Editörler : ayşegül bgm

lab.0146
Memur
26 Mayıs 2018 16:45

Zaten inandirmaya çalışan yokki gerçek ler bunlar hiç kimse kimsenin emeğini asagida göremez herkes kendi bölümüyle ilgilensin kadro sayilarimizi bunlara bırakacak değiliz
hemşire.h, 6 yıl önce
bu tarz insanları kendi bildiklerinden başka hiç bişeye inandıramazsın kendini çok geliştirmiş 4 sene okuduğu için Nirvanaya ulaşmış sanmaya devam etsin

hemşire.h
Aday Memur
26 Mayıs 2018 16:46

aynen oyle
lab.0146, 6 yıl önce
Zaten inandirmaya çalışan yokki gerçek ler bunlar hiç kimse kimsenin emeğini asagida göremez herkes kendi bölümüyle ilgilensin kadro sayilarimizi bunlara bırakacak değiliz

lab.0146
Memur
26 Mayıs 2018 16:48

Sen ne zannediyorsun kendini doktorun elinin altında bütün azar i işiten sensin hastanın bütün azarini dinleyen sensin sen neyin üstünlüğündesin . Senin gibi beyni olan bi insanla eşit olmak hakarettir ;) kpss den 45 mi aldın canım sen bu kadar atar yapiyorsun ;) ;)
sir.turhan, 6 yıl önce
iste sana isteme diyen yok ki eşit şartlar isteme o da hemşire bende deme sen yardimcisin bunun farkında ol ??

lab.0146
Memur
26 Mayıs 2018 16:53

Ayrıca arkadaşlar boylerinin sesi tekniker ve teknisyenler birleşip etkinlik yapmaya başlayınca çıkmaya başladı biliyorsunuz normalde 14 bin hemşire alınacaktı ama suan açıklanan tekniker ve teknisyen ağırlıklı bi alım olacağı için ona kuduruyor bu tarz insanlar o yüzden bırakın cildirsinlar

lDeimosl
Genel Müdür
26 Mayıs 2018 16:53

Burda iki taraf da hatalı bence. Bir kısım hemşireler çok atandığı için atanamadığı görüşünde. Konunun eğitim farkıyla filan alakası yok. Her şey ihtiyaç meselesi. Biyologlar da 4 yıl okuyorlar;ama alım tek-tük. Ben bir eğitim ve araştırma hastanesinin ameliyathanesinde çalışıyorum. Bizim hemşire grubu olarak rahat dönebilmemiz için en az 75 kişi olmamız gerekiyor. Sayımız 60 civarı. Anestezi teknisyenlerinin 25 kişi olması yeterli. Sonuç olarak hemşire ihtiyacı fazla. Ayrıca şu anda hekimler KPSS'ye girmeksizin atanıyorlar. Bu onların çok okudukları için atandıkları anlamına gelmiyor. Devletin hekim açığı çok fazla. Dolayısıyla kimse kimsenin çok atanması yüzünden açıkta kalmıyor. İhtiyaçlar her şeyi belirliyor.

Cbr250
Aday Memur
27 Mayıs 2018 04:23

Yapmayın Allah aşkına ben 81.88 'le yerleştim 81.85 de 1.yedek olan arkadaşımin durumuna üzülüyorum siz neler nelerdiyosunuz birbirinize. Lütfen saygılıolmaya çalışalım

27 Mayıs 2018 17:31

Bizim mahallede lisans hemsirelk okuyanlar bashemsirelik okuyorum diyecek kadar beyinsizler ve saglik meslek cikisli bizleri asagida gormektedirler universite egitimi tabiki onemlidir ben kpss icin gitmedim mesela ama gelip de bashemsirelik okuyorum ben o lise mezunu die kus beyinsizlik yapmak da gerrksiz ciddi manada lisans hemsireler kendilerni bi halt sanmasnlar is ayni para ayni neyin kafasi bu ya

Lisanshemsir81
Aday Memur
27 Mayıs 2018 17:43

ezik eziksin ezik olarak kalacaksin hayatin eziklik liseli kimsin uni mezununu begenmiyisun nesin ne saniyorsun kendini ne oldun lise mezunu size kadro veren sistem yanlis 0 kadroo hakkiniz
altıyüzelliyediaşkı, 6 yıl önce

Bizim mahallede lisans hemsirelk okuyanlar bashemsirelik okuyorum diyecek kadar beyinsizler ve saglik meslek cikisli bizleri asagida gormektedirler universite egitimi tabiki onemlidir ben kpss icin gitmedim mesela ama gelip de bashemsirelik okuyorum ben o lise mezunu die kus beyinsizlik yapmak da gerrksiz ciddi manada lisans hemsireler kendilerni bi halt sanmasnlar is ayni para ayni neyin kafasi bu ya

27 Mayıs 2018 17:45

Hahsshshhs guluyorum ben ezik mi kanka sen mal gibi dort sene okudun bende ataniyorum sende gene sen bilirsin tabi

Lisanshemsir81
Aday Memur
27 Mayıs 2018 17:56

universite okumaya mallik diyorsun .ulke senin gibi gerici zihniyetler yuzunden bu kadar geride
altıyüzelliyediaşkı, 6 yıl önce

Hahsshshhs guluyorum ben ezik mi kanka sen mal gibi dort sene okudun bende ataniyorum sende gene sen bilirsin tabi

27 Mayıs 2018 17:59

Tamam ileri zeka muhatabim degilsin bos okicagma evet canim gerilik kendi kendine kurgu sahnelerikurcak kadar mal

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi