üniversiteden mezun olmaya gerek yok. Herkes kötü durumu kendine yontuyor. Ortaöğretim KPSS'yi kaldırsalar, bu kez de o kadar üniversite okudum da ola ola hizmetli oldum derler. İnşallah Ortaöğretim, Ön Lisans, Lisans herkes hakkettiği kadroyu alır da torpiller değil puanlar konuşur.

Toplam 3 mesaj