Editörler : alex 10

gakkooss
Yasaklı
07 Eylül 2018 14:47

bir hizmeti olsa dostum son hafta 2 şampiyonluk kaçmazdı emin ol fb tv de olan bir ameleyi tartışamaya gerek yok bizi sahanın içi ve içini yönetenleri muhattap almamız lazım. haluk ulusoy döneminde altın çağınızı yaşadınız

Kerem-Cem.80, 6 yıl önce

bİLMİYOM BİZDE OLSA NEYE HİZMET EDER DERDİN İYİ DÜSÜN VE DE BAKİM :ç)

Kerem-Cem.80
Yasaklı
07 Eylül 2018 14:49

2004 2007 yılları arasında yapılanlarda ortada

Kendi oyuncunuz canlı canlı dedi biz sampiyonluga seviniyoruz Aziz geldi niye seviniyorsunuz siz mi sampiyon oldunuz sanıyorsunuz demedi mi :)

Serhat hani su kadıköy bogası dediğiniz :)

tv müdürlüğüne koyan kim bizim yönetim mi :)

gakkooss, 6 yıl önce

bir hizmeti olsa dostum son hafta 2 şampiyonluk kaçmazdı emin ol fb tv de olan bir ameleyi tartışamaya gerek yok bizi sahanın içi ve içini yönetenleri muhattap almamız lazım. haluk ulusoy döneminde altın çağınızı yaşadınız

çtk060606
Kapalı
07 Eylül 2018 17:38

o zaman resm maç söyleyim sana amötör bir kulüp pendik sizi kupadan eledi Avrupada 0 çeken tek takım oldunuz...

gakkooss, 6 yıl önce

bolu hazırlık maçı :) gs maçı 6 kasım da lig maçı

Fenerbahçeyi FETÖ bile yıkamadı çok uğraştılar dimdik kaldı bu klüp , fetö yüzünden denizli de 1 şampiyonluk, bursa ya da 1 şampiyonluk verdik yoksa ençok şampiyonda FENERBAHÇE idi

Şampiyonlar Liginde enson oynadığımız sene çeyrek final de ilk maç chelsea yi bile yendik yarı final kaçtı daha iyiside yok

Uefa demeyin bana şuan öyle bir kupa yok :) tekerrrür etmeyen başarı başarı değildir uefa kupasını alan takımlar göteborg da kazandı 82 ve 87 yıllarında sesleri sizin kadar çıkmaz emin olun

parma 95 ve 99 da kazandı tekerrür etti başarıları

1981 yılında Ipswich Town kazandı uefa kupasını ve başarısı tekerrür etmedi ve sesleri dahi çıkmıyor 18 yıl geçmiş ne yaptın şu 18 yılda TRÖMSÖ faciası bile 2004 yılında

BU ÜLKEDE FENERBAHÇE OLMADAN OLMAZ LİG OLMAZ BUNU UNUTMAYIN , FENERBAHÇE BÜYÜK DEN DE ÖTE ENBÜYÜKTÜR KUŞKUSUZ TARAFTARI İLE TESİSLERİ İLE STADI İLE DAHA İYİSİ BU ÜLKEDE YOK

çtk060606
Kapalı
07 Eylül 2018 17:46

eskiden şampiyon kulüpler kupası vardı yarı final oynadık ...büyük takımlar başarıları ile övünür küçük takımlar ise büyük takımları yenmekle övünürkaldı ki bunlar 7 kişi ile 7-0 gs üstünlüğü ile biten maçı bilmiyorlar .... daha metin oktayın deldiği filenin yamaları ile kale koruyorlar daha birkaç hafta önce benfika gibi bir takıma yenildiler... ben olsam utanır burada yazmazdım fenerin avrupa başarısı bjk kadar bile yok

Kerem-Cem.80, 6 yıl önce

Ne içiyorsan acil terket zira sizden sonra biz ceyrek final oynadık aga :)

çtk060606
Kapalı
07 Eylül 2018 17:53

1-4 sene üst üste şampiyon olan tek takım 2-Avrupa kupası olan tek takım 3-en fazla Türkiye kupası olan takım 4-en fazla şampiyon olan takım 5 yıldızı olan tek takım var mı ötesi ? 

çtk060606
Kapalı
07 Eylül 2018 19:08

5-4 yıldızı olan tek takım olcaktı

maskov87
Başbakan Müsteşarı
10 Eylül 2018 15:20

tamamen objektif bakıyorum; giresunspor.

çtk060606
Kapalı
10 Eylül 2018 20:50

veriler cimbomu gösteriyor

feytlıs
Genel Müdür
10 Eylül 2018 22:06

Türk futbol tarihinin en balon takımı fenerbahçedir.yıllarca fahiş fiyatlara kadrolar kurup bu kadar tırtlık yaşayan başka bir takım daha yok.11 senedir şampiyonlar ligine katılamıyorlar.hatta geçen sezon vardar gibi bir köy takımına elenip avrupa ligine bile katılamadılar.üstelik şu an ekonomik krizdeler.yani bir şey olmaz onlardan.gsye gelince tarihsel olarak bizden daha başarılı olduğunuz doğrudur fakat şunu unutma.bundan 3-4 sene öncesine kadar maddi açıdan gs bjknin epey üzerindeydi ama artık ekonomik anlamda makas çok daralmış durumda.yani gelecek bjk için gayet aydınlık gözüküyor.

+1903

çtk060606, 6 yıl önce

eskiden şampiyon kulüpler kupası vardı yarı final oynadık ...büyük takımlar başarıları ile övünür küçük takımlar ise büyük takımları yenmekle övünürkaldı ki bunlar 7 kişi ile 7-0 gs üstünlüğü ile biten maçı bilmiyorlar .... daha metin oktayın deldiği filenin yamaları ile kale koruyorlar daha birkaç hafta önce benfika gibi bir takıma yenildiler... ben olsam utanır burada yazmazdım fenerin avrupa başarısı bjk kadar bile yok

ice.man
Kapalı
11 Eylül 2018 09:05

Herkes bir şeyler söylemiş ve bu konuda kimsenin orta noktada buluşmasına imkan yok.En büyük iki takım Fenerbahçe ve Galatasaraydır. Beşiktaşın da kendini bunlarla bir tutması hatta en büyüüğüz lafları falan komik oluyor.

Şu var; Galatasaray kültürü her zaman yetkili organların ön planda tuttuğu bir şey.14 sene şampiyon olamadıktan sonra türlü türlü oyunlar çevirip zorla şampiyon yapılan dönemden, Fatih terimin o 4 sene üst üstesinin ilk 2 senesinde nasıl şampiyon yapıldığı apaçık ortada. 98.dakikada Arifin kendini atmasına verilen penaltılar, Arifin sahtekarlıkla anılması ve bundan her zaman Galatasarayın kazançlı çıkması tesadüf değil.

Tabi ki FETÖ gerçeğinden bahsetmiyorum bile. Dua ve himmetlerle Galatasarayı ayağa kaldımaya çalışan pisliğin o dönem ne kadar etkili olduğu ortada.

Fenerbahçe ise travmaların takımı.Bu travmaları yaşaması da herhangi yerlerde etkili isimlerinin olmamasından kaynaklanıyor.Şikeye hiç bulaşmamış mıdır, bulaşmıştır. Ama Türkiyede şikeye bulaşmayan takım neredeyse yok.

Hele hele Galatasaraylı arkadaşların bunu söylemesi çok daha garip ve komik. Beşiktaşı ise ciddi bile almıyorum çünkü TFF başkanı olacak şahsın kişisel borçlarını tahsil etmek için alenen ligi kullandığı ortamda, Halisin yönettiği ve hediye ettiği derbi maçıyla başlayan ve tüm eyyamcı hakemlerle devm ederek bir şekilde potaya sokuldular.Zamanı geldiğinde asıl yerlerine geri dönecekler.

Sonuç olarak, Fenerbahçe Türkiyenin her zaman öncü kulübüdür ve diğerleri hep onu aşağı çekmek için var olmaktadır.

gakkooss
Yasaklı
11 Eylül 2018 09:59

imza atarım

abdullah kiğilı ya başkanlık yaptırmadılar nedeni bu ama demirören bjk başında yapamadığını yaptı borçlarını almış ödemeleri bitmiş

fetö olmasaydı ençok şampiyon olan takımda Fenerbahçe olacakdı avrupa da 2008 de yakaladığımız hava ile fevkalade işler yapacakdık 3 temmuz süreci çok yıprattı takımımızı

fetö olmasaydı 1997 senesinde tam 17 penaltı kullanırmıydı GS evet 1997 senesi 1996 da 11 o az gerçi gs için :)

https://www.rozethaber.com/21-12-2014-super-lig-son-20-sezonda-en-cok-penalti-kullanan-takim.html

haluk ulusoy çanak tuttu buna 4 sene arka arkaya şampiyonluk fetö ve haluk ulusoy ile geldi

fenerbahçe denizlide şampiyonluğu fetö ile verdi bursasporu fetö şampiyon yaptı

ALLAHIN ADALETİ ŞAŞMAZ ELBET HAK YİYENLER HESABINI VERSİN

ice.man, 6 yıl önce

Herkes bir şeyler söylemiş ve bu konuda kimsenin orta noktada buluşmasına imkan yok.En büyük iki takım Fenerbahçe ve Galatasaraydır. Beşiktaşın da kendini bunlarla bir tutması hatta en büyüüğüz lafları falan komik oluyor.

Şu var; Galatasaray kültürü her zaman yetkili organların ön planda tuttuğu bir şey.14 sene şampiyon olamadıktan sonra türlü türlü oyunlar çevirip zorla şampiyon yapılan dönemden, Fatih terimin o 4 sene üst üstesinin ilk 2 senesinde nasıl şampiyon yapıldığı apaçık ortada. 98.dakikada Arifin kendini atmasına verilen penaltılar, Arifin sahtekarlıkla anılması ve bundan her zaman Galatasarayın kazançlı çıkması tesadüf değil.

Tabi ki FETÖ gerçeğinden bahsetmiyorum bile. Dua ve himmetlerle Galatasarayı ayağa kaldımaya çalışan pisliğin o dönem ne kadar etkili olduğu ortada.

Fenerbahçe ise travmaların takımı.Bu travmaları yaşaması da herhangi yerlerde etkili isimlerinin olmamasından kaynaklanıyor.Şikeye hiç bulaşmamış mıdır, bulaşmıştır. Ama Türkiyede şikeye bulaşmayan takım neredeyse yok.

Hele hele Galatasaraylı arkadaşların bunu söylemesi çok daha garip ve komik. Beşiktaşı ise ciddi bile almıyorum çünkü TFF başkanı olacak şahsın kişisel borçlarını tahsil etmek için alenen ligi kullandığı ortamda, Halisin yönettiği ve hediye ettiği derbi maçıyla başlayan ve tüm eyyamcı hakemlerle devm ederek bir şekilde potaya sokuldular.Zamanı geldiğinde asıl yerlerine geri dönecekler.

Sonuç olarak, Fenerbahçe Türkiyenin her zaman öncü kulübüdür ve diğerleri hep onu aşağı çekmek için var olmaktadır.

maskov87
Başbakan Müsteşarı
11 Eylül 2018 10:21

97-98 falan söylüyorsanız bari mehmet ağar mesut yılmaz falan deyin. fetö komik oluyor çünkü. fetönün devlet mekanizmasını ele geçirdiği tarihlerle uyuşmuyor çünkü :)

herkes fetöyü yalarken galatasaray fetöcü topçuları tek tek gönderiyordu, o zamanda namaz kılıyor diye gönderildi diye fenerliler bjkliler kızıyordu bize :D

hele jubile yaptırılmamasına arkadaşlar nankörlük diyordu.

fetö ile ille de bağlantı arayacağız diyorsanız, yıllarını fenere veren bekir'in itirafçı olmasını, telefonunda bylock çıkmasını konuşabiliriz bence :)

çtk060606
Kapalı
11 Eylül 2018 15:22

En büyük bir tane olur veriler de en büyük GSyı gösteriyor kim ne derse desin

çtk060606
Kapalı
12 Eylül 2018 10:28

kedi erişemediği ciğere murdar dermiş birileri bu başarıyı elde edemeyip kıskanıyor

feytlıs
Genel Müdür
12 Eylül 2018 17:49

Tff başkanı fbyi korumak için ve fb lobisiyle o makama gelmiş birisidir.geçen sezonki bjk-fb maçlarından örnekler verelim..

kadıköydeki maçta negredonun buz gibi golü verilmemiş ama ne hikmetse vodafone parkta fernandaonun ofsayttan attığı gol geçerli sayılmıştır.kupa maçı fb taraftarının estirdiği terör yüzünden hakem tarafından tatil edilmiş ve 3-0 lehimize verilmesi gereken maç skandal bir kararla bjkye verilmemiştir.cumhurbaşkanı fbli.federasyon fbli.hala zırlıyorsunuz..

en büyük fb ve gs imiş.o halde hangisi 1. büyük?başarı desen gs daha başarılı.taraftar sayısı desen gsnin daha fazla.gözün yiyorsa en büyük gsdir yaz o zaman.günümüzde en düzgün planlı programlı yönetilen kulüp bjkdir.bunun meyvelerini alıyoruz ve alacağız da.3 takım arasındaki en zayıf halka ise fbdir.sen de subjektif fbli yorumlarınla kendini avutmaya devam edersin..

ice.man, 6 yıl önce

12 Eylül 2018 19:19

büyük takım olmanın 2 temel kriteri vardır.

1-şampiyonluk sayısı

2.taraftar sayısı

1. büyük bence kesin değil fb de olabilir gs de.çünkü tarafta sayısı kimin fazla belli değil.

ama 3.takım kesin bjk dir.

çtk060606
Kapalı
12 Eylül 2018 22:40

şampiyonluk sayısı en fazla gs 2-tek avrupa kupası olan takım gs 3- türkiye kupası rakiplerine enaz 2 kat basmış vala diğerleri de büyük olabilir ancak en büyüğü gs

Radikal. ve Sertt., 6 yıl önce

büyük takım olmanın 2 temel kriteri vardır.

1-şampiyonluk sayısı

2.taraftar sayısı

1. büyük bence kesin değil fb de olabilir gs de.çünkü tarafta sayısı kimin fazla belli değil.

ama 3.takım kesin bjk dir.

çtk060606
Kapalı
12 Eylül 2018 22:49

belki o Avrupa şampiyonu takımın büyük çoğunluğu fetöcü olabilir ancak daha onlar kadar kaliteli futbolcular TR yetiştiremedi bugün HAKAN fetöcü olmasaydı inan heykeli dikilirdi gelmiş geçmiş en iyi gölcü idi HAGİ TRye gelmiş en büyük futbolcu keza ARİF,SUAT,ERGÜN,ve diğerlerinin kalitesinde en fazla birkaç futbolcu var şimdi.ama onların üzerinde yok....ONLARIN BULUNDUĞU YIL DÜNYA 3. OLDUK VAR MI ÖTESİ ....KISKANANLAR ÇATLASIN

engineer79
Şube Müdürü
22 Eylül 2018 17:55

Hocam henüz 2 yıl önce lig maçında antalya trabzonu 7-0 yendi.bu durumda antalya trabzondan büyüktür diyebilir miyiz?eleştiri mahiyetinde değil fikrini öğrenmek için soruyorum.

gakkooss, 6 yıl önce

1-FENERBAHÇE tartışmasız

2-GS (Fenerbahçemizden 6 yiyip de ben fenerden büyüğüğüm demesinler )

3- Dünya döndüğü müddetçe hep 3. olarak kalacak

gakkooss
Yasaklı
23 Eylül 2018 18:03

çok farklı bir açınız var

antalya 10-0 da yense büyük olmazki büyük takım olmadaki hangi kıssası var antalyanın bakış açınız yanlış kral

en büyük dediğimiz 2 takım var fenerbahçe gs ve bu FENERBAHÇE gs yi 6-0 yendi hemde en formda zamanında bende en büyük FENERBAHÇE derim nedeni 2 eksik şampiyonluğu olsa da bunda enbüyük suçlu FETÖ dür olmasaydı o namussuz son hafta 2 şampiyonluk vermezdik bizde 1 sezonda 18 penaltı kullanırdık vs vs demem o ki FB ülkemizde ki enbüyük değer olmazsa bu lig de olmaz izlenmez FENERBAHÇE ülkemizde enbüyüktür gs ise 2. b üyükdür bjk 3 ts 4 bursa 5 dir sonra kim gelir tartışılır gençlerbirliği kalsa idi ligde ben gençlerbirliği dedim çünkü uefa kupasında çeyrek finali ve ligden hiç düşmemiş derdim umarım açıklayıcı olmuştur

engineer79, 6 yıl önce

Hocam henüz 2 yıl önce lig maçında antalya trabzonu 7-0 yendi.bu durumda antalya trabzondan büyüktür diyebilir miyiz?eleştiri mahiyetinde değil fikrini öğrenmek için soruyorum.

Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi