Editörler : E.Kayı Han
31 Mayıs 2018 13:57

Yardımcı hizmetler sınıfının kadrosu 4/b'li olmalı artık

Yahu nereye gittiysem hizmetlilerden dert var. hiçbiri görevini düzgün yapmıyor. Bunların kadros Başkanlığımızca artık 4/B ye çevrilmeli hem Köylerde görev yapan 4/B li kardeşlerimiz istifade etsin hem hizmetli onu yapmam bunu yapmam diyemesin bu ne ya yapmaları gereken işi bile savsaklıyo adamlara bir temizlik yaptıramıyoruz pislik içinde yüzüyoruz bakrakları yosun kaplamış rezil herifler Allah sorsun bunun hesabını...

Mehmethyt
Kapalı
31 Mayıs 2018 20:14

Ben hizmetliyim bak kardeşim kibirden Allah?a sığınırım sanırım ya masa başı EGO?su tavan yapmış ya genç bir memur yada kaşarlanmış kendini bilmez adamlardan birisin biraz dön siz ve sizin gibi adamlar kendilerinize bakın emin olun siz görevinizi yapmıyordunuzdur buna eminimysizin gibi insanların bu diyanet camiasında olmasından dolayıda utanıyorum bu kurumdan bulunmaktan şu açtığınmaktan utanıyorum Emin?im kişiliksiz bir adamdın bu açtığın konudan dolayıdaesenin yüzüne tükürüyorum

Mehmethyt
Kapalı
31 Mayıs 2018 20:16

Ve senin gibi adamların çokluğu nedeniylede bu siteden çıkıyorum sonradan görme adamlar

hamido55
Memur
06 Haziran 2018 09:29

Tabi işinize gelmeyince hakaret edersiniz adi köpekler işinizi düzgün yapsanız kimse size sövmez benim derdim işini savsaklayan adilere böyle şerefsizler yüzünden bu devlet zarara uğratılıyor. yazdığımı oku önce özürlü herif demekki yaran var gocunuyon tayyip erdoğan şu yeni memur yasasını tez zamanda çıkarır inşallahda görevden kaçan kahbelere ders olur. 4/b kadrosu sizin gibi görevden kaçan itler yüzünden çıkarıldı Allah çoluk çocuğunuzdan çıkartıyor ama anlamıyorsunuz ki.

seckin-9007
Aday Memur
11 Haziran 2018 18:39

Hizmetli temizlik elemani degil eskide kaldi o şimdi temizlik elemanlari var şirketten gelen

Mehmethyt
Kapalı
11 Haziran 2018 21:54

Fetocu ibne sen ve senin gibiler devletini işini önemsemeyen kadro farkı gözeten yavşaklarsınızköpeğin dölü insan ol sen önce işimi yap ondan sonra hizmetliye laf söyle

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi