Editörler :
«91011121314151617181920»
15 Ekim 2018 17:29

kananki
Kapalı

SAGE.T.2018-1.HBTB01 olan ilan için mi?

kananki, 11 ay önce - Alıntıya git

Pardon Kafa dolu olunca yanlış yeri kopyaladım.

SAGE.T.2018-1.BİBGB01 olan ilanlar için.

15 Ekim 2018 18:59

oguzum23
Aday Memur

Telefonun başında çaresiz bekliyorum bekliyorum ama çalmayacak biliyorum :D

Zuta, 11 ay önce - Alıntıya git

Telefonun başında çaresiz bekliyorum, bekliyorum hergün çalacak mı bilmiyorum :D öyle diyelim umutsuzluğa kapılmayalım.

15 Ekim 2018 21:20

gobeklitepe
Kapalı

Umarım Tübitak İnsan Kaynakları da bunları okuyordur,Bir an önce sonuçlanmasını beklediğimizi bilsinler.Sanki doğumhane önünde mutlu haber bekliyor gibiyim :)

16 Ekim 2018 00:26

Brokenbells
Kapalı

Umarım Tübitak İnsan Kaynakları da bunları okuyordur,Bir an önce sonuçlanmasını beklediğimizi bilsinler.Sanki doğumhane önünde mutlu haber bekliyor gibiyim :)

gobeklitepe, 11 ay önce - Alıntıya git

Hahahh aynı şeyi düşündüm okuyolar mıdır acaba:D ama onların da yapabileceği bişey yok galiba şu anda kurumlar arası bürokrasi bekliyoruz:/ bilgi gelse bekleteceklerini sanmıyorum.

16 Ekim 2018 10:41

oguzum23
Aday Memur

18 inde birşeyler olabilir mi acaba? herkesin kilitlendiği tarih 18 bence burda, mülakat bitiminden

3 ay sonrası. Hayırlısı..

16 Ekim 2018 10:45

kananki
Kapalı

18 inde birşeyler olabilir mi acaba? herkesin kilitlendiği tarih 18 bence burda, mülakat bitiminden

3 ay sonrası. Hayırlısı..

oguzum23, 11 ay önce - Alıntıya git

Bugün 90 gün ama belli olmaz bürokrasi işleri...

16 Ekim 2018 10:48

SynaxError
Kapalı

Bugün 90 gün ama belli olmaz bürokrasi işleri...

Herhan herşey olabilir artık bence... şafak atar gibi takvim işaretliyorum sürekli.... artık zevk vermiyor dakika ya işaret koyacağım .... şaka bi yana artık an meselesi (normal şartlarda)

16 Ekim 2018 11:22

kananki
Kapalı

Herhan herşey olabilir artık bence... şafak atar gibi takvim işaretliyorum sürekli.... artık zevk vermiyor dakika ya işaret koyacağım .... şaka bi yana artık an meselesi (normal şartlarda)

SynaxError, 11 ay önce - Alıntıya git

Bence de Perşembe açıklanma ihtimali yüksel.

16 Ekim 2018 13:53

Brokenbells
Kapalı

Bence de Perşembe açıklanma ihtimali yüksel.

Heyecan yaptım ya Perşembe neye göre peki? Bi haber mi var? :D

16 Ekim 2018 14:05

oguzum23
Aday Memur

Heyecan yaptım ya Perşembe neye göre peki? Bi haber mi var? :D

Brokenbells, 11 ay önce - Alıntıya git

perşembe ayın 18i yani tam üç ay geçmiş oluyor mülakatlar biteli

16 Ekim 2018 15:06

kananki
Kapalı

perşembe ayın 18i yani tam üç ay geçmiş oluyor mülakatlar biteli

oguzum23, 11 ay önce - Alıntıya git

Aslında bugün 3 ay doldu da MAM ve BiLGEM Perşembe açıklamış nedense. O yüzden Perşembe olma ihtimali yüksek. Gönül bugün açıklansın ister tabi :)

16 Ekim 2018 16:49

SynaxError
Kapalı

Sitedeki bildirim zili deliler gibi oynasın +10 bildirim var desin bir an önce :D herkes yazsın açıklandı mutluyum diye :D görelim o anı... xD

16 Ekim 2018 16:55

kananki
Kapalı

Sitedeki bildirim zili deliler gibi oynasın +10 bildirim var desin bir an önce :D herkes yazsın açıklandı mutluyum diye :D görelim o anı... xD

Bence Açıklanınca Pek kimse Yazmaz :)

16 Ekim 2018 17:24

HakMuhammedAali
Kapalı
Arkadaşlar merhaba tübitak sagede mülakata girip güvenlik soruşturması evrağı imzalayan arkadaşlar dan ankarada ikamet eden var mı bu form da?
16 Ekim 2018 18:09

SynaxError
Kapalı

Bence Açıklanınca Pek kimse Yazmaz :)

Sage ve tübitak dan çok buraya bakıyorum yazılır bence ama dedigin gibi çok kişi yazmayabilir orası ayri :)

16 Ekim 2018 18:50

trmemur2
Aday Memur

Sage ve tübitak dan çok buraya bakıyorum yazılır bence ama dedigin gibi çok kişi yazmayabilir orası ayri :)

Zaten buraya topu topu 5 kişi yazıyor diğerleri izliyor :)
16 Ekim 2018 18:58

gobeklitepe
Kapalı
Arkadaşlar merhaba tübitak sagede mülakata girip güvenlik soruşturması evrağı imzalayan arkadaşlar dan ankarada ikamet eden var mı bu form da?
HakMuhammedAali, 11 ay önce - Alıntıya git
evet var,ben mesela
16 Ekim 2018 21:11

HakMuhammedAali
Kapalı
güzel bende ankaralıyım ve ankarada ikamet etmekteyim. şimdi iki sorum olacak birincisi ankarada olupda telefondan aranan oldu mu? ikincisi de bulunduğu ilçe emniyete soruşturma evrakları gelen oldu mu? değerli yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
17 Ekim 2018 07:41

gobeklitepe
Kapalı
güzel bende ankaralıyım ve ankarada ikamet etmekteyim. şimdi iki sorum olacak birincisi ankarada olupda telefondan aranan oldu mu? ikincisi de bulunduğu ilçe emniyete soruşturma evrakları gelen oldu mu? değerli yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
HakMuhammedAali, 11 ay önce - Alıntıya git

Ankarada ikamet ediyorum,Servis için aranmadım.Emniyetten bilgi almaya çalıştım ama somut bir bilgiye ulaşamadım.Güvenlik soruşturmam bitti mi devam mı ediyor emin değilim.2 ay sürecek diye belirtmişlerdi ama 2 ay 10 gün oldu benim şu anda.7 ağustosta evrakları son teslim edenler arasındaydım.

Nasip bakalım,Herşeyin hayırlısı

17 Ekim 2018 08:24

HakMuhammedAali
Kapalı
gobeklitepe verdiniz yanıt için teşekkürler. zuta arkadaşımızda aynı bizim durumumuzda 3 kişi var suan görünen eğer öyle bir durum yaşayan olsaydı yazardı ben arandim yada ilçe emniyete evraklarim geldi diye. şimdi bu durumda iki seçenek kalıyor evraklar ilçe emniyete en son gidiyormuş ya bizim evraklar daha o noktaya gelmedi yada bir duyum aldım çalışacağı yer ankara ikamet ankara olanlar ın soruşturması necatibeydeki güvenlik şube tarafından yapılıp sonuclandirilir ilçeye gitmez diye eğer bizim evraklar da ilçe emniyete gitmeyi bekliyorsa toplu açıklanacağı için daha da uzar bu iş yok diğer türlüyse eli eli kulagindadir. (Ankarada ikamet eden arkadaşlar forum a yazın en azından bu belirsizliği çözelim içimiz rahatlasin eminim burda izleyen yazmayan birçok kişi var yazın arkadaşlar bu işi çözelim )
Toplam 721 mesaj
«91011121314151617181920»