Editörler : muhtesem32ulsgkc
26 Şubat 2019 13:29

Into The Unknown 06
Şef

Dün yıllarca konuştuğum ama yüz yüze gelmediğim arkadaşımla kahve içmek nasip oldu, ikimizidnde Ankara'da olmasına rağmen ve ilk görüşte bir hayal kırıklığımı desem, yada şaşırma mı desem ( hayal kırıklığı beklenti üzerine olur ama beklenti de değilde ummak diyelim) internetten sürekli paylaşımlarını gördüğüm o güzel bayan belkide herkesi güzelliğine hayran bırakacak o bayan, gerçekte tam bir fiyasko benim için ( yada standardım yüksek, bilemedim) yüzünde sanarsın meteor çukurları var ( makyajların sonucu galiba, resimde de çıkmaması telefonun kalitesi galiba, resimde o kadar pürüzsüz ki) kilo olarak gayet iyiydi ama gerçekte 90 60 90 kısmı 90 90 90 olmuş gibi . . . hani beklentim olsa sevgilim olsa nitelikli dolandırıcılıktan dava açardım ((:

28 Şubat 2019 08:18

Into The Unknown 06
Şef
otobüste bu sabah ilk defa oturacak yer vardı. insan tabii mutlu oluyor 40 dakikalık yol sonuçta. . . yönü gidiş yönüne bakan ilk koltuğa oturdum. ve sanki buzun üstüne oturmuş gibi bütün soğuğu hissettim kemiklerime kadar. . . koridordan geçen genç bir çocuğun geçtiği yerlere kar kalıpları dökülüyordu, içimden bu çocuk nereden geliyor ayağının altına kar yapışmış, diye geçirdim ortalıkta ise hiç kar yok. tabi dün biraz kar yağmıştı. . . koridora dikkatli baktım ki o kar otobüsün içine yağmış bir anda elimi koltuğa attım ve artık çok geçti. bende sulu karın üzerine oturmuştum. . . Otobüs körüklü 80.lerin 90 ların. tam bir havalı otobüs. Hava almayan yeri yok. kapı aralıklarından kuş bile geçer. geneki koltuklara kuşlar yuva yapmıyor. . .
28 Şubat 2019 20:52

Into The Unknown 06
Şef
rahatsızlığım nedeni ile öğle sonu acile gittim. tansiyon normal karaciğer normal ilaç yazayım, ilaç nedir x dedim kalsın o bende var. . . kapıya kadar çıktım, müdüre hanımın kanını ölçtür demesi geldi aklıma, dedim kan durumuna bakabilir miyiz. baktılar ve sonuca diğer doktor böbrek yetmezliği dedi sonuç 2 adet 500 ml serum. hadi bismillah. biraz önce birşey yok diye çıkıp gidiyordum şimdi böbrekten oldum. 1000 ml serumdan sonra bir kan daha verdim şimdi bu saatte sonuç için gittim. ilk bakan doktor şimdi bol su iç değerler düşmüş diyor. . . sövülmelik bir durum var ama hangisine sövsem. hemşirede sonuçlar çıkmadan gitme diyor senin durum kalp önemli diyor. bunun dünyadan haberi yok hangi hastada aklı kalmış ((:
28 Şubat 2019 21:36

Janssett
Aday Memur

Sonuç ne hasta mısın ;)?

28 Şubat 2019 23:46

Into The Unknown 06
Şef

Sonuç ne hasta mısın ;)?

Janssett, 2 ay önce - Alıntıya git
Yok be janssett tecrübesiz doktorların tecrübe edinimlerinden ibaret ((: zaten güne kötü başlamıştım. Otobüsün içinde kara oturacak kadar talihsizlik vardı ((:
02 Mart 2019 17:56

Into The Unknown 06
Şef
ne iş bilemedim, içimde zengin olma hevesi var. . . ((:
06 Mart 2019 08:12

Into The Unknown 06
Şef
fahriye evcen ile evcilik oynayasım var. . . "çocuk olmaya değeriz" ((:
08 Mart 2019 07:50

Into The Unknown 06
Şef
içimdeki çocuğu öldürdünüz şimdi ruhumdan yaşam beklersiniz. . .
12 Mart 2019 08:41

Into The Unknown 06
Şef
bir sabah kalktığında da birşeyler değişmemişse. . . Peki öyle olsun.
16 Mart 2019 21:20

Into The Unknown 06
Şef
bugün babaannesi çocuklara oyuncaklar getirdi, sesli ve gürültülü oyuncaklar, çocuklar çok ses yaptı, çekilecek gibi değildi. babam aklıma geldi gürültüyü hiç sevmezdi. olsaydı burada ya çocuklar başka odaya geçmek zorunda kalırdı yada oyuncaklar yerlerlere çalınıp kırılırdı. bugün de iyi anmadım babam. bugünde sitem ettim sana,
25 Mart 2019 17:50

Into The Unknown 06
Şef
dün gece değil de, bugün biraz önce hiç tanımadığım birine sırf sana benziyor diye usulca sokuldum merhaba dedim. sonrası mı oda bana merhaba dedi. . . sessiz kaldık biraz ve sordu buyrun dedi bende buyurdum. şimdilik kanka olduk. . . biraz dikkatli baktım aslında sana benzemiyormuş ben serap görmüşüm. . .
25 Mart 2019 19:09

Janssett
Aday Memur

:)) günlük komik şey okudum az güldüm az düşündüm az da üzüldüm..

26 Mart 2019 09:23

Into The Unknown 06
Şef

:)) günlük komik şey okudum az güldüm az düşündüm az da üzüldüm..

Janssett, 4 hafta önce - Alıntıya git
hangi yazı acaba ((: serap kısmı biraz abartı olmuş yazımdaki ((:
29 Mart 2019 08:27

Into The Unknown 06
Şef
biz sadece severdik, paramız ancak sevmeye yeterdi. . .
05 Nisan 2019 18:18

Into The Unknown 06
Şef
Bazen gidişleri kabullenmek gerek, o yüzden gerek kelebekleri öldürmek. . .
09 Nisan 2019 08:37

Into The Unknown 06
Şef
Teve de (tv) mavi balina oyununun zararlarından, alışkanlığından ve intihar olaylarından bahsederken oradaki oyun kısmını kapan ve bana "baba mavi balık oyununu indirir misin " diyen 1 numaralı yavrum senin kadar saf ve olabilsem. . . güldüğüm nokta balina değil de balık olması ((:
11 Nisan 2019 17:47

Into The Unknown 06
Şef
Bugün arşiv çalışmasında romantik bir dosyaya denk geldim. yıl 2002 tam benim liseden çıkış yılım. deli dolu, aşk dolu yıllarım, dosya arasında delil olarak saklanmış hatira defteri vardı, kız kaçırma olayı olduğu için delil olarak sunmuşlar kaçırma yok kendi rızası ile geldi oda beni seviyor der gibi, okudum biraz okudum, biraz daha okudum ve okumaya daldım sanki o anları yaşadım. herkes anlamaz tabi bana abi neyini okuyorsun diyen katip arkadaş gibi, dedim sen hiç mektup yazdın mı ? cevap "hayır" sen anlamazsın anlayamazsın. . . ulaşmak istedim bayana gel defterini al. . . sonra dedim evlenmişse hemde başka biriyle. . . geri vazgeçtim tabiki. . . biz de yazardık sayfa sayfa mektuplar, kıta kıta şiirler. öyle ulu orta okumazdık mektupları, değer verirdi okumaya, emek verirdik yazmaya. . . hiç ayrılmayakmış gibi ölümüne severdik, böyle dünyalarımızın ayrılacağını nereden bilebilirdik. . .
Toplam 237 mesaj

ANKET
Çırağan Sarayı'ndaki, Kalyoncu ve Demirören ailelerinin yaptığı düğünü, nasıl buldunuz?