Editörler : crops35
22 Haziran 2018 18:46

Bir kurumdan başka bir kuruma geçmek isteyen memur 
hemsirelikten pdr veya sinif ogr. gibi milli egitim bakanligina gecebilir miyim ?

ivan.snath
Kapalı
22 Haziran 2018 19:02

Tabi ki :) Ufak bir detay sadece.

gizem997
Aday Memur
22 Haziran 2018 19:56

nasil hic bir sarti yok mu ? ben ortaogretim hemsirelikten yeni atandim ama istemedigim icin baska univerisyete bolum okuyacagim mesela pdr den memur alimi zor ama hemsirelikten gecersem garanti gibi bir sey olacak degil mi ?
ivan.snath, 6 yıl önce

gizem997
Aday Memur
23 Haziran 2018 00:25

?
ivan.snath, 6 yıl önce

techie officer
Genel Müdür
23 Haziran 2018 15:46

garanti diye birşey yok. mezun olduktan sonra sizde bütün öğretmenlik mezunları gibi sınava gireceksiniz. zannedersem 5-6 yıl önce bir dönem memur olan eğitim fak. mezunlarından çok az alım yapılmıştı. ama şimdi böyle bir şey yok. ileride bu hak tekrar verilirmi kimse bunu bilemez. bunu bilin ona göre okuyun. MEB zaten şu anda nakille hiç bir kadroya memur alımı yapmıyor.

detayları burdan okuyun:

https://forum.memurlar.net/konu/2311754/1.sayfa

ivan.snath
Kapalı
23 Haziran 2018 16:23

KPSS'den bahsediyordum. Memurlardan kaç yıldır alınmıyor.

gizem997, 6 yıl önce
?

gizem997
Aday Memur
23 Haziran 2018 18:18

teşekkürler...
techie officer, 6 yıl önce

garanti diye birşey yok. mezun olduktan sonra sizde bütün öğretmenlik mezunları gibi sınava gireceksiniz. zannedersem 5-6 yıl önce bir dönem memur olan eğitim fak. mezunlarından çok az alım yapılmıştı. ama şimdi böyle bir şey yok. ileride bu hak tekrar verilirmi kimse bunu bilemez. bunu bilin ona göre okuyun. MEB zaten şu anda nakille hiç bir kadroya memur alımı yapmıyor.

detayları burdan okuyun:

https://forum.memurlar.net/konu/2311754/1.sayfa

xrainmannnx
Yasaklı
11 Temmuz 2018 03:24

öğretmenliğin yolu bellidir. herkes için aynı şartı taşır. 4 yıllık ilgili bölüm tabağa yerleştirilir üstüne bir tutam kpss konulduktan bir müddet sonra servis edilir
Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi