Editörler : ayşegül bgm

Nurse288
Aday Memur
21 Haziran 2018 04:38

Facebook da " atama bekleyen lisans hemşireler platformu " var kapalı grup buna üye olun orda videoda birr birr anlatmışlar yardımcı olur
grkangvn, 6 yıl önce

Arkadaşlar pbs kullanıcı oluşturabilen varsa baştan anlatibilirmi rica etsem nasıl oluşturuluyor

Nursebaby
Aday Memur
21 Haziran 2018 07:47

başlamadan önce kılavuzu mutlaka okuyun, herşeyi orada anlatıyor adım adım. sistem biraz yavaş çalışıyor hep birlikte yüklendik sanırım oyuzden.
21 Haziran 2018 09:42

Teşekkür ederim, ben telefondan yapıyordum bilgisayardan deneyelim bakalım
nrglylmzz, 6 yıl önce

Telefondan olmuyo herhalde bilgisayar üzerinden yapılacak bende telefondan denedim hata veriyor.

ahmetguven0506
Aday Memur
21 Haziran 2018 11:44

kimlik no doğrulanamadı diyor! neden acaba?

kutup yildizi
Şube Müdürü
22 Haziran 2018 13:01

arkadaşlar büyükşehir olunması dolayısıyla kimlik bilgilerinin kütük aile sıra vs. gibi bilgilerin ,

nüfusta değişmiş olması nedeniyle güvenlik soruşturması formuna elimizdeki yenilenmemiş nüfus cüzdanı bilgilerini girersek bi sorun çıkarmı?henüz kimlik yenilemeye başvuru yapmamıştık?

Bir de dilekçe örneği nerde acil cvp yazarsanız sevinirim

OKANALTUNAY
Aday Memur
22 Haziran 2018 13:59

Nüfüs cüzdanı seri numarasının ilk rakamını yazmadan dene
ahmetguven0506, 6 yıl önce

kimlik no doğrulanamadı diyor! neden acaba?

Ahmet0147
Aday Memur
24 Haziran 2018 22:58

Çkysde görev yeri çıkmıyor herkesin öyle mi yoksa benim evraklarda mı sıkıntı oldu zimmete düşmeden yazar mı yardımcı olursanız sevinirimnull

hemsiremry
Aday Memur
24 Haziran 2018 23:11

Bendede cıkmıyor o sonuclanınca yazıyor diye biliyorum

Ahmet0147, 6 yıl önce

Çkysde görev yeri çıkmıyor herkesin öyle mi yoksa benim evraklarda mı sıkıntı oldu zimmete düşmeden yazar mı yardımcı olursanız sevinirimnull

Ahmet0147
Aday Memur
24 Haziran 2018 23:22

Teşekkür ederim sağ olun

hemsiremry, 6 yıl önce

Bendede cıkmıyor o sonuclanınca yazıyor diye biliyorum

Memur.adası
Aday Memur
25 Haziran 2018 08:45

Arkadaşlar evrakları atandığımız yerin il müdürlüğüne mi yoksa şuanda bulunduğumuz yerin il müdürlüğüne mi vereceğiz?

Lisanshemsre1
Aday Memur
25 Haziran 2018 10:52

şu an bulunduğunu yere veriyorsun
Memur.adası, 6 yıl önce

Arkadaşlar evrakları atandığımız yerin il müdürlüğüne mi yoksa şuanda bulunduğumuz yerin il müdürlüğüne mi vereceğiz?

Selinhemşire
Aday Memur
25 Haziran 2018 11:39

Bi sorum daha olacak izninizle. Pbs de ünvanda hem Hemşire hem de Hemşire (Ş) var. Hangisini seçicem ben lisans mezunuyum bu arada

Kocero38
Memur
25 Haziran 2018 11:58

Bir de simdi farkettim.İşverenin adresine çalıştığım hastanenin adini yazmisim.Posta adresi,ilce/il felan gibi mi olacaktı?Yanlış mi bu?Kabul eder mi sistem?

Kocero38
Memur
25 Haziran 2018 12:01

Bir de mezun olduğum okul Nevşehir Sağlık Yüksekokulu diplomamda yazan Kayseriye bağlıydı.Artik mesela ösym de gözükmüyor,Nevşehir Hacı Bektas Veli Üniversitesi diye gözüküyor.Ben 2.yi yazdım sıkıntı olu mu?

hemsiremry
Aday Memur
25 Haziran 2018 13:16

Hemşire (ş) yazan ŞEHİT yakınları icinmiş o yuden normal hemşire yazanı tercih edin bende lisans hemşire mezunuyum hemşireyi sectim yakın olmadıgım icin

Selinhemşire, 6 yıl önce

Bi sorum daha olacak izninizle. Pbs de ünvanda hem Hemşire hem de Hemşire (Ş) var. Hangisini seçicem ben lisans mezunuyum bu arada

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi