Editörler : F16 Gökçen

biseylerolacak
Aday Memur
17 Mayıs 2019 16:12

Evet istanbulda sabah 9da ayrıntıları maille atıcaz dediler henüz gelmedi

anmfries, 5 yıl önce

Nerede olacakmış, istanbul mu?

anmfries
Aday Memur
17 Mayıs 2019 16:20

Beni de aradılar da şehirdışında olduğum için katılamayacağım.

biseylerolacak, 5 yıl önce

Evet istanbulda sabah 9da ayrıntıları maille atıcaz dediler henüz gelmedi

biseylerolacak
Aday Memur
17 Mayıs 2019 17:23

Ben de şehir dışından gidicem artık 🙄 hayırlısı olsun artık

anmfries, 5 yıl önce

Beni de aradılar da şehirdışında olduğum için katılamayacağım.

biseylerolacak
Aday Memur
17 Mayıs 2019 18:30

Başka kayılacak olan var mı bilgilendirme mailini aldınız mı?

17 Mayıs 2019 21:01

Arkadaşlar ingilizce sınavı nasıldı peki girenler bilgi verebilir mi?

biseylerolacak
Aday Memur
17 Mayıs 2019 21:27

Bu sene çok şirketin online ingilizce sınavına girdim en kolayı buydu sanırım 4 5 soru dışında durup düşündüğüm olmadı. 50 soru 50 dk şeklindeydi ve kamera görüntü alıyordu yine.

Gklckl, 5 yıl önce

Arkadaşlar ingilizce sınavı nasıldı peki girenler bilgi verebilir mi?

düşüncekadam
Aday Memur
17 Mayıs 2019 22:29

29 Mayıs Çarşamba günü saat 14:00 da görüşmeye cagırıldım ama arkadaşların dediği gibi uzun bir toplu bir mülakat oalcaksa o saatten sonra nasıl olur bilmiyorum. başka aynı tarih varsa yazsın

Absurdone
Aday Memur
18 Mayıs 2019 03:17

28 mayıs saat 14:00 te çağırıldım. Daha önce mülakata giden var mı neler yapılıyor biri bilgilendirsin pls

biseylerolacak
Aday Memur
18 Mayıs 2019 09:24

Size toplu mülakat demediler mi? Gelen mailde etkinliğe davetlisiniz diye yazıyor bende. Sizi direkt mülakata mı çağırdılar acaba?

düşüncekadam, 5 yıl önce

29 Mayıs Çarşamba günü saat 14:00 da görüşmeye cagırıldım ama arkadaşların dediği gibi uzun bir toplu bir mülakat oalcaksa o saatten sonra nasıl olur bilmiyorum. başka aynı tarih varsa yazsın

biseylerolacak
Aday Memur
18 Mayıs 2019 09:26

+1

Absurdone, 5 yıl önce
28 mayıs saat 14:00 te çağırıldım. Daha önce mülakata giden var mı neler yapılıyor biri bilgilendirsin pls

Absurdone
Aday Memur
18 Mayıs 2019 12:26

Bende de etkinlik yazıyor mailde telefondada sormadım açıkçası ama erkinliğimiz var demişti. Ama etkinlik olsaydı herkese aynı tarih verilirdi neden birine 29 mayıs bana 28 mayıs onu anlamadım. Büyük ihtimalle grup mülakatı

düşüncekadam
Aday Memur
20 Mayıs 2019 01:01

nasıl bir mülakat olacack bi fikrin var mı? bide istanbulda mısın

+1

biseylerolacak
Aday Memur
20 Mayıs 2019 09:43

Yok şehir dışından gelicem ve hiçbir fikrim yok. Geçen sene oyunlar oynanacak demişler ama kimse girdikten sonra bir şey yazmamış. Akışına bıraktım gidince görücem :D sende durumlar ne?

düşüncekadam, 5 yıl önce

nasıl bir mülakat olacack bi fikrin var mı? bide istanbulda mısın

düşüncekadam
Aday Memur
20 Mayıs 2019 19:39

bende de etkinlik yazıyor.

eski yorumlara göre case studyler, grupla tartışıp birinin ortak fikri sunması vs... gibi şeyler fln varmış sanırım. daha önce mercedesin benzeri mülakatına girmiştim 12 kişi sabahtan akşama kadar sürmüştü.

800 km öteden gelcem ama çok da bi umudum yok nedense

Yok şehir dışından gelicem ve hiçbir fikrim yok. Geçen sene oyunlar oynanacak demişler ama kimse girdikten sonra bir şey yazmamış. Akışına bıraktım gidince görücem :D sende durumlar ne?

ggizgizem
Aday Memur
21 Mayıs 2019 23:35

merhaba arkadaşlar ben de çağırıldım ancak şehir dışında olduğum için gelemeyeceğimi belirttim katılan arkadaşlara rica etsem sonrasında buradan yazabilirler mi süreç nasıl ilerledi merak ediyorum çok şey kaçırdık mı katılmamayı seçerek kariyer.netten izmir için başvurduk o kadar uygulamada oyun oynadık 50 tane ingilizce soru çözdük iş istanbulda dediler

ggizgizem
Aday Memur
21 Mayıs 2019 23:37

hayır işe kesin alcaklarını bilsem çıkıp istanbula gidicem ama mülakata katıldığınız için teşekkürler şeklinde bi cevap alıp çoğu yerden gönderildiğimiz için kalakaldım

ggizgizem, 5 yıl önce

merhaba arkadaşlar ben de çağırıldım ancak şehir dışında olduğum için gelemeyeceğimi belirttim katılan arkadaşlara rica etsem sonrasında buradan yazabilirler mi süreç nasıl ilerledi merak ediyorum çok şey kaçırdık mı katılmamayı seçerek kariyer.netten izmir için başvurduk o kadar uygulamada oyun oynadık 50 tane ingilizce soru çözdük iş istanbulda dediler

düşüncekadam
Aday Memur
22 Mayıs 2019 10:07

Siz nerede yaşıyosunuz ki?

malesef hiç uzaktan geleni yakından gelebilecekleri, beklentileri düşünen yok. kimi alacaklarını bilseler bile prosedürü doldurmak için insanları mağdur ediyorlar.

ggizgizem, 5 yıl önce

kenan457
Aday Memur
22 Mayıs 2019 10:33

Merhaba arkadaslar ingilizce sinavindan sonra olumlu ya da olumsuz geri donus almayan var mi benim gibi?

Sirjjonson
Aday Memur
22 Mayıs 2019 20:25

Gençler ben dün girdim mülakata eğlenceli bi ortam vardı oyun oynandı panikleyeceğiniz bi durum yok imkanınız varsa gidin girin tecrübe olur en azından. Benim gibi girip de kariyerden tekrargörüntülenen var mı?

ggizgizem, 5 yıl önce

hayır işe kesin alcaklarını bilsem çıkıp istanbula gidicem ama mülakata katıldığınız için teşekkürler şeklinde bi cevap alıp çoğu yerden gönderildiğimiz için kalakaldım

ggizgizem
Aday Memur
22 Mayıs 2019 21:59

ben izmirdeyim ama geçti zaten mülakat günüm bugündü geçmiş olsun :D katılan arkadaslar için hayırlısı olur umarım..

Sirjjonson, 5 yıl önce

Gençler ben dün girdim mülakata eğlenceli bi ortam vardı oyun oynandı panikleyeceğiniz bi durum yok imkanınız varsa gidin girin tecrübe olur en azından. Benim gibi girip de kariyerden tekrargörüntülenen var mı?

Toplam 141 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi