Editörler : ayşegül bgm
30 Mayıs 2018 08:38

Eş durumu tayininde başka kurum ve görüş yazısı

Öncelikle iyi günler arkadaşlar, her şey gönlünüzce olsun. Ben Ankara'da 657 hemşireyim ve eşim başka kurumda memur. (Farklı Bakanlığın İl Müdürlüğünde Şef) Balıkesir'e yerleşme düşüncemiz mevcut ve eşimin tayin talebine olumlu dönüş yapıldı. Bende onun belgeleriyle eş durumundan tayin talebinde bulundum. Bakanlıktan evrakımı takip ettiğimde bana Kurumlar arası yazışma yapılacağı ve talebinizin olumlu/olumsuz sonuçlanmasının bu yazışmalar sonrasında belli olacağı söylendi. Buna benzer durumlarla karşılaşanlar süreç konusunda bilgi verebilir mi? Nasıl sonuçlanıyor? Ne kadar sürede sonuçlanıyor? Şimdiden teşekkürler.

byerdem
Aday Memur
18 Haziran 2018 13:34

merhaba benim de tayinim sizinki gibi yazışmalar sonucu belli olacak.sizin işlemlerde son durum nedir acaba gelişme var mı?

feellove
Aday Memur
18 Haziran 2018 21:09

22 mayısta Sağlık bakanlığına dilekçem ulaştı 6 Haziranda mebe koordinasyon yazısı yazılmış. Halen beklemedeyiz yarın Ankaraya yazımı elden hızlandırmak için gideceğim inşallah neticeyi buraya yazarım.
byerdem, 6 yıl önce

merhaba benim de tayinim sizinki gibi yazışmalar sonucu belli olacak.sizin işlemlerde son durum nedir acaba gelişme var mı?

byerdem
Aday Memur
19 Haziran 2018 10:38

ebys den sorguladığınızda hangi birimde görünüyor yazınız?benimki bakanlığa ulaştığından beri(8 haziran) yükseköğrenimli personel atama biriminde görünüyor. atama birimine tlf ile ulaşamadım hangi numaradan bilgi alabilirim?

feellove, 6 yıl önce
22 mayısta Sağlık bakanlığına dilekçem ulaştı 6 Haziranda mebe koordinasyon yazısı yazılmış. Halen beklemedeyiz yarın Ankaraya yazımı elden hızlandırmak için gideceğim inşallah neticeyi buraya yazarım.

feellove
Aday Memur
19 Haziran 2018 10:53

Sağlık Teknikeri atama biriminde
byerdem, 6 yıl önce

ebys den sorguladığınızda hangi birimde görünüyor yazınız?benimki bakanlığa ulaştığından beri(8 haziran) yükseköğrenimli personel atama biriminde görünüyor. atama birimine tlf ile ulaşamadım hangi numaradan bilgi alabilirim?

feellove
Aday Memur
20 Haziran 2018 00:27

Arkadaşlar yazınızı bizzat siz elden takip edin yoksa haftalarca yazılar bekliyor Mebdeki bayan şube müdürü bugün yok dedi yarın yazarım 11 gibi gel dedi... bide eşin il dışı istedi mi dedi zorunlu hizmeti varmı gibi sorular sordu...

byerdem
Aday Memur
21 Haziran 2018 20:41

Yazınız yazıldı mı

byerdem
Aday Memur
29 Haziran 2018 13:30

merhaba. tayininiz hangi aşamada? sonuçlandı mı?

feellove, 6 yıl önce
Arkadaşlar yazınızı bizzat siz elden takip edin yoksa haftalarca yazılar bekliyor Mebdeki bayan şube müdürü bugün yok dedi yarın yazarım 11 gibi gel dedi... bide eşin il dışı istedi mi dedi zorunlu hizmeti varmı gibi sorular sordu...

ulutaş27
Aday Memur
01 Temmuz 2018 19:01

merhaba, tayiniz oldu mu? kurumlarası geçiş derken übi hastanesinde sağlık bankalığına mı geçiş istediniz?

feellove, 6 yıl önce

ulutaş27
Aday Memur
01 Temmuz 2018 19:03

merhaba, tayiniz oldu mu? kurumlarası geçiş derken übi hastanesinde sağlık bankalığına mı geçiş istediniz?

byerdem, 6 yıl önce

Yazınız yazıldı mı

byerdem
Aday Memur
02 Temmuz 2018 08:53

yok biz zaten sağlık bakanlığı personeliyiz.eşimiz başka kurumda çalıştığı için o bakanlıkla yazışmalar yapılıyor ondan bahsediyoruz.

ulutaş27, 6 yıl önce

erkan akbass
Aday Memur
01 Şubat 2019 06:54

selan bana koordınasyon yazısı hakkında bilgi lazım?

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi