Editörler : muhtesem32ulsgkc
15 Mayıs 2018 10:30   

Sevgili günlük

Yalnız kalmak istiyorum, kafamın rahat olacağı bir yerde huzuru dinlemek istiyorum. cep telefonumuda mümkünse evde unutmak istiyorum. . .

15 Mayıs 2018 15:23

Into The Unknown 06
Şef

Bende kendi kendime anlatmak istiyorum, insanların anlatılanları anlayamadığına ikna oldum. . .

16 Mayıs 2018 07:49

Into The Unknown 06
Şef
bugün sabahın kokusu bir başka geldi, (demeye kalmadan araba egzozu misilleme yaptı ) okuldan kaçan çocuklar gibi işten kaçmak gibi düşünceler sardı. . . atari ve internet salonlarına giderdim de şimdi nereye ! güven park, kuğulu park yada bir cafe. . .
16 Mayıs 2018 17:58

Into The Unknown 06
Şef
bir kızın öz güveni ne kadar iyi olursa olsun güvenin de bir yere kadar olduğunu, gün için de 3 kişinin iki gün yemek yemesen sana bi şey olmaz dediklerinde bayanın hüngür hüngür ağladığında anladım . . . ( demekki sayı ile ters orantılı bu özgüven )
18 Mayıs 2018 00:25

Into The Unknown 06
Şef
Tamam kefir yararlı iyi bir şey de ! daha ilk içişte 1litre içmekte nedir !? şişlik gibi yan etkisi olduğunuda öğrenmiş bulunduk. . .
20 Mayıs 2018 21:59

Into The Unknown 06
Şef
bardaktan boşalırcasına yağmur gördümde, kovadan boşalırcasına ceviz büyüklüğünde dolu görmemiştim. . . (gene de romantikti ama ((: )
21 Mayıs 2018 10:03

Into The Unknown 06
Şef
Bir çocuğa ağlama demek kadar anlamsızdı sana kal demek. . .
21 Mayıs 2018 14:53

Into The Unknown 06
Şef

Tam kabuk tutmuş iyileşiyor diyorsun, biri çıkıp geliyor sözleriyle yarana dokunuyor ve tekrar kanıyor. . . sil baştan sil baştan sil baştan . . .

24 Mayıs 2018 17:13

Into The Unknown 06
Şef

Bu acıları unutma ruhum, bedenim ve yüreğim, hani bir kutu içine konmuyor da bu acılar, daha sonra açıp nasıl bir acıydı ne zor günlerdi diye bakasın . . .

25 Mayıs 2018 00:00

Into The Unknown 06
Şef
"Söylediklerinize dikkat edin; düşüncelere dönüşür. Düşüncelerinize dikkat edin; duygularınıza dönüşür. Duygularınıza dikkat edin; davranışlarınıza dönüşür. Davranışlarınıza dikkat edin; alışkanlıklarınıza dönüşür. Alışkanlıklarınıza dikkat edin; değerlerinize dönüşür. Değerlerinize dikkat edin; karakterinize dönüşür. Karakterinize dikkat edin; kaderinize dönüşür." Gandhi ... Artık bende bir şeylere dikkat etmeliyim vede ruhum temizlenmeli. . .
29 Mayıs 2018 10:20

Into The Unknown 06
Şef
bu hafta memleketimde mantar topluyor olmaliydım ama olmadı işte . . . insanın ruhu dararınca tat almıyor hiçbir şeyden. . .
02 Haziran 2018 10:16

Into The Unknown 06
Şef
halen ruhumun temizliği ile uğraşıyorum ve bu temizliğe birazda kdz ereğlide devam edeceğim. . .
04 Haziran 2018 17:27

Into The Unknown 06
Şef
hangi anlamlar yüklenebilir bu duygularıma bilmiyorum . . . hüzün, hüzün, hüzün . . .
06 Haziran 2018 00:02

Into The Unknown 06
Şef
babam hep derdi "birgün sizinde uykularınız kaçar " e şimdi bunu beddua olarak alabilir miyiz ! ?
08 Haziran 2018 12:57

Into The Unknown 06
Şef
çocuklugumda babamla geçirdiğim bütün güzel şeyleri hatırlayabiliyorum ! unuttuğum çok şey mi var, yoksa mutluluğum 2 el parmak sayısını mı geçmiyor ! ? . . .
11 Haziran 2018 01:41

Into The Unknown 06
Şef
Bir varoluş trajedisi olan Oblomovluk, bilinçli bir tembellik/atalet halidir. Bir uyuşukluk değil, aksine fazla uyanıklık, her şeyin farkında olma, bir adım ötesini görme halidir. Ancak tüm bu farkındalık dolayısıyla sonunu gördüğü yolda ilerlemek istememenin getirdiği bir tükenmişlik ve kendini gerçekleştirememedir. Sosyal yaşamdan kopuş, topluma uyum sağlayamama, bilinçli bir vazgeçiştir. Handiyse ölüme eş bir uyuşukluk hali; bir başka deyişle yaşarken ölmektir! demişler doğru söylemişler. . .
12 Haziran 2018 08:43

Into The Unknown 06
Şef

Allah bitirmeyi de nasip eylesinde, bu yaşıma kadar tuttuğum en hayırlı oruçtu. . .

14 Haziran 2018 10:58

Into The Unknown 06
Şef
Yarın bayram ve bundan ruhumun, umudumun, sevincimin hiç mi hiç haberi yok. . . bi şarkı sözü ile anlatmak isterim "Bayram gelmiş neyime anam anam garibem Kan damlar yüreğime anam anam garibem Yaralarım sızlıyor anam anam garibem Gülmek benim neyime anam anam garibem"
15 Haziran 2018 19:52

Into The Unknown 06
Şef
bayram namazına geç kaldım, herkes çıkarken ben içeri gitmeye çalıştım, içinde bir tek kişi bile olmayan camiye cumaya gittim, yolda güzelim yılanı ezdim, gün halen bitmedi hadi hayırlısı . . .
17 Haziran 2018 12:39

Into The Unknown 06
Şef
ramazan bayramının 3. günündeyiz ve bir kamyon sıkıntı var içimde. zaman ömre zarar, düşünceler bedene. . .
18 Haziran 2018 00:13

Into The Unknown 06
Şef
memleketimden yeni geldim, insanın evi gibisi yok cümlesi gerçekten yerinde bir cümle. . . 7 saat sürdü 3.5 saat sürmesi gereken yer. Malum herkes bayram dönüşünde. ama değdi yani. poşet poşet mantar topladım. teker patladı, dağda mahsur kaldım, saatlerce yardım bekledim, güneşte yandım fakat ben bütün bunların derdinde değil heyecanındaydım. . .
Toplam 230 mesaj

ANKET
Yeni Zelanda'daki teröriste, 'Hristiyan terörist' denmesini doğru buluyor musunuz?