Editörler : E.Kayı Han
12 Haziran 2018 10:57

Maaş da bir düşüş var herkeste mi acaba

maaş da bir düşüş var herkeste mi acabaa...

mayıs da net ödenen 3442 idi haziranda ise net ödenen 3357 ne iş çıkamadım işin içinden e-devletten baktım...

mehmet35200
Kapalı
12 Haziran 2018 12:04

Vergi dilimine girmissinizdir hocam

Aborda
Şef
12 Haziran 2018 12:05

Hata vardır hocam. Mayıs Haziran değişmez biliyorum. Benimki aynı mesela.

hafiz_86hoca
Memur
12 Haziran 2018 14:44

iyi ayın bordrosunun kesintiler bölümünü karşılaştırın muhtemelen vergi dilimidir

12 Haziran 2018 14:49

benim bu ay 15 tl fazla neden ki :)

hafiz_86hoca
Memur
12 Haziran 2018 14:52

bu arada benim maaş da 3440 civarı ama kesinti yok sen ek ders nöbet falan alıyor olmalısın :D

hafiz_86hoca
Memur
12 Haziran 2018 14:56

london jack sefim sayın büyüğüm şef olan sensin

12 Haziran 2018 15:28

müft aradım hocam bakacaklar ararız dediler nedeni tesekkür ederim herkese....

Aborda, 6 yıl önce

Hata vardır hocam. Mayıs Haziran değişmez biliyorum. Benimki aynı mesela.

reiii
Aday Memur
14 Haziran 2018 17:48

Rapor aldınız mı

oflu-imam
Şube Müdürü
20 Haziran 2018 06:32

Belki buldunuz cevabı ama yinede aynı sorunu yaşayanlar için bir hatırlatma yapayım.

Maaş karşılaştırması yaparken sabit ayların hepsini kaşılaştırın, yani şubat, mart, nisan, mayıs, haziran.

Bu ayların maaşı sabittir. Bir vergi dilimine girmeleri pek mümkün değildir ve zam eklenmeside olmaz.

Sİz önceki maaşlara bir bakın, mayısta size 2 günlük fazla mesai yatmış olabilir, sendika aidatı eklenmiş olabilir.

Kısaca bu ay yatan aslında sizin asıl maaşını olabilir, bu ay eksik değilde geçen ay fazla yapmış olabilir.

20 Haziran 2018 10:29

hocam sagolunuz ama ek göstergeyi hesaplamamış müftülük muhasebecisi neden olduğunu söylemedi ama başka bir müftülük muhasebecisine baktırdım ek göstergen bu ay hesaplanmamış dedi bende baktım gerçekten öle ama bi önceki aydan ek gösterge 119 bu ay 0 ama arada 119 değil 85 fark var çıkamadım işin içindennn neyse bidaki ay düzelmezse geregini yaparız.sagolununz ilginize

oflu-imam, 6 yıl önce

Belki buldunuz cevabı ama yinede aynı sorunu yaşayanlar için bir hatırlatma yapayım.

Maaş karşılaştırması yaparken sabit ayların hepsini kaşılaştırın, yani şubat, mart, nisan, mayıs, haziran.

Bu ayların maaşı sabittir. Bir vergi dilimine girmeleri pek mümkün değildir ve zam eklenmeside olmaz.

Sİz önceki maaşlara bir bakın, mayısta size 2 günlük fazla mesai yatmış olabilir, sendika aidatı eklenmiş olabilir.

Kısaca bu ay yatan aslında sizin asıl maaşını olabilir, bu ay eksik değilde geçen ay fazla yapmış olabilir.

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi