Editörler : swat3410
26 Mayıs 2018 10:23

Çocuğum oldu nereye ne belge vermeliyim

tüm meslektaşlarima ve ailelerine hayirli ramazanlar diliyorum. dün itibariyle ellerinizden öper bir oğlum oldu.

1) ANKARA EMNIYET için sosyal hizmetlerin istediği belgeler nelerdir?

2)bodroda çocuk yardim ödeneğinin başlatilmasi için istenen evraklar nedir nereye başvurmam gerekiyor

deneyimli meslektaşlarimdan cevap bekliyorum. Allah'a emanetsiniz.

rocky35
Şef
26 Mayıs 2018 10:32

Allah abalı babalı büyütsün... Vatana Millete hayırlı bir evlat olsun devrem

HÜSNÜ ÇOBANN
Daire Başkanı
26 Mayıs 2018 10:37

Hayırı olsun Allah analı babalı büyütsün Atatürkçü dürüst ahlaklı zeki bir birey olur inşallah. Hastanenin verdiği doğum belgesini bütçeye verecen reiz. İsmini belirlediysen önce nüfüstan kimlik çıkar kimlikle beraber doğum belgesi ile bütçeye git

26 Mayıs 2018 10:40

Sen personele git lojistiğe dilekçe yazman lazım ellerinde matbu dilekçe vardır zaten doldurur imzalar çıkarsın bende 2 yıldır açıktayım bir oğlum oldu ilk olunca bilmiyor insan.. Allah sıhhat afiyet versin..

Hazar34
Aday Memur
26 Mayıs 2018 10:44

saolasin devrem Allah vatanina bağli devletini seven nesillerden eylesin.
rocky35, 6 yıl önce
Allah abalı babalı büyütsün... Vatana Millete hayırlı bir evlat olsun devrem

Hazar34
Aday Memur
26 Mayıs 2018 10:49

teşekkur ederim devrem. Saglikla buyüt oğlunu. Seninde hakkinda hayirlisi olsun tez zamanda daha önce iade edilenler gibi dönersin. devrem bu dogum raporunun fotokopisi var altinda barkod ve kodu mevcut. ayrica kimligini çikardim. nufus kayit ornegininde imzali muhurlu sureti elimde mevcut. En sevmedigim konulardir bu istenen belgelerde neye dikkat edildiği.
yakışıır, 6 yıl önce
Sen personele git lojistiğe dilekçe yazman lazım ellerinde matbu dilekçe vardır zaten doldurur imzalar çıkarsın bende 2 yıldır açıktayım bir oğlum oldu ilk olunca bilmiyor insan.. Allah sıhhat afiyet versin..

Hazar34
Aday Memur
26 Mayıs 2018 10:50

teşekkurler devrem
HÜSNÜ ÇOBANN, 6 yıl önce

Hayırı olsun Allah analı babalı büyütsün Atatürkçü dürüst ahlaklı zeki bir birey olur inşallah. Hastanenin verdiği doğum belgesini bütçeye verecen reiz. İsmini belirlediysen önce nüfüstan kimlik çıkar kimlikle beraber doğum belgesi ile bütçeye git

Sorgunlumd
Şef
26 Mayıs 2018 11:13

Allah analı babalı büyütsün devrem devreleri çağır sagdan soldan çocuğunun adina bı kurban kestir. :)))

Hazar34
Aday Memur
26 Mayıs 2018 11:33

sosyal hizmetler geregini yapsin dediğin iş kolay devrem :))
Sorgunlumd, 6 yıl önce
Allah analı babalı büyütsün devrem devreleri çağır sagdan soldan çocuğunun adina bı kurban kestir. :)))
26 Mayıs 2018 12:11

Allah razı olsun.. elindekilerle emniyete lojistiğe git onlar yeterli ama doğum raporunun bi yedeği nide aile sosyal politikalar müdürlüğüne götürürsün doğum parası yatıracaklar yengenin adına 300 tl gibi bişey yani elinde tek orjinal varsa lojistiğe söylersin orjinali sende kalsın diye..
Hazar34, 6 yıl önce
teşekkur ederim devrem. Saglikla buyüt oğlunu. Seninde hakkinda hayirlisi olsun tez zamanda daha önce iade edilenler gibi dönersin. devrem bu dogum raporunun fotokopisi var altinda barkod ve kodu mevcut. ayrica kimligini çikardim. nufus kayit ornegininde imzali muhurlu sureti elimde mevcut. En sevmedigim konulardir bu istenen belgelerde neye dikkat edildiği.

Poyrazz006
Aday Memur
26 Mayıs 2018 12:30

Rabbim hayırlı evlat etsin inşallah.son düzenlemelerle aile eş çocuk bildirimleri e devlet üzerinden online yapılıyor diye biliyorum.

Hazar34
Aday Memur
26 Mayıs 2018 13:59

tesekkurler devrem denerim mutlaka bilgim yoktu saolasin
Poyrazz006, 6 yıl önce
Rabbim hayırlı evlat etsin inşallah.son düzenlemelerle aile eş çocuk bildirimleri e devlet üzerinden online yapılıyor diye biliyorum.

ajev devgan
Yasaklı
26 Mayıs 2018 14:10

devlete millete hayırlı evlat olsun inşaallah akika kurbanı ve saçı 7 günde kesmeyi unutma

ajev devgan
Yasaklı
26 Mayıs 2018 14:11

Ayrıca kimlikten sonra doğum belgesi ile lojistige gitcen e devlet işini bilmiyorum

Hazar34
Aday Memur
26 Mayıs 2018 14:57

teşekkurler devrem Allah cumlemizinkini saglikla buyutmeyi nasip etsin
ajev devgan, 6 yıl önce

devlete millete hayırlı evlat olsun inşaallah akika kurbanı ve saçı 7 günde kesmeyi unutma

Alprtungaa
Memur
26 Mayıs 2018 15:10

Arkadaslar peki çocuğun doğum yerinden başka bir ile yazdırma imkanı var mı ?varsa nasi bi yol izlicez

Hazar34
Aday Memur
26 Mayıs 2018 15:25

devrem istediğin ili yazdirabilirsin. nufus memuruna doğum yerini ....... ili yazdirmak istiyorum demen yeterli.
Alprtungaa, 6 yıl önce

Arkadaslar peki çocuğun doğum yerinden başka bir ile yazdırma imkanı var mı ?varsa nasi bi yol izlicez

Twofruns
Aday Memur
26 Mayıs 2018 17:40

Onu artık kabul etmiyorlar devrem Doğum belgesinde hangi il yazılıysa orası sisteme giriliyormuş. Şubattan öncekiler istediği ili yazdırabildi sonrakilerde yapmadılar mesela benim beyanımı kabul etmediler
Hazar34, 6 yıl önce
devrem istediğin ili yazdirabilirsin. nufus memuruna doğum yerini ....... ili yazdirmak istiyorum demen yeterli.

Hazar34
Aday Memur
26 Mayıs 2018 18:12

anladim devrem doğrudur çunku geçen sene yazilabiliyordu. değişmiştir haklisin. saolasin
Twofruns, 6 yıl önce
Onu artık kabul etmiyorlar devrem Doğum belgesinde hangi il yazılıysa orası sisteme giriliyormuş. Şubattan öncekiler istediği ili yazdırabildi sonrakilerde yapmadılar mesela benim beyanımı kabul etmediler

estatino
Kapalı
26 Mayıs 2018 20:10

Once ailesine sonra vatan ve milletine hayirli bi evlat olsun

police0625
Şef
26 Mayıs 2018 20:33

ALLAH Analı Babalı büyütsün. Gözün aydın olsun.

Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi