Editörler : supporters.
23 Haziran 2018 18:24

İstifa etmeyi düşünüyorum mutsuz çalışmak

Herkese merhaba 28 yaşında kabin memuruyum bir firmada yeni kabin memuru olarak geçiş yaptım tecrübeliyim. Ancak ne yazık ki işimin stresi ve yoğun temposu beni çok yıpratıyor. Psikolojik olarak kaldıramıyorum sorunlu yöneticiler ve yolcular ayrıca gecemin gündüzümün olmaması düzensiz bir hayat derken artık bu işi yapamayacağımı anladım. Ancak yaşım oldu 28 Temmuzda kpssye gireceğim ama onada işten hazırlanamadım. İşten ayrılmayı düşünüyorum ama işsiz kalcak lüksüm yok yada baba evine dönecek yüzüm yok. Ne yapacağımı cidden bilmiyorum fikirlerinizi almak istiyorum..

jhon Wich 33.10
Kapalı
23 Haziran 2018 19:08

gel gardaş sanayide yevmiye 50 TL sabahın akşamın yok gelecek için bı hedefin yoq ...

beşton
Aday Memur
23 Haziran 2018 19:37

düsük puanla atanabilen 2 yıllık ön lisans bir bölüm okuyup atanabilirsin yada özelde çalısabilirsin

23 Haziran 2018 23:54

Memurda çok almıyor dostum. Eğer ailenin yanında değilsen ben 2 sene sonra geldim ancak rahat edebildim maddi açıdan. Tvlerde internette bahsedildiği gibide çok alınmıyor. O yüzden maddi durumları 2 kere daha düşün. Memuriyet çok öyle met edilecek aranacak bir şey değil. Heleki genel müdürlükse yada sıkı disiplinli böyle aksiyon gerilim yaşanan bir kurumda çalışıyorsan aldığın parayıda ağız tadıyla yiyemezsin. Bu tabi kapının önünde ailenin yanıbaşında çalışyorsan değişir. Uzakta gurbette yaşayana zordur memurluk. 2 sene çektim şükürler olsun ki düzenimi kurdum yeni yeni...

krcks
Daire Başkanı
23 Haziran 2018 23:55

Bir kere yeni işini ayarlamadan istifa etmeyi aklından bile geçirme. İşsiz kaldıgında veya iş bulana kadar ki süreçte daha mutlu, daha stressiz olmayacaksın. Günümüzde işe girmenin ne kadar zor oldugunu anlatmaya gerek yok zaten. İşine devam ederken bir yandanda yeni işleri, sınavları, ilanları kolla. Ama kesinlikle işini ayarlamadan ayrılma. Sıkıntısız bir kurum zaten yok insanın oldugu heryerde sıkıntı olur.

jhon Wich 33.10
Kapalı
26 Haziran 2018 09:47

başlık sahibi busted oldu ellam

busted
Memur
07 Temmuz 2018 17:50

Herkese yardımları için teşekkürler. Aynen yeni iş ayarlayana kadar çıkmak büyük hata olur

depth .
Memur
07 Temmuz 2018 22:00

işinden memnun kaç kişi var ki. maddi yönden tatmin edici bir rakam alıyorsan ayrılma derim

KuymakBey
Kapalı
09 Temmuz 2018 15:21

nasılsınız ?

busted, 6 yıl önce

Herkese yardımları için teşekkürler. Aynen yeni iş ayarlayana kadar çıkmak büyük hata olur

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi