Editörler :
15 Mayıs 2018 23:21   

Psikiyatrik yardımlaşma

Merhaba Arkadaşlar :)

Psikiyatrik bilgi ve yardımlaşma için güzel bir platform oluşturduk. Aramıza katılmak isteyenler için çok yararlı bir topluluk oluşturduk. Sorularınızı ve sorunlarınızı çekinmeden yazabilirsiniz. :)

Şimdiden teşekkürler :)

---

13 Ekim 2018 18:29

ElaHoca
Aday Memur

Merhabalar bende kendimden bahsetmek istiyorum çocukluğumdan itibaren hep doktor olmak istedim. Olamadım sınıf öğretmeniyim. Kafam da doktor olarak kurduğum kişilerle konuşuyorum hayal olarak onlar bana cevap vermiyor üzüldüğüm sevindiğim her şeyi onlara anlatıyorum bunu genel de yalnız kaldığımda yapıyorum bazende yolda yürürken dalıyorum biri farkettiğinde kendime geliyorum. SiZce ben hastamıyım??

13 Ekim 2018 22:17

classteacher
Aday Memur

Merhabalar bende kendimden bahsetmek istiyorum çocukluğumdan itibaren hep doktor olmak istedim. Olamadım sınıf öğretmeniyim. Kafam da doktor olarak kurduğum kişilerle konuşuyorum hayal olarak onlar bana cevap vermiyor üzüldüğüm sevindiğim her şeyi onlara anlatıyorum bunu genel de yalnız kaldığımda yapıyorum bazende yolda yürürken dalıyorum biri farkettiğinde kendime geliyorum. SiZce ben hastamıyım??

ElaHoca, 10 ay önce - Alıntıya git
Merhaba sanırım doktor olmayı çok kafaya takmissiniz. bi uzmana başvurdunuz mu?
15 Ekim 2018 05:50

ElaHoca
Aday Memur

Hayır gitmedim :((

15 Ekim 2018 11:38

classteacher
Aday Memur
mutlaka gitmelisiniz hangi ilde sınıf öğretmenisiniz.
20 Kasım 2018 01:20

nazmi28
Kapalı

Okb üzerine bilinen en etkili yöntem nedir ?

06 Aralık 2018 14:25

siesta44
Kapalı

ilaçsız anksiyete tedavisi mümkün mü

08 Aralık 2018 18:01

drrrgercek
Aday Memur

gecmıs olsun hayalı cevaplar ve konusmalar kısıler hezayan diye adlandırılıyor genc hasta grubunde

08 Aralık 2018 18:02

drrrgercek
Aday Memur

hezeyan sızoefektıf bozukluk bulgusudur yanı sızofrenı yada sızotıpal kısılık bozuklugu olabılır

17 Aralık 2018 14:46

teknikeleman81
Kapalı

ElaHoca, 10 ay önce - Alıntıya git

Nerdeyse bütün anne babalar çocuklarının doktor olmasını istiyor.Çünkü doktorlukta hem para var hem saygı duyulan bir meslek vsÇocuklara küçüklükten itibaren éhadi doktor olacaksın,.ok çalış"gibi cümlelerle kafalarına o kadar çok doktorluğu sokuyoruz ki,doktor da olamayınca insanlar maalesef psikolojik olarak çöküyorlar...

18 Aralık 2018 10:15

sasibakkal
Aday Memur

Psikiyatri, "Dert dinlenir, 5 lira" gibi bir şey değildir. Üç aylık bir kursun sonunda uzman olunmaz.

Forumlarda Facebookta falan dertlerinden bahsetmek sorunları tamamen çözmez ve kötü niyetli insanlara fırsat verir.

Paylaşımda bulunurken dikkatli olun.

Toplam 10 mesaj

ANKET
İşçilere yönelik toplu iş sözleşmesinde anlaşma sağlandı. Nasıl buldunuz?