Editörler : Pangaea

mavikebelek
Kapalı
25 Mayıs 2018 17:31

ortada sinir yok sayın hocam öğretmenlik sabır işidir zaten benim bu forumda kimse ile kavga etmişliğim de yok çok şükür. Biz sadece kendi penceremizden değil atama bekleyen emek vermiş ve hakkını alamamış binlerce öğretmenin penceresinden bakıyoruz. Girdiğimiz, emek verdiğimiz sınavın ataması tabii ki bizi ilgilendiriyor ve tabii ki 2018 sınavının sonuçları açıklanana kadar da ilgilendirmeye devam edecek. Son 8 yılın en az atamasını almış 2017 mağdurları olarak ek atama talebimiz son derece haklı bir talep fakat sizin düştüğünüz hesap yaklaşık 2 ay sonra yapılacak 3 ay sonra sonuçları açıklanacak sınavın hesabıdır ki bu da sizin sadece 2018 kpss penceresinden baktığınızı gösteriyor. O ek atama gelir ya da gelmez bunu söylemek için hala çok erken hala umudumuz var umarım biz o ek atamayı alıp hayallerimize kavuşuruz umarım 2018 kpss liler de iyi bir atama sayısı alıp hayallerine kavuşur. Bu mesleği hak etmeniz dileğiyle...

balamir00, 6 yıl önce

en haklı, az haklı diye bir şey yoktur, HAKLI vardır. siz kendi küçük pencerenizden zat-ı alinizi haklı görürken ben de kendi penceremdem zat-ı şahanemi haklı görüyorum. olay bundan ibaret, sinirlenmeden tartışabiliriz.

HakanMattt
Aday Memur
26 Mayıs 2018 00:29

Ek atama olacak çocuk bekle ve gör canım kardeşim :))))olmazsa da seneye yine avantaj bizde sen daha yenisin konuları yetiştirmeye çalış ben deneme setlerini bitirdim sayılır ;) ve senin bölümden mezun olanlarda aynı şekilde . Ama belli ki sen korkaksın kendine güvensen böyle bir konu açmazdın fazla ağlama da git ders çalış çömez :))))
balamir00, 6 yıl önce

o zaman sıkıntı yok. ek atama olmayacak zaten. seneye forumlarda görüşürüz.

balamir00
Memur
26 Mayıs 2018 00:58

bu nasıl bir konuşma tarzı? ne kadar aciz ve korkak olduğunuz yazdığınız harflerden bile anlaşılıyor. malesef her set veya konu bitiren atanmıyor. bekleyip görelim ondan sonra konuşuruz.

HakanMattt, 6 yıl önce
Ek atama olacak çocuk bekle ve gör canım kardeşim :))))olmazsa da seneye yine avantaj bizde sen daha yenisin konuları yetiştirmeye çalış ben deneme setlerini bitirdim sayılır ;) ve senin bölümden mezun olanlarda aynı şekilde . Ama belli ki sen korkaksın kendine güvensen böyle bir konu açmazdın fazla ağlama da git ders çalış çömez :))))

HakanMattt
Aday Memur
26 Mayıs 2018 01:11

Evet senin gibi her derece yaptım diye atıp tutanlar da atanmıyor bebe :)) bunu sınavdan Sonra anlarsın zaten daha çocuksun sen büyüyeceksin zamanı var :)) bu arada konuşma tarzım karsımdakinin beyin yasına göre şekilleniyor gerisini sen anla artık ;)
balamir00, 6 yıl önce

bu nasıl bir konuşma tarzı? ne kadar aciz ve korkak olduğunuz yazdığınız harflerden bile anlaşılıyor. malesef her set veya konu bitiren atanmıyor. bekleyip görelim ondan sonra konuşuruz.

HakanMattt
Aday Memur
26 Mayıs 2018 01:12

Bu arada ben kontenjandayım canım kardeşim inşaallah atanacağım benim mücadelem sevdiğim arkadaşlarım İçin ;) şimdi selametle bebe herkesi kendin gibi bencil sanma yani :))))
balamir00, 6 yıl önce

HakanMattt
Aday Memur
26 Mayıs 2018 01:14

Yanlış anlaşılma olmasın tekrar çalışma sebebim ne yazıkki güzel ülkemde torpiller yapılıyor riske atmamak İçin çalışmak en güzel tedbir ;))
balamir00, 6 yıl önce

ulashserdar
Daire Başkanı
26 Mayıs 2018 01:33

Ah benim tecrübesiz ve ukala arkadaşım, göreceksin ki çok kısa süre sonra hayat sana nasıl bir üslup takınman gerektiğini acı bir şekilde öğretecektir. Senin yaptığın gibi nasıl dereceler yaparak öğretmen olduğunu burada anlatacak kadar görgüsüz değilim. Ezber yaparak alınan sonuçlara çok güvenmemeni tavsiye ederim, ayrıca öabt sandığın (ki bana kalırsa çok iyi biliyorsun) kadar basit bi sınav değil. Tecrübe ettigini düşünüyorum. Umarım sınava geç kalmazsın, umarım o gün atlatamayacagin bi baş ağrısıyla mücadele etmek zorunda kalmazsın ve umarım ki bu kendini beğenmiş tavırların yüzünden emeklerin heba olmaz. Sana tavsiyem bilip bilmeden kimseyi küçümseme, zira buradaki herkes cümleyi ögelerine ayirabildigi gibi üstüne uzay geometri, kuantum fiziği, diferansiyel geometri, inorganik kimya, çağdaş Türk edebiyatı, hadis, tefsir, yer şekilleri oluşumu, tarihsel olaylarının anatomisi... Gibi bi çok meziyetlere sahip. Yani ülkenin yetiştirdiği en parlak zekanın sen olmadığını bi an önce öğrenmen gerek. Lütfen daha fazla münakaşaya girmeden, üstlendiğini şu saçma rolden çıkıp herkesten musade işte ve git ezberini yap.
balamir00, 6 yıl önce

siz nasıl öğretmen oldunuz gerçekten hayret ediyorum. kendi alanımda 214. yüm dedim. sözel alanından nasıl tıp yazabilirim. kendi alanımın en iyi bölümü Türkçe Öğretmenliği idi ben de onu yazdım.

erc44
Aday Memur
26 Mayıs 2018 10:24

Ek atamanın olması artık imkansız. Vaatler arasında ek atamanın adı bile geçmiyor.

ücretliata
Şube Müdürü
26 Mayıs 2018 10:26

beyanname gelecekteki vaatler demek zaten(uzun vadeli vaatler.) ek atama diye bişey konmaz demiştim. ek atama olacaksa direkt müjdeyi verirler zaten.

erc44, 6 yıl önce
Ek atamanın olması artık imkansız. Vaatler arasında ek atamanın adı bile geçmiyor.

berroli
Aday Memur
26 Mayıs 2018 10:40

umudunuza hayran kaldım benim bir beklentim kalmadı

ücretliata, 6 yıl önce

beyanname gelecekteki vaatler demek zaten(uzun vadeli vaatler.) ek atama diye bişey konmaz demiştim. ek atama olacaksa direkt müjdeyi verirler zaten.

HakanMattt
Aday Memur
26 Mayıs 2018 10:56

sen bekleme o zaman
berroli, 6 yıl önce

umudunuza hayran kaldım benim bir beklentim kalmadı

mavikebelek
Kapalı
26 Mayıs 2018 13:15

Hocam bana nedense kavgaya meraklısınız gibi geldi. Size cevaben yazdığım yazıda çok doğru noktalara sakin bir şekilde yönelmiştim fakat siz saygı duyup aynı sakinlikle bana cevap vermek yerine hala diğer arkadaşlara cevap yetiştirme derdine girmişsiniz. Kendi içinizde çelişiyorsunuz

balamir00, 6 yıl önce

mavikebelek
Kapalı
26 Mayıs 2018 13:16

Sinirlenmeden de tartışabilirsiniz hocam sakin olun !!!

balamir00, 6 yıl önce

berroli
Aday Memur
27 Mayıs 2018 00:05

tanımadığınız birine sen diye hitap etmemelisiniz sayın hocam, ayrıca muhatabım değildiniz.

HakanMattt, 6 yıl önce
sen bekleme o zaman

HakanMattt
Aday Memur
27 Mayıs 2018 01:23

O zaman defol :))
berroli, 6 yıl önce

tanımadığınız birine sen diye hitap etmemelisiniz sayın hocam, ayrıca muhatabım değildiniz.

berroli
Aday Memur
27 Mayıs 2018 10:15

der ve seviyesini belli eder. size de iyi günler sayın hocam

HakanMattt, 6 yıl önce
O zaman defol :))
Toplam 56 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi