Editörler : muhtesem32ulsgkc
12345678910111213»
07 Eylül 2018 16:40

Into The Unknown 06
Şef
uçan araba da nedir ? arabalar artık kafamızamı düşecek ! . . .
07 Eylül 2018 18:23

Into The Unknown 06
Şef
ilk defa sihhiyede traş olalım dedik, adama makas izleri var diyorum yok diyor, ilk defa mi traş oluyorum diyorum halen İyi diyor. ağda yaptı nerdeyse kaşı götürecekti. yün koyunu gibi hissettim kendimi ! daha önce koyunlarda tecrübe kazandı galiba ((:
07 Eylül 2018 23:55

Joka
Kapalı

Başlığın hayırlı olsun Into :) açalı çok olmuş ama ben anca farkettim

Borcam hediyemle gelmek isterdim ama bu saatte olmaz artık :)

08 Eylül 2018 20:56

Into The Unknown 06
Şef

Başlığın hayırlı olsun Into :) açalı çok olmuş ama ben anca farkettim

Borcam hediyemle gelmek isterdim ama bu saatte olmaz artık :)

Joka, 1 yıl önce - Alıntıya git
hoşgeldin joka. mevsim geçmeden geldin. gazellerden halı yapıp yoluna serecektim de rüzgar işte, rüzgar . . . zaman geçmedi aslında ki zaten saatimin pili bitmiş dünde kalmışım ben. . . o yüzden saatime pil alda gel, al gelde yarınlara gideyim. . .
12 Eylül 2018 08:09

Into The Unknown 06
Şef
Bu sabah bir baktım durakta kimse yok. zihnim hemen oynuna başladı "donaacaaaaksıııın, donaacaaaksııın" kısa kollu gömlek işine son mu versem acaba !
12 Eylül 2018 08:13

Into The Unknown 06
Şef
özenle katlayıp cebime koyduğum kulaklık kablomu, cebimde kim birbirine doluyor, mübarek gemici düğümü yapıyor birde ((:
14 Eylül 2018 17:52

Into The Unknown 06
Şef
şaşırdım tabiki. . . herkes görsün kankalar mahrum mu kalsın. . . varlığında yokluğunda huzurdur benim için canım arkadaşım . . . neyse senden sonra, senden önce kaldığım yerden devam edeyim . . .
16 Eylül 2018 13:26

Joka
Kapalı
hoşgeldin joka. mevsim geçmeden geldin. gazellerden halı yapıp yoluna serecektim de rüzgar işte, rüzgar . . . zaman geçmedi aslında ki zaten saatimin pili bitmiş dünde kalmışım ben. . . o yüzden saatime pil alda gel, al gelde yarınlara gideyim. . .
Into The Unknown 06, 1 yıl önce - Alıntıya git

Tamam ben sana pil alırım

Ama dünde de kalma yarınlara da çok takılma. Günü yaşa..

Yani carpe diem :)

16 Eylül 2018 20:28

Into The Unknown 06
Şef
ayrılacaksın sonra geri geleceksin, ayrılacaksın sonra geri geleceksin, ayrılacaksın sonra geri geleceksin, ayrılacaksın sora geri. . . ( gelmeyeceksin) Hani ben 4 gidiş 3 geliş saydım sen kaça kadar saydın bilemiyorum. 4'te 4 olmayacak maalesef bunu iyi biliyorum. sen gittin ben hep bıraktığın yerdeydim. ve gene Sen gittin ve artık bende gittim. . . yüzüne karşı da söylemek istemiyorum. buradan sosyal mesaj olarak al. artık halimi hatırımı da sorma. . . buraya yazdım çünkü anısı kalsın.
29 Eylül 2018 19:22

Joka
Kapalı

Sen niye günlüğüne yazmaktan vazgeçtin into?

30 Eylül 2018 01:05

Into The Unknown 06
Şef

Sen niye günlüğüne yazmaktan vazgeçtin into?

Joka, 1 yıl önce - Alıntıya git
defterim 30 yaprak çok yazarsam çabuk biter ama ((: ya günümün anlamı olmuyor yada yazılanlar aklımdan başka bir yere yazılmıyor. . .
30 Eylül 2018 14:35

Joka
Kapalı

30 yaprak mı çok azmış ki :/ niye o kadar az yapraklı oldu cimri misin sen :)

Her şeyin bir anlamı gerekmiyor..

30 Eylül 2018 15:49

Into The Unknown 06
Şef
çünkü ne kadar çok yazarsam o kadar anlamını yitirdi cümlelerim ((: senin ki harita metod mu ? ((:
01 Ekim 2018 21:35

Joka
Kapalı

Yok benim de az yapraklı defterim :)

Tükeniyor yeniden başlıyorum..

02 Ekim 2018 08:55

Into The Unknown 06
Şef
sen silgide kullanıyorsundur! kokulu mu bari ((:
04 Ekim 2018 08:36

Into The Unknown 06
Şef
herkesin bir yeteneği vardır gün yüzüne çıkmış yada çıkacak. benimde süperman olmakmış. nasıl uçtum öyle, otobüsün ortasından arkasına ((: şoförün aniden gaza basması mı, yok yok onunla alakalı değil o ilk hareketi verdi. ben uçtum ((:
29 Ekim 2018 13:03

Into The Unknown 06
Şef
Aklımdasın. . .
29 Ekim 2018 13:24

cesaretinbedeli
Müsteşar

Ayy bayılacam

Kolonya getirin

Direkt kafama dikecem:p

30 Ekim 2018 18:32

Into The Unknown 06
Şef
Bugün hiç iyi değilim. arabayı ucuza sattım. ve daha önemlisi amcamdan nakit para istedim ve karşılığında fazlasıyla altın vereyim, nakiti iade ettiğim zaman altınları iade edersin dedim. ya nakit lazım olursa dedi, dedim kredi çekerim yada altınları bozdurursun aynı gün nakitin olur dedim ve akşam yengene danışayım dedi. . . nakit kaç TL 6 bin lira. sanki ev parası. . . iyi ki sizler varsınız yoksa Allahtan başka güvenilecek, sığınılacak yardım umulacak başka bir kimsenin olmadığına nasil inanabilirdim. . .
31 Ekim 2018 21:58

Into The Unknown 06
Şef
gömleğimin yakasına sinen kokun yokluğunda ne kadar kalır bilemem, bir asır öteye git istersen, ben senden bir adım öteye gidemem. ister bir hiç yap vur sözlerinde sığınağımı, ister ateşe Çal yüreğimi, yığınağımı. ben sana sevgimden öte kal diyemem.
Toplam 288 mesaj
12345678910111213»

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?