Editörler : crops35

hülya _84
Daire Başkanı
05 Haziran 2018 13:44

daha girilmemiş demektir bilgileriniz kuruma sorun ne zaman girilecekmiş.

Halfmoon37, 6 yıl önce

Tc Numaranıza kayıtlı kurum bulunamadı diyor bende.

nayo2009
Şube Müdürü
05 Haziran 2018 14:12

biz burda tediye 13 günlük verilecek dediğimizde bazı arkadaşlar sayfalar dolusu yok efendim genelge yok efendim şuranın yazısı falan filan yazdılar sonuç ne çıktı 13 gün oda 8 hazirana yetişirse

nayo2009
Şube Müdürü
05 Haziran 2018 14:14

bizi kulaktan dolma bilgiler diye suçlayanlarda oldu ne oldu 39 gün 26 gün cart curt sonuç 13 gün oldu dimi

nayo2009
Şube Müdürü
05 Haziran 2018 14:15

ezber bilgiler kanımıza işlemiş diyen arkadaş sende 13 gün alacan

Erikdalıgevrektir, 6 yıl önce

Neye göre 13 diyorsun bilader. 2018 Yılı 2 taksit. Kulaktan dolma bilgiler, ezber bilgiler kanınıza işlemiş.

nayo2009
Şube Müdürü
05 Haziran 2018 14:17

ağız dolusu konuşan arkadaş 39 gün cepte diyen arkadaş sanada selam olsun 13 günlük alacan sende

hülya _84, 6 yıl önce

wonder kardeş bu sene 39 gün alınacak dediğimiz gibi senin kurum sana bunu vermezse şikayet et nolur artık bi şekilde konuşma ne olur bu senin kanuni hakkın neden anlamamakta ısrar edip insanların beynini yakıyorsun. lütfen çok rica ediyorum kendi karamsarlığını insanlara empoze etme daha kibar sana nasıl anlatabilirim düşünmekten benimde beynim yandı. bak aylar önce seni uyardım diye şu sitede işitmediğim hakaret kalmadı üzerime geldiler 1 hafta yazı yazma hakkımı elimden aldılar vs vs ben herşeyi biliyorum iddiasında hiç bulunmadım bununla suçlandım ama ocak ayında yayınlanmış RESMİ GAZETE var ona istinaden konuşuyoruz bilgi alışverişi yapıyoruz şurada ama bu konuda dahil başka konularda bile umutsuz sadece kendi kurumunun yaptığı muameleye dayalı bir sürü şey söyledin. dediğim gibi kurumun seni ezen amirlerle dolu ise artı tediyeniz 13 günlük vs diyorlar ise al çıktısını resmi gazetenin sok gözlerine daha da olmadı bimere şikayet et. yoksa sizi bu şekilde ezen çok olur kurumunuzda gerçekten üzücü.

nayo2009
Şube Müdürü
05 Haziran 2018 14:19

biz boşa konuşmayız sonuç olarak 8 hazirana yetişirse(kişisel fikrim yetişmeyebilir daha öncede söyledim) 13 günlük yatırılacak

hülya _84
Daire Başkanı
05 Haziran 2018 14:28

sonuca bakalım şimdi 13 alsakta toplam alacağımız 39 gün. 13 gün ağustosta kurban öncesi 13 günde aralıkta alacağız. orda arkadaş dedi ki 39 günlük ikramiye oldu mu şimdi 13 gün diye yazınca bende öyle yazdım o sandı ki bu sene sadece 13 günlük alınacak. bu sene 39 gün alacağız toplamda ben yine lafımın arkasındayım. kanun araştırın biraz bilmiyorsan boşa konuşma geriye dönük bundan önce alınan tediye yıllarının tarihlerini paylaştım forumda bir çok konuda. boşa atmadım anlayacağın onların hepsi resmi gazeteden alınma.

nayo2009, 6 yıl önce

ağız dolusu konuşan arkadaş 39 gün cepte diyen arkadaş sanada selam olsun 13 günlük alacan sende

hülya _84
Daire Başkanı
05 Haziran 2018 14:40

haziranda 39 gün alınıyor dedim diye mi bana yüklenmekteki amacın açık arayıp hemen bozyamı çalışmak insanı. dedim o lafımda yanlış olabilir ama yıl içinde 39 gün alacağımz gerçeğini değiştirmez bu. bende wonder arkadaşa bunu anlatmaya çalışırken sinirim bozuldu o an öyle dedim. özürde dilerim eğer çok istiyorsanız.

nayo2009, 6 yıl önce

biz boşa konuşmayız sonuç olarak 8 hazirana yetişirse(kişisel fikrim yetişmeyebilir daha öncede söyledim) 13 günlük yatırılacak

tamer6565
Aday Memur
05 Haziran 2018 15:21

Hülya hanım herkes 39 u biliyordu.ama siz tümünü ısrarla ayın 8.inde alacaksınız deyip insanlara ümit heyecan vs verdiniz.biz sendikalarla görüşmelerimizi vs buraya aktardık 13.günlük verilecek dedik gidin şikayet edin yok yanlıştır yok babam işçidir bir sürü yazdınız.insanlara yardım etme amacınızı kutsuyorum lakin ısrarcı olmak iyi deil heleki kesin olmayan konularda :).ama şuda biline ayın 8.i deilde cogumuz ayın 15 inde alacagız.sebebi ise mutemetlerimiz bir işi iki iş yapmayalım mantıgıyla yetiştiremedik edemedik diye zırt atacaklar... benden de 39 diyen arkadaşa selam olsun :)))

hülya _84, 6 yıl önce

haziranda 39 gün alınıyor dedim diye mi bana yüklenmekteki amacın açık arayıp hemen bozyamı çalışmak insanı. dedim o lafımda yanlış olabilir ama yıl içinde 39 gün alacağımz gerçeğini değiştirmez bu. bende wonder arkadaşa bunu anlatmaya çalışırken sinirim bozuldu o an öyle dedim. özürde dilerim eğer çok istiyorsanız.

hülya _84
Daire Başkanı
05 Haziran 2018 15:32

eyvallah arkadaşım.

tamer6565, 6 yıl önce

Hülya hanım herkes 39 u biliyordu.ama siz tümünü ısrarla ayın 8.inde alacaksınız deyip insanlara ümit heyecan vs verdiniz.biz sendikalarla görüşmelerimizi vs buraya aktardık 13.günlük verilecek dedik gidin şikayet edin yok yanlıştır yok babam işçidir bir sürü yazdınız.insanlara yardım etme amacınızı kutsuyorum lakin ısrarcı olmak iyi deil heleki kesin olmayan konularda :).ama şuda biline ayın 8.i deilde cogumuz ayın 15 inde alacagız.sebebi ise mutemetlerimiz bir işi iki iş yapmayalım mantıgıyla yetiştiremedik edemedik diye zırt atacaklar... benden de 39 diyen arkadaşa selam olsun :)))

nayo2009
Şube Müdürü
05 Haziran 2018 15:33

estağfirullah sizi bozma gibi bi amacım yok biraz sanki keskin cümleler ve net ifadeler kullandınız ondan yazdım emin olun bu işlerin içinde olan biri olarak konuşuyorum özür dilemeniz hoşuma gitmekle beraber özür dilenecek bir durumun hasıl olmadığı kanısındayım bende biraz sert çıkmış olabilirim kusura bakmayın

hülya _84, 6 yıl önce

tamer6565
Aday Memur
05 Haziran 2018 15:35

kızma gönül koyma.tartışma vs olsun diye yazmadım.niyetim kırmak yada aha ben bildim demek deildi bilesin..değerli bilgiler paylaştın.ışığında cok yol aldık onuda herkes bilsin yani :)

hülya _84, 6 yıl önce

eyvallah arkadaşım.

hülya _84
Daire Başkanı
05 Haziran 2018 15:40

peki teşekkürler.

nayo2009, 6 yıl önce

estağfirullah sizi bozma gibi bi amacım yok biraz sanki keskin cümleler ve net ifadeler kullandınız ondan yazdım emin olun bu işlerin içinde olan biri olarak konuşuyorum özür dilemeniz hoşuma gitmekle beraber özür dilenecek bir durumun hasıl olmadığı kanısındayım bende biraz sert çıkmış olabilirim kusura bakmayın

hülya _84
Daire Başkanı
05 Haziran 2018 15:44

bu şikayet et dememdeki olayda wonder arkadaş 39 dan 13 e düştü daha da düşürürlerse falan diye veryansın edince ona istinaden söyledim. inanın bende işin içinde olmadığım halde geçik geçeli işin içinde gibi kanun yazı karar okumaktan bazen beynimin yandığı oldu yoksa burada güzel alışverişler olur. yeter ki seviyemiz bozulmasın herkes sizler olsa keşke.

tamer6565, 6 yıl önce

hülya _84
Daire Başkanı
05 Haziran 2018 16:10

bizdeki bordrolar dün sistemden çıkmış şimdi sordum birime cuma günü alıyorsunuz tediyeleri dedi. son tediyeler bakanlar kurulunda verilen tarihe göre verilmek zorundaymış. maaşlarımız da daha ayın 14 üne kadar ancak hesaplanırmış zaten bizim bundan sonraki aydan itibarenoe artık 20 sinde yatacak kurum burda çakallık yaptı halk bankası 3 yıllık sözleşmeye 650 promomosyonla anlaştı. tabi maaşlar düşük şimdi onlarda haklı :) ) bankada 2 gün parayı işletecek boşuna promosyon vermedi. o sebepten bu baştakiler işçileri hiçbir zaman tutmayacaklar onuda anlamış olduk ama hep diyorum o koltuklar onlarada kalmaz.

Toplam 95 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi