Editörler : **sude**
05 Haziran 2018 17:04   

Smmm staja başlatma sınavı için kaynak önerisi

Merhabalar;

Ekimde ki Smmm staja başlatma sınavına girmeyi düşünüyorum. Sınav için kurs ya da online eğitim düşünmüyorum konu anlatımlı kitaplardan çalışmak istiyorum kaynak önerirseniz çok sevinirim. Dehanın konu anlatımlı kitapları güzel gibi duruyor önerir misiniz ?

Teşekkürler

04 Temmuz 2018 15:33

OguzCakan58
Aday Memur

aklın varsa murat yayınlarına elini bile sürme eğer ücretsiz kaynak istesen fuat hoca sitesinde

04 Temmuz 2018 15:34

OguzCakan58
Aday Memur

aklın varsa murat yayınlarına elini bile sürme eğer ücretsiz kaynak istesen fuat hoca sitesinde

ve deha nın sitesinde ücretsiz pdf olarak indirebilirsin. fuat hocanın videolarıda çok iyi diyolar. şimdiden başarılar

03 Ağustos 2018 23:38

aysekeskiner
Aday Memur

hukuklarda en güncel kaynak Okan hocanın kaynakları. izlealın kendi sitesinde bulabilirsiniz daha günceli yok

04 Ağustos 2018 09:37

**sude**
Editor

Fuat hocanın sitesinden de bedava olarak ders notlarına ulaşabilirsiniz.

31 Ağustos 2018 11:01

gulendames
Aday Memur

fuat hocanın sitesinin ismi nedir

03 Eylül 2018 16:08

dislowall06
Aday Memur

fuat hocanın sitesinin ismi nedir

gulendames, 11 ay önce - Alıntıya git

fuat hoca yazınca çıkıyor

06 Eylül 2018 12:39

Kurabiyemusavir
Aday Memur

murat yayınları deha yayınları hepsi var ama tavsiye etmem fuat hocanın kaynakları daha iyi

07 Eylül 2018 00:08

thesmmm
Aday Memur

ben de Fuat hocayı önereceğim. Ayrıca kendisinin facebook grubu var yararlı olacaktır katılmanı tavsiye ederim, takıldığın sorularda oradan yardım alabilirsin. Dehanın kaynakları güzel ama akıcılık yok o bireysel çalışan için biraz sıkıntı oluyor. Başarılar.

06 Ekim 2018 23:55

Pelinn90
Aday Memur

Merhaba ben mart ayinda girecegim.cozumlu soru bankasi onerisi rica ediyorum sizden.son zamanlar sorular değişmiş. Guncel yeni nesil soru icerigi olan ve faydasini gordugunuz kaynaklari yazabilir misiniz.

08 Ekim 2018 01:35

incirreceli
Aday Memur

Bu grup çok aktif değil galiba! Ben de yeni başvuracağım, süreçleri yeni yeni öğrenmeye başladım, araştırmalarıma ve çevremde sınava giren arkadaşlara göre deha dershanesi ve kaynakları başarılı! Ayrıca grubu biraz hareketlendirirsek, daha çok bilgiye ulaşırız diye düşünüyorum! Sınava hazırlanmaya başlamadan önce yapmamız gereken bir şey var mıdır? Bu süreç ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini önerilerini bizimle paylaşabilir mi?

18 Ekim 2018 14:23

Bsra5252
Aday Memur

merhaba arkadaslar bende mart icin hazirlanmaya baslicam whatsapp grubumu kursak acaba

Toplam 11 mesaj

ANKET
Bir acil durum halinde, mahallenizdeki toplanma alanlarının neresi olduğunu biliyor musunuz?