Editörler :
11 Haziran 2018 18:16   

Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Hk.
Arkadaşlar açılan elektrik mühendisi ilanında 'YG işletme sorumluluğu belgelemek' sartını sağlayıp o kadroya atanıp sonra da EMO dan istifa edilebilir mi? ( kadronun sartı o belgeye sahip olmak. Dolayısıyla istifa yoluyla düşen belge sonucu durum ne olur, tecrube eden var mı?) neden soruyorum, devlette çalışan bir mğhendisin odaya üye olma zorunlulugu yok, bu konuda bilgilendirir misiniz?
11 Haziran 2018 18:25

magnificy
Memur
Aslında sorum emo dan istifa değil de bu istifa sonucunda devletteki oluşacak durum ne olur, sorusuydu. Teşekkürler.
29 Haziran 2018 16:20

eem-emre
Aday Memur
Aslında sorum emo dan istifa değil de bu istifa sonucunda devletteki oluşacak durum ne olur, sorusuydu. Teşekkürler.
magnificy, 1 yıl önce - Alıntıya git
Aynı durum benim icin de gecerli hocam bu sorunun cevabini bende merak ediyorum
29 Haziran 2018 23:22

magnificy
Memur
Aynı durum benim icin de gecerli hocam bu sorunun cevabini bende merak ediyorum
eem-emre, 1 yıl önce - Alıntıya git
Bunun cevabını kimden alabiliriz, dpb ye yazsak cevabı net biçimde verir mi dersiniz
01 Temmuz 2018 09:04

Portofinom
Şef
Emo'nun verdiği her belge belli aralıklarla yenilenir. 1 yıl, 2 yıl... Yani Emo'dan üyeliğinizi iptal ettirseniz de tekrar üye olmak zorunda kalabilirsiniz.
01 Temmuz 2018 19:27

1907eee
Aday Memur
Emo'nun verdiği her belge belli aralıklarla yenilenir. 1 yıl, 2 yıl... Yani Emo'dan üyeliğinizi iptal ettirseniz de tekrar üye olmak zorunda kalabilirsiniz.
Portofinom, 1 yıl önce - Alıntıya git
Bu hangi kadro arkadaşlar
03 Temmuz 2018 21:59

1907eee
Aday Memur
03 Temmuz 2018 22:01

1907eee
Aday Memur
1907eee, 1 yıl önce - Alıntıya git
???
03 Temmuz 2018 22:06

magnificy
Memur
Bahsi geçen bir kadro değil, durumdu. Farkındaysanız bu tip kadrolarda odaya üye olma zorunlulugu yok. Sordugum konu bu idi
16 Temmuz 2018 09:46

magnificy
Memur
Yok mu bilgisi olan ya da bilgiyi nereden öğrenebileceğim konusunda fikir sahibi olan?
Toplam 9 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?