Editörler : smtvs
22 Mayıs 2018 15:35   

112 Açm bilişim teknisyenleri

Arkadaşlar son atama geldi, önceki iki alımda içişleri bakanlığı kadro açmamıştı inşallah bu atamalarda kadro açılır. Bu konuyla ilgili herhangi bir düşüncesi yahut bilgisi olan arkadaşlar yazarsa konu üzerinden tartışabiliriz.

22 Mayıs 2018 21:12

Hakan0724
Aday Memur

Kardeşim ben kadro açacaklarını pek düşünmüyorum bilgisayar teknisyeni olarak ama inşallah yanılıyorumdur. Fazla heveslenmemekte yarar var puan 90.21 sıralama 24 fakat buraya kadar bile düşmez. Şayet elektrikle ortak kadro açarlarsa şansımız olabilir fakat son 2 alımda ayrı ayrı açtılar. Moralini bozmak istemem onuda belirteyim.

23 Mayıs 2018 00:23

afd26
Aday Memur

Kardeşim ben senin gibi düşünmüyorum. Hem seçimin varlığı hemde halihazırda bulunan çağrı merkezlerinin durumu ve devam eden inşaatları düşündüğümde kadro açacaklarını umuyorum. Şu an 29 ilde bina inşaatı devam ediyor inşaatı tamamlanan ve teknisyen kadrosunda açık olan iller de mevcut. İnşallah yanılmam hayırlısıyla atanabiliriz puanlarımız yanmaz.

20 Haziran 2018 21:42

afd26
Aday Memur

+

21 Haziran 2018 07:32

mahzar
Aday Memur
Umarim iyi bir alim olur,100 kusur kadro ihdas edildi umarim en az 50 teknisyen kadrosu gelir..
Toplam 4 mesaj

ANKET
1928 tarihindeki Harf Devriminin, Türk milletinin geleneğiyle olan bağını kopardığı yönündeki görüşe;