Editörler :
20 Haziran 2019 20:13

Metugirl42
Aday Memur

dün aradılar beni

20 Haziran 2019 20:27

Sirjjonson
Aday Memur

dün aradılar beni

Metugirl42, 2 ay önce - Alıntıya git

Departman neydi acaba

20 Haziran 2019 21:33

Metugirl42
Aday Memur

Departman neydi acaba

Sirjjonson, 2 ay önce - Alıntıya git

malesef söylemeyi etik bulmuyorum. Sadece bilgilendirmek istedim

20 Haziran 2019 21:51

Sirjjonson
Aday Memur

malesef söylemeyi etik bulmuyorum. Sadece bilgilendirmek istedim

Metugirl42, 2 ay önce - Alıntıya git

:D eyv

21 Haziran 2019 10:56

famered34
Aday Memur

Dün ve bugünde görüşmeye çağırılanlar olmuş herhalde ama doğru mu bilmiyorum görüşmeler başladı mı acaba varsa yazabilir mi çağırılan

21 Haziran 2019 12:19

Metugirl42
Aday Memur

sanırım görüşmede eleye eleye gidecekler yani sizde aranabilirsiniz

01 Temmuz 2019 11:54

famered34
Aday Memur

Evet var mı olumlu bir geri dönüş alan :) benim olmadı galiba hayırlısı :d

01 Temmuz 2019 23:09

Evernight
Aday Memur

Grup mülakatını geçmiştim ama sonra ses yok, kişilik envanterinden elendim heralde.

03 Temmuz 2019 08:42

famered34
Aday Memur

Ben 1-1 mülakata da gittim ama bende de ses yok henüz..

09 Temmuz 2019 19:02

Evernight
Aday Memur

En azından kişilik envanterinden sonrakilere net cevap gelsin çok uzadı süreç

11 Temmuz 2019 18:46

Sirjjonson
Aday Memur

Envanterden sonra dönüş alamayınca mail atmıştım sürecin olumlu bir şekilde devam ettğini açık pozisyonlar dahilinde mülakata çağırılacağımı bildiren çok muallak bir mail atmışlar. Merak eden varsa mail atabilir. Çok geç cevap verdiler ama verdiler

30 Temmuz 2019 16:36

sineral
Aday Memur

Envanterden sonra dönüş alamayınca mail atmıştım sürecin olumlu bir şekilde devam ettğini açık pozisyonlar dahilinde mülakata çağırılacağımı bildiren çok muallak bir mail atmışlar. Merak eden varsa mail atabilir. Çok geç cevap verdiler ama verdiler

Sirjjonson, 1 ay önce - Alıntıya git

bu sabah aradılar beni. e-ticaret departmanı için görüsmeye cağırıyorlar. internette bakınırken bi baktım kariyer.net'te bu departman için iki ilan var. o pozisyonlara istinaden mi aradılar beni yoksa mt'nin kendi içinde mi ben de anlamadım.

02 Ağustos 2019 11:02

Sirjjonson
Aday Memur

bu sabah aradılar beni. e-ticaret departmanı için görüsmeye cağırıyorlar. internette bakınırken bi baktım kariyer.net'te bu departman için iki ilan var. o pozisyonlara istinaden mi aradılar beni yoksa mt'nin kendi içinde mi ben de anlamadım.

sineral, 3 hafta önce - Alıntıya git

Muhtemelen mt için aramışlardır iş tecrübeniz yoksa ama bilemiyorum tabii ki. Yazdığınızı yeni gördüm bu arada belki zaten gitmişsinizdir görüşmeye 😄 mesaj kutunuza bakabilir misiniz

Toplam 113 mesaj

ANKET
Hükümetin, Memur Sen'e önerdiği memur maaş zam oranını nasıl buldunuz? (2020 yılı için %3,5+%3 ile enflasyon farkı)