Editörler : "eskiyara"Pangaea
19 Mayıs 2018 15:36

kompleksli değilim ama türkçeyi doğru düzgün yazamayanlara gıcığım

senin seviye ilkokul bir. anlaşıldı.

uzgn, 6 yıl önce

Ne kompleksli bir insanmissiniz öyle.hocama cevap verirken acelem vardı.yazidigim şeyi tekrar okuma fırsatım olmadı klavyenin azizliği olmuş.yoksa kasıtlı bir şey.merak etmeyin kimsenin adıyla ya da rumuzyla dalga geçmeyecek kadar seviyeli bir insanım.yaziyi düzgün okursaniz başka kelimelerde de hata olmuş.klavye azizliği olduğunu anlamadiysaniz diyecek b iseyim yok size.iyi günler.

uzgn
Aday Memur
19 Mayıs 2018 16:07

Hocam herkes yazdıklarıyla kendini yansıtır...hadi yolunuza sizin gibilerle uğraşacak vakit yok bende....bu son cevabimdir size....

19 Mayıs 2018 16:40

evet türkçeyi ne kadar bilmediğini çok güzel yansıttın ve de ne kadar eleştiriye doğruya uzak olduğunu

uzgn, 6 yıl önce

Hocam herkes yazdıklarıyla kendini yansıtır...hadi yolunuza sizin gibilerle uğraşacak vakit yok bende....bu son cevabimdir size....

murattarih
Şef
19 Mayıs 2018 19:49

Ya arkadaşlar başka işiniz mi yok. İnsanlar acaba bir gelişme var mı yok mu diye bakalım diye giriyorlar bu forum sayfasına. Gidin uzakta oynayın. Beraberinde Türkçeye ne kadar vakıf olduğunuzu il içi başlığındaki cümlelerinizle göstermişsiniz. Başkalarına diyecek söz nasıl buluyorsunuz hayret

badiloşın, 6 yıl önce

evet türkçeyi ne kadar bilmediğini çok güzel yansıttın ve de ne kadar eleştiriye doğruya uzak olduğunu

Enkidu1
Memur
19 Mayıs 2018 20:02

Hocam lafı ağzımdan aldınız. +1

murattarih, 6 yıl önce

Ya arkadaşlar başka işiniz mi yok. İnsanlar acaba bir gelişme var mı yok mu diye bakalım diye giriyorlar bu forum sayfasına. Gidin uzakta oynayın. Beraberinde Türkçeye ne kadar vakıf olduğunuzu il içi başlığındaki cümlelerinizle göstermişsiniz. Başkalarına diyecek söz nasıl buluyorsunuz hayret

uzgn
Aday Memur
19 Mayıs 2018 20:15

Hocalarim sizi tebrik ederim tespitinizden dolayı ve teşekkür ederim. Aynen ben de sizin gibi bir gelisme var mi diye giriyorum buraya.fakat zor durumda olan biri olunca da bildigimiz kadariyla yardimci olmaya calisiyoruz.ama boyle cikiyor birisi lafina comak sokuyor.ortaligi karistiriyor.Bu forumda insan birilerine yardımcı olmak için bişey söylemekten imtina ediyor.bu tip insanlar yüzünden...cevap vermiyorsun hâlâ kendi kendine konuşuyor....

19 Mayıs 2018 21:20

zavallılar

uzgn, 6 yıl önce

Hocalarim sizi tebrik ederim tespitinizden dolayı ve teşekkür ederim. Aynen ben de sizin gibi bir gelisme var mi diye giriyorum buraya.fakat zor durumda olan biri olunca da bildigimiz kadariyla yardimci olmaya calisiyoruz.ama boyle cikiyor birisi lafina comak sokuyor.ortaligi karistiriyor.Bu forumda insan birilerine yardımcı olmak için bişey söylemekten imtina ediyor.bu tip insanlar yüzünden...cevap vermiyorsun hâlâ kendi kendine konuşuyor....

gülşah yurt
Aday Memur
19 Mayıs 2018 23:25

Ben seçimden dolayı ikametimi memleketime aldırdım tayin olursa yolluk almak icin ne yapmam gerekiyor bilgisi olanlar yazabilir mi

19 Mayıs 2018 23:40

HER HALUKARDA ALIRSIN. İKAMETLE Bİ İLGİSİ YOK.

SONUÇTA MEMLEKETTEN GİDİP GELMİYORSUN HER HALDE ŞUAN HERGÜN OKULA

YOLLUK İKİ OKUL ARASI KM BAŞINA KARAYOLU VE AİLEDEKİ FERD SAYISI BAŞINA ÖDENİR

gülşah yurt, 6 yıl önce

Ben seçimden dolayı ikametimi memleketime aldırdım tayin olursa yolluk almak icin ne yapmam gerekiyor bilgisi olanlar yazabilir mi

61mehmet27
Aday Memur
20 Mayıs 2018 18:02

Pardon arkadas yazcktm ozr dilerim

Merve Aksak
Yasaklı
20 Mayıs 2018 19:16

münhal kadrolar açıklansın artık ya

rec484
Aday Memur
21 Mayıs 2018 08:57

Sayın hocalarım 2015 Eylül atamaları zorunlu hizmete tabii mi aceba? Bir de okul idaresi bir yıl erteletebilir söylentisi var, aslı var mıdır? Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.

rec484
Aday Memur
21 Mayıs 2018 09:04

1. hizmet bölgesinde 2015 Eylülde atandım diğer arkadaşlar 4. yılda gideceğiz diyorlar, yönetmelikte klavuzda 3 yıl diyor.

rec484, 6 yıl önce

Sayın hocalarım 2015 Eylül atamaları zorunlu hizmete tabii mi aceba? Bir de okul idaresi bir yıl erteletebilir söylentisi var, aslı var mıdır? Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.

stealthh
Şef
21 Mayıs 2018 13:00

Hocam ben il içinde yer değiştirdim harcırah alamadım ikametten dolayı . Neymiş efendim ikametgahın olan ile gidiyormuşsun onunla ilgili bir yazı varmış ondan dolayı vermediler .İl dışı için nasıl yaparlar bilemiyorum ama bilginiz olsun

badiloşın, 6 yıl önce

HER HALUKARDA ALIRSIN. İKAMETLE Bİ İLGİSİ YOK.

SONUÇTA MEMLEKETTEN GİDİP GELMİYORSUN HER HALDE ŞUAN HERGÜN OKULA

YOLLUK İKİ OKUL ARASI KM BAŞINA KARAYOLU VE AİLEDEKİ FERD SAYISI BAŞINA ÖDENİR

aymud
Kapalı
21 Mayıs 2018 16:48

klavuz ne bilsin azizim. arkadaşlar ne diyorsa o doğrudur :)

rec484, 6 yıl önce

1. hizmet bölgesinde 2015 Eylülde atandım diğer arkadaşlar 4. yılda gideceğiz diyorlar, yönetmelikte klavuzda 3 yıl diyor.

aymud
Kapalı
21 Mayıs 2018 16:49

o il içi. il dışı yer değiştiren memurlar yolluk alırlar

stealthh, 6 yıl önce

Hocam ben il içinde yer değiştirdim harcırah alamadım ikametten dolayı . Neymiş efendim ikametgahın olan ile gidiyormuşsun onunla ilgili bir yazı varmış ondan dolayı vermediler .İl dışı için nasıl yaparlar bilemiyorum ama bilginiz olsun

Enkidu1
Memur
21 Mayıs 2018 23:10

Arkadaşlar, ilk defe tayin isteyeceğim için sorularım var bilgili arkadaşlarım aydınlatırsa sevinirim.

1- Bize mebbiste tercih sayfasında açılacak olan okullar kesin boş olan kadrolar mı?

2- Atandığımızda norm fazlası olma riskimiz var mı?

Bu açılardan nelere dikkat etmemiz gerekir?

Teşekkürler.

21 Mayıs 2018 23:11

bakalım bu soruları hangi talihli yanıtlayacak?

Enkidu1
Memur
21 Mayıs 2018 23:12

Talihli değil, bilgili dedim.

UfakTefekCinayetler1, 6 yıl önce

bakalım bu soruları hangi talihli yanıtlayacak?

21 Mayıs 2018 23:14

kimsenin bilgisini ölçemezsin bu şekilde

Enkidu1, 6 yıl önce

Talihli değil, bilgili dedim.

Toplam 98 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi