Editörler : muhtesem32ulsgkc
14 Ocak 2019 19:49

Janssett
Aday Memur
güven vermeyen mi yoksa güvenmeyen mi gitmeli sizce ?
Into The Unknown 06, 1 ay önce - Alıntıya git

Araların da anlaşsınlar işte:)

Ama bana sorarsan ikisi de gitsin:)

14 Ocak 2019 22:44

Into The Unknown 06
Şef

Araların da anlaşsınlar işte:)

Ama bana sorarsan ikisi de gitsin:)

Janssett, 1 ay önce - Alıntıya git
kuraya kadar gidecek bu iş ((:
24 Ocak 2019 18:22

Into The Unknown 06
Şef
tamam balık güzelde, balığın kafasında donmuş şekilde duran sinek ne alaka . . .
26 Ocak 2019 12:01

Into The Unknown 06
Şef
Şimdi manava girdim. biberin kilosu 19 TL. adama kredi kartına kaç taksit yapıyorsunuz diyesim geldi. . .
26 Ocak 2019 21:13

Into The Unknown 06
Şef
sivilcilerim tekrar çıkmaya başladı. . . telefon ile bağlantısı var mı diye düşünüyorum. . . sürekli internetteyim bu aralar . . .
04 Şubat 2019 22:02

Into The Unknown 06
Şef
silahcılık oynarken vurulunca öperek iyileştiren ve uyandıran oğlum, anneannesini vurduktan sonra, anneannesi beni öpte uyandırsana demesine karşılık "ben kötü adamları uyandırmam" demesi varya. . . 1 numarasın oğlum iç sesimin dışa yansımasısın ((:
05 Şubat 2019 10:28

su püreni
Aday Memur

Sevgili günlük

bugün de aynı girdaptayım

Şaşkınım.

Ruhum şaşkın,ne yapacağını bilmez halde.

Her şey sıkıyor, Her şeyden sıkılıyorum.

Yetmez mi bu buhran?

05 Şubat 2019 21:48

Into The Unknown 06
Şef
yazın gelmesinden başka hiç bir hayalim yok, yaz ise hayatımın değişikliği değil. . .
05 Şubat 2019 22:43

Janssett
Aday Memur

sevgili günlük ne habersin görüşemiyoruz:)

06 Şubat 2019 07:44

Into The Unknown 06
Şef

sevgili günlük ne habersin görüşemiyoruz:)

Janssett, 2 hafta önce - Alıntıya git
mürekkebin mi bitti yoksa sözlerin mi ? ((:
08 Şubat 2019 09:20

Into The Unknown 06
Şef

Ağam benimle eğlenir ((: Gitmeyecektin o kayak merkezine. senin beynin donmuş, çözülmesi biraz zaman alabilir. ha dikkat et çözüldükten sonra tekrar dolaba koyma. bakteri üretebilir. o yüzden de o tek kullanımlık beynini beni oyalamaya harca . . . ((:

09 Şubat 2019 21:13

Into The Unknown 06
Şef
bide "buluyumda" diyo ((: büyüklerimiz derdi bir şey kaybettiğimizde "onu bulmadan gelme" ((: komedi gibi. hem bu kadar sinirlenip hem de bu kadar gülmemiştim ((: hani sen bulsanda gelme. bu havada gelinmez, güneşli günde gelinmez, aslında bu kafayla hiç gelinmez. . .
18 Şubat 2019 22:46

Into The Unknown 06
Şef
büyük oğluma neden ağladığını sorduğumda, pipisinin uzun olduğunu, küçülmediğini söyledi. aradan bir kaç dakika geçmesine rağmen halen ağlamaya ve bir yandandan küçültmek için pipisini tutmaya devam ederken benim gülme krizine girmemem elde değil ((: bazen oluyor tabiki sertleşmesi, demek mi bunun bir yaş sınırı yok. . .
Toplam 213 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?