Editörler : E.Kayı Han

sakarya.fırat
Yasaklı
30 Haziran 2018 00:37

Eren erdem

Yaktın beni bülent tezcan diyor

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
30 Haziran 2018 19:11

Gaye o değilmi ne kadar CHP li varsa Fetocu PKKlı de tıkın içeri!

sahip35, 6 yıl önce

kemal neden koltuğu bırakmıyor sizce

bunun sonu ona mı dayanacak diye korkuyor

kasetle alaşağı edilip getirilen birini ajanlıkla suçlayıp koltuğundan etmesinler!

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
30 Haziran 2018 20:43

Hatırlamıyorum. Kılıçdaroğlu kasetçibaşının kasetiyle işbaşına gelip, onun kasetlerinin distribütörlüğünü yapan, adalet yürüyüşü adı altında fetöcülerle ankara İstanbul yürüyüşü yapan biri. Beraber yürüyorlar.

yeniçeri12, 6 yıl önce

Gaye o değilmi ne kadar CHP li varsa Fetocu PKKlı de tıkın içeri!

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
30 Haziran 2018 20:45

Hatırlatıyorum.

Türkiyenin Milli İstihbaratına operasyon çeken hıyanet çetesinin kasetinin davası bu eren erdem olayıda.

fazilet-83, 6 yıl önce

Hatırlamıyorum. Kılıçdaroğlu kasetçibaşının kasetiyle işbaşına gelip, onun kasetlerinin distribütörlüğünü yapan, adalet yürüyüşü adı altında fetöcülerle ankara İstanbul yürüyüşü yapan biri. Beraber yürüyorlar.

sakarya.fırat
Yasaklı
30 Haziran 2018 23:26

Eren erdem çakalı mahkemede ötebilir

Yaktın beni bülent diyorda arkasıda gelebilir.

CcC.Hilal
Memur
30 Haziran 2018 23:33

Can Dündar ve Eren Erdem in bu topraklarda ölmesi gerekiyor!

Dünya böyle kahpelik görmedi.Kendi ülkesini,üzerinde yaşadığı kendi vatanını yabancı ajanlara satan,teröristlere kürt gerilla diyen,savaş çıksa iran safında olurum diyip,bu ülkede vekil olan,oturduğu ve hainlik yaptığı ülkeden 17 bin maaş alan bu yaratığın hakkı ölümdür.

T.C den başka hangi ülkede olursa olsun bunları yaşatmazlar!

sakarya.fırat
Yasaklı
30 Haziran 2018 23:35

Bu toprakları kirletmesin leşi

Gitsin nerde geberirse gebersin hain.

huzur-I4
Yasaklı
01 Temmuz 2018 20:34

devamında bülent tezcan alınmalı....

sakarya.fırat
Yasaklı
01 Temmuz 2018 23:31

Bülent tezcan

Sezgin tanikulu

Mahmut tanal

Kemal kılıçdaroğlu

Bunlar ofsayt

huzur-I4, 6 yıl önce

devamında bülent tezcan alınmalı....

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
01 Temmuz 2018 23:49

Eee Tuğrulu nedecen?İslami terör örgütlerine gidiyordu o silahlar!Şimdi siyasal İslamcı olmuşsunuz bakıyorum.İşte bu yüzden MHP ye güvenmiyor,dolayısıylada sevmiyorum.

CcC.Hilal, 6 yıl önce

Can Dündar ve Eren Erdem in bu topraklarda ölmesi gerekiyor!

Dünya böyle kahpelik görmedi.Kendi ülkesini,üzerinde yaşadığı kendi vatanını yabancı ajanlara satan,teröristlere kürt gerilla diyen,savaş çıksa iran safında olurum diyip,bu ülkede vekil olan,oturduğu ve hainlik yaptığı ülkeden 17 bin maaş alan bu yaratığın hakkı ölümdür.

T.C den başka hangi ülkede olursa olsun bunları yaşatmazlar!

CcC.Hilal
Memur
02 Temmuz 2018 00:15

Asla siyasal islamcı olmadım.Oldum olası tarikatlardan,cemaatlerden hoşlanmam.

Aynı şekilde mezheplerden de hoşlanmam bunların insanları bölük pörçük ettiğini düşünüyorum.

Dinim İslam,rehberim kuran bu bana yetiyor.

Tuğrul Türkeşi de aynı yöntemle cezalandırsınlar.

Hain haindir,senin hainin,benim hainim olmaz.Suç işleyen cezalandırılsın MHP li de olsa,CHP li de olsa,AKP li de olsa.Partiye vs bakılmaksızın yapılması gereken ne ise o yapılsın.

Vatana ihanetin sebebi olamaz,cezası olur.

yeniçeri12, 6 yıl önce

Eee Tuğrulu nedecen?İslami terör örgütlerine gidiyordu o silahlar!Şimdi siyasal İslamcı olmuşsunuz bakıyorum.İşte bu yüzden MHP ye güvenmiyor,dolayısıylada sevmiyorum.

CcC.Hilal
Memur
02 Temmuz 2018 00:23

Hala teröristlere gidiyordu diyorsun.Türkmenlere gidiyordu o silahlar.

Diyelim ki Türkmenlere gitmiyordu,sizin terörist dediğiniz,bizim Türk askerleri ile yan yana çarpışan öso ya gidiyor olsun.Niye bu sizleri rahatsız etti? Diyelim ki haklısınız,o zaman Amerika YPG ye,PKK ya tırlar dolusu silah gönderdiğinde niye aynı tepkiyi vermediniz?

Niye usa nın gazetecileri ülkelerini karalamıyor? Niye bir vekili çıkıp tek kelime etmiyor? Niye tüm hainlik bizdekilerde?

yeniçeri12, 6 yıl önce

sakarya.fırat
Yasaklı
02 Temmuz 2018 00:54

Bizde hain çok.

Kollayicisi dahada çok.

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
02 Temmuz 2018 09:35

Evvel emirde Suriyeyi karıştırmaya hakkımız yoktu.Sonuçlarıda ortadadır.Bir yığın Suriyeli bu fakir millet geçinemezken onları besliyoruz.

Diğer taraftan İslami terör örgütü elemanlarının Türkü.Kürdü,Çeçeni, Uyguru olmaz.Her milletden buna inananlar vardır. Öso daki adam Türk milliyetçisi falan değil,İhavanül müslimindir.Yani Rabia ve Türk askerinden kat ve kat yüksek ücret alır. Neden ihracaat yapıp para kazandığımız Mısırla aramız kötü?Rabiacılık yüzündendir.

Eğer Suriyeyi karıştırmak,Emevi camiinde namaz kılmalara kalkmak ,Bop projesinin eş başkanı olmak yerine Suriye rejimi ile anlaşmış olsaydık ne Askerimizi heba ederdik nede bu kadar maddi zarara girerdik.

ABD de başkanlar bizde olduğu gibi sorumsuz değildirler.Devletin kırmızı çizgileri vardır.Onları aşmaya kalktığında önce Medya sonrada ABD yargıçları limon gibi suyunuzu çıkarır.Kim başkan olursa olsun Devletin çizgisi değişmez.Anayasalarından memnun olmasalarda onu öyle salt çoğulukla değiştiremedikleri için dokunamazlar.

Yarın bu laik Atatürk Cumhuriyeti yıkılıp Başkentimize kadar değiştirilip,Ortadoğunun Sunni şeriat kurallarına göre idare edilen bir Ülke olursa bu toplumun ilerci aydınları Devlet Bahçeliyi unutmayacaktır.

CcC.Hilal, 6 yıl önce

Hala teröristlere gidiyordu diyorsun.Türkmenlere gidiyordu o silahlar.

Diyelim ki Türkmenlere gitmiyordu,sizin terörist dediğiniz,bizim Türk askerleri ile yan yana çarpışan öso ya gidiyor olsun.Niye bu sizleri rahatsız etti? Diyelim ki haklısınız,o zaman Amerika YPG ye,PKK ya tırlar dolusu silah gönderdiğinde niye aynı tepkiyi vermediniz?

Niye usa nın gazetecileri ülkelerini karalamıyor? Niye bir vekili çıkıp tek kelime etmiyor? Niye tüm hainlik bizdekilerde?

CcC.Hilal
Memur
02 Temmuz 2018 12:47

Suriye karışıktı zaten.Biz karıştırmadık.Her millet suriye de! Biz sınırımızın yanı başında oluşan tehlikeyi bertaraf etmek için oradaydık.Herkesten çok bizim hakkımız bu.Amerika taa kaç bin km öteden kalkıp gelmiş,silahlar tanklar yollamış,kime karşı? Bize!

Ayrıca 16 yıldır laiklik elden gitmedi,cumhuriyet de yıkılmadı.Hala bu korku ile yaşayıp paranoya yapmayın.

yeniçeri12, 6 yıl önce

Evvel emirde Suriyeyi karıştırmaya hakkımız yoktu.Sonuçlarıda ortadadır.Bir yığın Suriyeli bu fakir millet geçinemezken onları besliyoruz.

Diğer taraftan İslami terör örgütü elemanlarının Türkü.Kürdü,Çeçeni, Uyguru olmaz.Her milletden buna inananlar vardır. Öso daki adam Türk milliyetçisi falan değil,İhavanül müslimindir.Yani Rabia ve Türk askerinden kat ve kat yüksek ücret alır. Neden ihracaat yapıp para kazandığımız Mısırla aramız kötü?Rabiacılık yüzündendir.

Eğer Suriyeyi karıştırmak,Emevi camiinde namaz kılmalara kalkmak ,Bop projesinin eş başkanı olmak yerine Suriye rejimi ile anlaşmış olsaydık ne Askerimizi heba ederdik nede bu kadar maddi zarara girerdik.

ABD de başkanlar bizde olduğu gibi sorumsuz değildirler.Devletin kırmızı çizgileri vardır.Onları aşmaya kalktığında önce Medya sonrada ABD yargıçları limon gibi suyunuzu çıkarır.Kim başkan olursa olsun Devletin çizgisi değişmez.Anayasalarından memnun olmasalarda onu öyle salt çoğulukla değiştiremedikleri için dokunamazlar.

Yarın bu laik Atatürk Cumhuriyeti yıkılıp Başkentimize kadar değiştirilip,Ortadoğunun Sunni şeriat kurallarına göre idare edilen bir Ülke olursa bu toplumun ilerci aydınları Devlet Bahçeliyi unutmayacaktır.

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
02 Temmuz 2018 13:05

Orada olabiliriz ama bunu Suriye rejimiyle anlaşarak yapsaydık durum farklı olurdu.Esad güçleri oradan çekilirken TSK oraya girerdi ve oraları PYD ye kalmazdı .ABD dahi giremezdi çünkü Biz olacaktık oradaRusya falanda karışamazdı.Ama sen dış siyasetini iç siyasetin olan Rabiaya göre yaparsan bu duruma girersin.ABD ile Rusya arasında pinpon topu olur feleğini şaşırırsın.Laiklikliğin bundan sonrada gitmeyeceğinden nasıl emin olabilirsiniz?Adamlar Atatürke ana avrad küfredip dindar ve KİNDAR nesil yetişiyor.Bak habarin varmı çocuk imtihan kazanamadı,özelede yollayamazsan İmam hatip mecburi

CcC.Hilal, 6 yıl önce

Suriye karışıktı zaten.Biz karıştırmadık.Her millet suriye de! Biz sınırımızın yanı başında oluşan tehlikeyi bertaraf etmek için oradaydık.Herkesten çok bizim hakkımız bu.Amerika taa kaç bin km öteden kalkıp gelmiş,silahlar tanklar yollamış,kime karşı? Bize!

Ayrıca 16 yıldır laiklik elden gitmedi,cumhuriyet de yıkılmadı.Hala bu korku ile yaşayıp paranoya yapmayın.

Toplam 57 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi