Editörler : F16 Gökçen
23 Mayıs 2018 23:14

İşyerimden nasıl ayrılabilirim ki?
Arkadaşlar 4 yıldır ben küçük bir işyerinde çalışıyorum. İstanbula ilk geldiğimde başladığım ilk işyerim burası. İşi burada öğrendim. Şuan sertifikam var ve aldığım maaş sertifikası olan arkadaşlarımın altında. Çalıştığım işyeri sahibi benim zayıf noktanı biliyor ve beni sürekli kullanıyor. Bu yüzden ayrılıp gitmek istiyorum. Ama bir sebep bulamıyorum. Daha önce bir kez denemiştim. Patron bana seni başkası olsa çalıştırmaz çok hata yapıyorsun bs gibi bişeyler söyledi bidaha bu şeklde karşıma gelme demişti. Şimdi de yine aynı senaryoyu yaşamak istemiyorum. Bir sorun söylesem maaş vs yanlış anlaşılırım ve bunu çözeceklerini söyler patron. Bu yüzden buradan nasıl çıkacağımı bilmiyorum. Burada yol yemek vs olmadan herşey maaşa dahil çalışıyorum ve sabah akşam işin durumuna bağlı olarak çıkış saati ve başlama saati değişiyor. Gideceğim yer bana araç vs eşyalar verecek ve maaş da buradan biraz yüksek olacak. Haftaiçi çalışma ve mesai vs olmayacak

5.Rasputin
Kapalı
24 Mayıs 2018 11:37

ne duymak istiyorsunki. sadece az cesarete ihtiyacın var bunun içinde biraz antidepresan kullan yeter. n-bir avuç kadar

Toplam 1 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi