Editörler :
03 Haziran 2018 19:00   

Türkiye finans iç kontrolör yardımcısı 2018

Arkadaşlar başlık göremedim. Sınav süresi bugün 24.00 da bitiyor. Genel yetenek kolaydı 50 soru 50dk. İngilizce 30 soru 30dk. İngilizceden emin değilim çünkü doğru bildikçe sınav soruları zorlaşıyor ve puan katsayısı da artıyordu. açıklamada öyle yazıyordu.

Girenler oldu mu ?

03 Haziran 2018 21:49

numanfahri
Aday Memur

ben hem buna hem müfettiş yardımcılığına başvurdum kariyer'den fakat hiç sınava mınava çağırmadılar

08 Haziran 2018 15:29

antoniogramsci
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba, beni biraz önce mülakat için aradılar. Mülakatlar hakkında bilgisi olan var mı? Ne soruluyor?

08 Haziran 2018 16:31

hazilanan
Aday Memur
ben de biraz once arandim, bilgilendirme mailinde on gorusme olacak diyor ama icerik ile ilgili en ufak bir fikrim yok. bilgisi olan varsa yazabilirse cok iyi olur on gorusme nedir ne yapilir :)
08 Haziran 2018 16:35

Yuryy
Aday Memur

Az önce bende mülakat daveti aldım. Sizin hangi gün?

08 Haziran 2018 17:27

antoniogramsci
Aday Memur
ben de biraz once arandim, bilgilendirme mailinde on gorusme olacak diyor ama icerik ile ilgili en ufak bir fikrim yok. bilgisi olan varsa yazabilirse cok iyi olur on gorusme nedir ne yapilir :)
hazilanan, 1 yıl önce - Alıntıya git

Sizi ne için çağırdılar, müfettiş yardımcılığı mı iç kontrolör mü?

08 Haziran 2018 17:32

hazilanan
Aday Memur

Sizi ne için çağırdılar, müfettiş yardımcılığı mı iç kontrolör mü?

antoniogramsci, 1 yıl önce - Alıntıya git
2 ilan vardi dogru. karismasin hocam benim kontrolorluk
08 Haziran 2018 17:38

Yuryy
Aday Memur

Benimde iç kontrolör yardımcısı

08 Haziran 2018 17:40

antoniogramsci
Aday Memur

Hepimizi kontrolörlük için aramışlar o zaman :)

08 Haziran 2018 18:11

Yuryy
Aday Memur

İzmirden gitmeye değecek mi acaba diye düşünüyorum

11 Haziran 2018 17:21

emmett
Aday Memur

beni de aradılar, ancak ben o an açamadım. şu anda ise onlara bir türlü ulaşamıyorum. beni

de mülakata davet ettiler şeklinde yorumlayabilir miyim?

13 Haziran 2018 00:20

hazilanan
Aday Memur
arkadaslar giren var mi ? grup mulakati mi oldu yoksa sadece ikdan birisiyle birebir gorusme mi oldu ?
14 Haziran 2018 00:38

antoniogramsci
Aday Memur

Arkadaşlar ben girdim, bundan sonra girecek arkadaşlara fikir vermesi için izlenimlerimi yazıyorum.

Öncelikle gönderilen mailde mülakatın nasıl olacağı yazmıyordu, hatta mailin dilinden bireysel olacağı izlenimine kapılmıştım ama öyle olmadı. 5 kişi mülakata alındık ancak grup mülakatlarındanki gibi bir olay da vermediler. Herkese bireysel mülakatlara benzer soruları sordular sırayla. Açıkcası biraz garipti bu açıdan. Muhtemelen insan kaynaklarındakiler üşendi tek tek mülakat yapmaya, böyle bir durum ortaya çıktı.

Toplu mülakat 2 saat kadar sürdü. Ardından 5 kişiden 3 ünü seçip iç kontrol başkanlığınından kişilerle tekrar mülakata soktular.

Mülakat süreci bu şekilde işledi. İşle ilgili de şöyle bir durum var. İlan iç kontrolör ilanı ancak yapacağınız iş hemen hemen müfettiş yardımcılığıyla aynı. İç kontrolör maaşı alıp müfettiş yardımcılığı gibi Türkiye'nin her yerine turneye çıkacak işe alınanlar. Bu anlamda şahsen kafam karışık. Banka turneleri zaten zorludur, üzerine bir de iç kontrolör diyip müfettiş yardımcılığı iş yaptırıp şark kurnazlığı yapmak istemişler :)

Onlar dönüş yapacakmış ancak olumsuz sonuçlara dönüş yapılacağını sanmıyorum. Mülakattaki bir arkadaş daha önce T.F'nin başka ilanlarına başvurduğunu, olumlu yada olumsuz geri dönüş alacağını söyledikleri halde dönmediklerini söyledi insan kaynaklarının yüzüne yüzüne :) Kendisi buradaysa tebrik ediyorum.

14 Haziran 2018 04:49

nasipsist
Aday Memur
ya beyler, ben de kariyer.net üzerinden başvurumu gerçekleştirdim fakat bir davet alamadım. deneyimsiz bir ilandı halbuki, ülkenin iyi fakültelerinden birinde okudum, işletme mezunuyum. neyi yanlış yapıyoruz şu sitede ki bu cv gözden kaçıyor?
14 Haziran 2018 17:57

Yuryy
Aday Memur

Pazartesi yada perşembe mülakata giren var mı? Yoksa sadece salı ve çarşamba mı?

16 Haziran 2018 21:10

Yuryy
Aday Memur

Salı ve çarşamba öğleden önce mülakata giren var mı? İç kontrolör için.

16 Haziran 2018 21:41

hazilanan
Aday Memur
carsamba girdik aramizdan birini ust yonetimle gorusturduler bize olumsuz dendi biz gittik
16 Haziran 2018 22:52

Yuryy
Aday Memur

Her gün tek mülakat grubu mu vardı acaba ya.

16 Haziran 2018 23:01

Yuryy
Aday Memur
carsamba girdik aramizdan birini ust yonetimle gorusturduler bize olumsuz dendi biz gittik
hazilanan, 1 yıl önce - Alıntıya git

Hocam özel mesajlarına bakar mısın?

18 Haziran 2018 17:26

ecefenty

Arkadaşlar merhabalar bu haftaiçi mülakata çağrılan var mı

19 Haziran 2018 00:13

Arthur00
Memur

Çarşamba için mülakat geldi

Toplam 68 mesaj

ANKET
1928 tarihindeki Harf Devriminin, Türk milletinin geleneğiyle olan bağını kopardığı yönündeki görüşe;