Editörler :
«25262728293031323334353637
16 Eylül 2019 13:52

mcande
Aday Memur

Merhabalar;

Mayıs ayında başvurduğum pozisyon için gelişmeleri anlatacağı maalesef internette çok fazla bilgi yok.Merak eden arkadaşlar için yardımcı olacaktır.

-Mayıs ayında online olarak ibs sisteminden başvuru yaptım.Fazlaca evrak isteniyor bunları sisteme yüklüyorsunuz.

-Haziran ayında belli tarihte ve satte mülakatım olacağına dair mail aldım ve maile karşılık olarak katılacağımı bildirdim.

-Tarih ve saatte mülakata katıldım.Teknik konular üzerine profesyonel bir mülakattı bu konuda bilmeniz gereken temel konular haricinde daha detaylı bir görüşmeydi.Bazı yerlerde tabiki sohbet edildi.

-Yaklaşık 2 ay sonrasında mülakatı kazandığıma dair mail aldım.Ekte doldurmamı istedikleri bir çok evrak mevut.

-İstenen evraklarla beraber İK ile görüşmeye gittim evrakları teslim ettim.

(Maaş konusunda çok fazla soru soran arkadaş var maaşınızı geçmiş tecrübelerinize göre hesaplıyorlar sanırım.Bu yüzden eski çalıştığım yerlerden imzalı ve kaşeli çalışma belgesi istendi.)

-Sonrasında sağlık raporu için mail geleceğini bildirdiler onun gelmesini bekliyorum.

-Haziran ayında güvenlik soruşturma formlarımı teslim etmiştim.Sanırım süreç devam ediyor.

Uzun ve heyecanlı bir süreç arkadaşlar. Herşey gönlünüzce olsun.

Toplam 721 mesaj
«25262728293031323334353637

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?