Editörler : supporters.

zorsevda
Genel Müdür
19 Haziran 2023 09:34

kaymakamlığa hazırlan sen. fala takılı kalma :)

bakiiii, 1 yıl önce

başlığı okuduğumda ilk aklıma gelen "5 dakikada yapılır hemen teslim edilir . halı kenarı overlokçusu geldi" .

bakiiii
Aday Memur
19 Haziran 2023 09:40

Tamam

zorsevda, 1 yıl önce

kaymakamlığa hazırlan sen. fala takılı kalma :)

efe1979
Memur
23 Haziran 2023 19:21

Helal olsun biliyor
zorsevda, 1 yıl önce

akdenizde meb lığında görev yapıyorsunuz. ama nedense hep bir yer değişiklği talebi var. eş durumu yada çocukların okulu nedeniyle olabilir. ama bir karar verip sabit durmalısınız.. hala atanamayan binlerce öğretmen var.. sabırlı olun..

zorsevda
Genel Müdür
01 Eylül 2023 11:04

eylül geldi. yaz bitti.. simdi fal zamanı :)

zorsevda
Genel Müdür
15 Mayıs 2024 15:14

:)

giaco
Aday Memur
15 Mayıs 2024 19:19

ben de istiyorum

zorsevda
Genel Müdür
16 Mayıs 2024 15:34

senin fal biraz karısık. bir karar aşamasındasın ama kafanda soru işaretleri fazla. zamana bırak bence. bu arada kısa bir yolculuk var.. birde misafirin gelecek.. uzun zamandır görüsmediğiniz. mutlu olacaksın.. birde resmi evrak bekliyorsun. postaya verilmiş yolda. en geç 1 hafta içinde elinde olacak. bu arada fazla masraftan kaçın. icil ihtiyaclar dısında harcama yapma. bir iş için ilerde nakit sıkıntısı çekebilirsin...

giaco, 1 ay önce

ben de istiyorum

seyma383888
Aday Memur
25 Mayıs 2024 09:20

bende bir fal istiyorum ama ümitlerimi kırmasın lütfen
zorsevda, 1 ay önce

senin fal biraz karısık. bir karar aşamasındasın ama kafanda soru işaretleri fazla. zamana bırak bence. bu arada kısa bir yolculuk var.. birde misafirin gelecek.. uzun zamandır görüsmediğiniz. mutlu olacaksın.. birde resmi evrak bekliyorsun. postaya verilmiş yolda. en geç 1 hafta içinde elinde olacak. bu arada fazla masraftan kaçın. icil ihtiyaclar dısında harcama yapma. bir iş için ilerde nakit sıkıntısı çekebilirsin...

zorsevda
Genel Müdür
27 Mayıs 2024 08:59

:) kayserili olma ihtimalin yüksek, uzun zamandır bir sınava hazırlanıyorsun yakın zamanda emeklerin karsılığını bulacak.. ama sabah biraz erken kalman gerekiyor :) uykuyu seviyorsun.. yakın zamanda kısa bir yolculuk görünüyor ve uzun zamandır karsılaşmadığın insanlar ile karsılasacaksın. güzel zaman gecireceksin.. ders çalıştığın kadar birazda kendine zaman ayır . temiz hava ve oksijen her zaman zihni açar. ümidini kaybetme. başarılar..

seyma383888, 4 hafta önce
bende bir fal istiyorum ama ümitlerimi kırmasın lütfen

Mr. Joe
Aday Memur
29 Mayıs 2024 01:53

Efenim ben de alırım bir dal. Hiç inandığım ya da inanacağım şeyler değil fakat yorumlamanızı merak ettim. Kim bilir belki de zaten insanların bu merakı fala inanmaktır. Beklemedeyim, iyi forumlar :D

zorsevda
Genel Müdür
30 Mayıs 2024 16:06

sana uzunca bir süre ayrılık, görev gözüküyor. bu görev esnasında da geleceğini yönlendirecek kararlar alacaksın.. bir nevi meslek secimin olacak.. simdi için daha erken. önce yaşayıp görmen lazım. önce .. seni kararsız görüyorum falda :) en doğru kararı sen vereceksin. çıktığın yolda öğreneceksin. hakkında hıyırlısı ne ise o olsun..

Mr. Joe, 3 hafta önce

Efenim ben de alırım bir dal. Hiç inandığım ya da inanacağım şeyler değil fakat yorumlamanızı merak ettim. Kim bilir belki de zaten insanların bu merakı fala inanmaktır. Beklemedeyim, iyi forumlar :D

Mr. Joe
Aday Memur
03 Haziran 2024 19:28

Geç cevap için üzgünüm. Çok teşekkür ederim, bu kadar yerine olacağını hiç düşünmemiştim. Son 1 yıldır maalesef ki bu konuda boşluktaydım. Pek inanmam fakat yine de nokta atışı, tebrik ederim. Tekrardan çok teşekkürler, iyi forumlar.

zorsevda, 3 hafta önce

sana uzunca bir süre ayrılık, görev gözüküyor. bu görev esnasında da geleceğini yönlendirecek kararlar alacaksın.. bir nevi meslek secimin olacak.. simdi için daha erken. önce yaşayıp görmen lazım. önce .. seni kararsız görüyorum falda :) en doğru kararı sen vereceksin. çıktığın yolda öğreneceksin. hakkında hıyırlısı ne ise o olsun..

zorsevda
Genel Müdür
06 Haziran 2024 09:44

yeni fallarda görüşmek dileğiyle..

Mr. Joe, 3 hafta önce

Geç cevap için üzgünüm. Çok teşekkür ederim, bu kadar yerine olacağını hiç düşünmemiştim. Son 1 yıldır maalesef ki bu konuda boşluktaydım. Pek inanmam fakat yine de nokta atışı, tebrik ederim. Tekrardan çok teşekkürler, iyi forumlar.

Toplam 113 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi