Editörler : hopaliSafak Vaktii
24 Mayıs 2018 18:52

berfin-meb
Genel Müdür

Bir kere daha demiştim. Takip ettiğim bir kaç il liste güncelledi öğretmenim. 3 defa değiştiren il var. Beklemek en makul seçenek şu an. Sürekli yenileniyor açıklar sebebini tam bilemiyorum

aymud, 3 ay önce - Alıntıya git

Evet bizim ilde de güncelleme oldu..Sebebi bazı okulların normu dolu olduğu halde açık olarak gösterilmesi. O okullar güncellemeyle listeden kaldırıldı..

24 Mayıs 2018 21:28

aymud
Kapalı

Evet bizim ilde de güncelleme oldu..Sebebi bazı okulların normu dolu olduğu halde açık olarak gösterilmesi. O okullar güncellemeyle listeden kaldırıldı..

berfin-meb, 3 ay önce - Alıntıya git

Ben de bir kaç ille ilgileniyorum il dışı isteyeceğim. Hepsinde eksilme ve artmalar oldu. Daha da olur mu görürüz. Neticede. Beklemek makuldür diye düşünüyorum hepimiz için.

25 Mayıs 2018 10:29

tarihogrtmeni
Şef

Arkadalar ben pansiyon ile ilgili kutucuk ile Beyana dayalı bilgiler bölümünü işaretlemeden kaydettim tercihlerimi onaylattım da. inşallah sorun çıkmaz. Bana herhangi bir uyarı gelmedi o bölümleri tiklemediğim için

25 Mayıs 2018 20:53

Hanim-ca
Aday Memur
Herkese iyi akşamlar. başvurusu onaylanmayan var mı? Benim okul onayı var ama milli eğitim Hala onaylamadi. Ben de mi problem var acaba
26 Mayıs 2018 23:59

arkadasabakipcikcam
Memur

Duyuru yayınlandı mı? Ne zaman?

Toplam 105 mesaj