Editörler : swat3410

21 Mayıs 2018 09:58

Eksi ve artı veren üyeler diğer üyelerce görülebilir şekilde ayarlansın!
Eksi ya da artı verenlerin o parmakları daha adilane bir şekilde artıya ya da eksiye gider diye düşünüyorum!

Bu ankete 7 günde, 51 kişi oy kullandı ve 28/05/2018 09:58 tarihinde sona erdi.

Polisilopi
Aday Memur
21 Mayıs 2018 10:13

Tek eveti de kendi vermiştir.Fişlemecilik ruhunda var.

SheyTanTüylü
Yasaklı
21 Mayıs 2018 10:59

Fişlemeyle ne alakası var kardeşim. Herşey şeffaf olsun diye çabamız.

Polisilopi, 6 yıl önce

Tek eveti de kendi vermiştir.Fişlemecilik ruhunda var.

SheyTanTüylü
Yasaklı
21 Mayıs 2018 11:01

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Şeffaflığı istemeyenler tahammül edemeyenler, gizli kapaklı iş çevirmeye alışmış adamlar...

polhuseyin
Kapalı
21 Mayıs 2018 12:11

aha burdayım kardeş yüzüne söylüyorum senin tüm yorumlarına (-) eksi veriyorum.buyur açıkça yazdım :D

SheyTanTüylü, 6 yıl önce

Şeffaflığı istemeyenler tahammül edemeyenler, gizli kapaklı iş çevirmeye alışmış adamlar...

SheyTanTüylü
Yasaklı
21 Mayıs 2018 12:17

Eğri de olsam doğru icraatlerime eksi vermen senin karakterini değil olumsuz ard ek almış halini ifşa eder kıymetli kardeşim. İyi ki varsın sen olmasan yolların dümdüz engebesiz olduğunu sanacaktı bizi izleyenler:))

polhuseyin, 6 yıl önce

aha burdayım kardeş yüzüne söylüyorum senin tüm yorumlarına (-) eksi veriyorum.buyur açıkça yazdım :D

polhuseyin
Kapalı
21 Mayıs 2018 12:21

kardeş en tehlikeli düşman arkandan iş çevirendir.sana çaktırmadan canım cicim devrem muckkkksss yapanlardan kork sen..biz özü sözü bir adamız bak açık açık yazdım sana (-) veriyorum diye.ne zaman adam olursun ( kadın olduğundan şüphe ediyorum bu arada :D) o zaman + larız seni ;)

SheyTanTüylü, 6 yıl önce

Eğri de olsam doğru icraatlerime eksi vermen senin karakterini değil olumsuz ard ek almış halini ifşa eder kıymetli kardeşim. İyi ki varsın sen olmasan yolların dümdüz engebesiz olduğunu sanacaktı bizi izleyenler:))

SheyTanTüylü
Yasaklı
21 Mayıs 2018 12:23

Ben eksinin artının peşinde değilim hakkın hakkaniyetin izindeyim. Açtığım tüm konuları incele tavsiyem sonra gel meyva veren ağacın gölgesinden istifade et;)

polhuseyin, 6 yıl önce

kardeş en tehlikeli düşman arkandan iş çevirendir.sana çaktırmadan canım cicim devrem muckkkksss yapanlardan kork sen..biz özü sözü bir adamız bak açık açık yazdım sana (-) veriyorum diye.ne zaman adam olursun ( kadın olduğundan şüphe ediyorum bu arada :D) o zaman + larız seni ;)

polhuseyin
Kapalı
21 Mayıs 2018 12:25

adın ne bu arada ben hüseyin :D

SheyTanTüylü, 6 yıl önce

Ben eksinin artının peşinde değilim hakkın hakkaniyetin izindeyim. Açtığım tüm konuları incele tavsiyem sonra gel meyva veren ağacın gölgesinden istifade et;)

polhuseyin
Kapalı
21 Mayıs 2018 12:28

duruma göre ağaçtan faydalanırız ;) :D

polhuseyin, 6 yıl önce

adın ne bu arada ben hüseyin :D

SheyTanTüylü
Yasaklı
21 Mayıs 2018 12:29

Dikkat et ağaca fazla tırmanma kayar düşersin kıymetli pöçünüz zarar görebilir :D

polhuseyin, 6 yıl önce

duruma göre ağaçtan faydalanırız ;) :D

polhuseyin
Kapalı
21 Mayıs 2018 12:31

biara ben artık kız değilim diye konu başlığı açmıştın sanırım pöçün zarar görmüş.olsun kadınsa da kabulümsün sorun yok..noktadaki arkadaşlar mı yaptıydı pöçe zararı :DDD

SheyTanTüylü, 6 yıl önce

Dikkat et ağaca fazla tırmanma kayar düşersin kıymetli pöçünüz zarar görebilir :D

SheyTanTüylü
Yasaklı
21 Mayıs 2018 13:04

Papağan gibisin ve çocuk gibi..

Kız değilim başlıklı konuyu açtım senin gibi çoluk cocugun pöçü zarar görmesin diye birgün benim gibi merhamet dolu birine değil de pezevengin birine denk gelirler de kevgire cevirmesinler diye açtım! Ayıkiyunnu gardaş.:D

polhuseyin, 6 yıl önce

biara ben artık kız değilim diye konu başlığı açmıştın sanırım pöçün zarar görmüş.olsun kadınsa da kabulümsün sorun yok..noktadaki arkadaşlar mı yaptıydı pöçe zararı :DDD

donmassione
Aday Memur
21 Mayıs 2018 13:14

ne zamandan b3ridir

donmassione
Aday Memur
21 Mayıs 2018 13:15

ne zamandan beridir forumu takip ediyorum bu seytantuyu müdür nedir hep kim bana eksi verdi diye tatava yapıp duruyor. birader senin derdin ne ? niye taktın bu kadar eksiye artiya işin gücün yok mu ?

SheyTanTüylü
Yasaklı
21 Mayıs 2018 13:17

Ankete katıl ya da katılma kardeşim. Yorumun için sağol.

donmassione, 6 yıl önce
ne zamandan beridir forumu takip ediyorum bu seytantuyu müdür nedir hep kim bana eksi verdi diye tatava yapıp duruyor. birader senin derdin ne ? niye taktın bu kadar eksiye artiya işin gücün yok mu ?

DARGINIMHAYAT
Aday Memur
21 Mayıs 2018 13:36

sen ne bos adamsin laa

melih--
Daire Başkanı
21 Mayıs 2018 13:41

Nasıl zavallı bir zihniyet seçimlerde de açık oy yapalım o zaman?

SheyTanTüylü
Yasaklı
21 Mayıs 2018 13:45

Açık sayım yapıyor muyuz ki gizli oy olsun!

Kapat editör anketi kapat deveyi diken bizi... Yarar.

melih--, 6 yıl önce

Nasıl zavallı bir zihniyet seçimlerde de açık oy yapalım o zaman?

GaKKoSeLz
Memur
21 Mayıs 2018 14:35

Genel bilgi amaçlı soruyorum. Bu artı eksi olayı neden bu kadar önemli ?

imaj Türk 2
Yasaklı
21 Mayıs 2018 14:46

siyasi konulara yazmak içinde site . cep numarası istiyor . bişey olursa fişlemek için

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi