Editörler : oto-danisman-expert
20 Haziran 2018 23:38

Astsubaylık ya da subaylık alımında sağlık?

Bu alımlarda da polislikte ki kadar ciltte bulunan yanık, yara ve faça izlerine çok dikkat ediliyor mu acaba girip çıkan çok olmuştur merak ediyorum.

gökbörüalp
Aday Memur
21 Haziran 2018 00:59

milli savunmanın alımında ön sağlıkta hiç bişeye bakılmıyor. jandarmada şortla doktor karşısına geçiyosun yanık iz faça vs. izler dikkate alınıyor elenenlerde oldu. sıralamaya girdikten sonra hastanedeki muayenede cildiyeye giriyosun zaten doktor her tarafını inceliyor gördüğü bir şey olursa tanı olarak yazar heyette en son karar verir.

yapici28
Aday Memur
21 Haziran 2018 01:13

Sildirdiğim dövmem var çok belirgin olmayan birde yanık izim. Bunlar büyük sorunlar mı? Şansım olur mu acaba önsağlıkta. Düşünmekten yoruldum artık.

gökbörüalp, 6 yıl önce
milli savunmanın alımında ön sağlıkta hiç bişeye bakılmıyor. jandarmada şortla doktor karşısına geçiyosun yanık iz faça vs. izler dikkate alınıyor elenenlerde oldu. sıralamaya girdikten sonra hastanedeki muayenede cildiyeye giriyosun zaten doktor her tarafını inceliyor gördüğü bir şey olursa tanı olarak yazar heyette en son karar verir.

gökbörüalp
Aday Memur
21 Haziran 2018 16:48

kardeşim ben bilemem ki kısmet

larmus
Kapalı
21 Haziran 2018 16:57

Kardes yanigin emsal teskil edebilecek bakildiginda dikkat cekiyosa elenirsin . Gecen sene subaylikta %60 dovmeden elenen oldu ama.gecende gorduk . Tamamen hastaneye doktora vs bagli

yapici28
Aday Memur
21 Haziran 2018 22:59

Anladım kardeşim teşekkür ederim. Aslına bakarsanız bende bunun farkındayım ancak insan psikolojisi işte belki iyi bir şey duyarım umudu ile yazıyoruz.

larmus, 6 yıl önce
Kardes yanigin emsal teskil edebilecek bakildiginda dikkat cekiyosa elenirsin . Gecen sene subaylikta %60 dovmeden elenen oldu ama.gecende gorduk . Tamamen hastaneye doktora vs bagli
Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi