Editörler : E.Kayı Han
24 Haziran 2018 22:36

Şükürler olsun ya rabbim

O kadar kirli algıya rağmen,rezil anket şirketlerinin manüpülasyonlarına rağmen,basın desteği olmamasına rağmen,içimizden giden kaçkınlara rağmen,MHP yi bölüp parçalamak isteyenlere rağmen

Yüce Türk Milleti;MHP'yi ve Sayın Devlet Bahçeliyi onurlandırarak,şer ittifakına gerekli cevabı verdi

Şükürler olsun,şükürler olsun,şükürler olsun.

Birlikte iyi salladık arkadaşlar:))

derderdo
Kapalı
24 Haziran 2018 23:26

Allah razı olsun hepinizden hepimizden olması gereken buydu cumhur itifakı milletin aklıdır

Evet bu sefer birlikte salladık Allahın izniyle

Tek üzüntüm Chp nin hdpkk ya koltuk olup meclise taşıması

Yinede Allah'a şükürler olsunki RTE ve cumhur itifakı çok güçlü bir şekilde Ülkemizin yönetmek nasip oldu.

Ayrıca şu bitiniz tamam diyenler nerde fetönün gizli sanal memurları nerde inlerinde saklanıyorlardır

Ne olursa olsun bundan sonra vatan hainlerine rahat yok enselerine balyozu yiyecekler.

k.cokol
Kapalı
24 Haziran 2018 23:33

Şükürler olsun ki seçim sonuçları böyle oldu. Allah başımızdan reisi ve Devlet bahçeliyi eksik etmesin

sakarya.fırat
Yasaklı
24 Haziran 2018 23:54

tebrik ederim.

bahçeli ve mhp beni en az reis kadar sevindirdi.

CcC.Hilal
Memur
25 Haziran 2018 00:01

Teşekkür ederim arkadaşım.Biz sözümüzü tuttuk.Sayın RTE ite köpeğe yem ettirmedik.

Şükürler olsun istediğimiz oldu.RTE,TC'nin 1.Başkanı oldu,Güçlü bir meclis ile terörün belini kıracağız inşallah.Ülkem şahlanacak,her şey güzel olacak inşallah.Birlikte iyi salladık,şimdi birlikte ne kadar ihanet çetesi varsa kökünü kazıyacağız inşallah.Hayırlı uğurlu olsun.

sakarya.fırat, 6 yıl önce

tebrik ederim.

bahçeli ve mhp beni en az reis kadar sevindirdi.

sakarya.fırat
Yasaklı
25 Haziran 2018 00:06

teşekkür ederim .

inşallah herşey çok daha güzel olur.

bizim sallamamiz ... bazilarininkine benzemez.

gy-gk
Müsteşar Yardımcısı
25 Haziran 2018 01:08

biz onu rte için yapmadık hilal. ''denetleme ve dengede tutma '' söylemini unutma. artık biz olmadan akp hareket edemez. bu açıdan düşün. taban gerçekte bu ittifakı önaylamıyor. hatta bu kadar oy alacağımızı da düşünmedik ama aldık. seçimin en karlı kesimi biziz. kaybedeni rte. emin ol.

ama ikinci defa milliyetçi hareket böyle bir destek vermez akp'ye. bir mhp'li olarak vermemesini dgerektiğini düşünyorum zaten.

CcC.Hilal, 6 yıl önce

Teşekkür ederim arkadaşım.Biz sözümüzü tuttuk.Sayın RTE ite köpeğe yem ettirmedik.

Şükürler olsun istediğimiz oldu.RTE,TC'nin 1.Başkanı oldu,Güçlü bir meclis ile terörün belini kıracağız inşallah.Ülkem şahlanacak,her şey güzel olacak inşallah.Birlikte iyi salladık,şimdi birlikte ne kadar ihanet çetesi varsa kökünü kazıyacağız inşallah.Hayırlı uğurlu olsun.

derderdo
Kapalı
25 Haziran 2018 01:18

Fitne kokan söylemleri bırakın

Zaten sn Bahçelide Fitneye mahal vermiyeceğizderken zizleri kasdetmişti hadi uzza iyi denen marol aplanızın yanına

Muhalifler kendi yenilgilerini bırakıp heme bu gece sizin söylemler gibi tvlerde başladılar bile.

gy-gk, 6 yıl önce

biz onu rte için yapmadık hilal. ''denetleme ve dengede tutma '' söylemini unutma. artık biz olmadan akp hareket edemez. bu açıdan düşün. taban gerçekte bu ittifakı önaylamıyor. hatta bu kadar oy alacağımızı da düşünmedik ama aldık. seçimin en karlı kesimi biziz. kaybedeni rte. emin ol.

ama ikinci defa milliyetçi hareket böyle bir destek vermez akp'ye. bir mhp'li olarak vermemesini dgerektiğini düşünyorum zaten.

gy-gk
Müsteşar Yardımcısı
25 Haziran 2018 01:22

sen ne fitnesinden bahsediyorsun ya?

siyaset böyle bir şey. ticaret gibidir biraz.

boş yapma. kimsye hakaret ettiğim yok. bir mhp'li olarak kendi görüşüm bu. marol aplaymış. hoca efendiniz vardı bir ara siz hiç konuşmayın böyle konularda.

klasik akp'lisin belli. hiç vaktimi çalma bence.

derderdo, 6 yıl önce

Fitne kokan söylemleri bırakın

Zaten sn Bahçelide Fitneye mahal vermiyeceğizderken zizleri kasdetmişti hadi uzza iyi denen marol aplanızın yanına

Muhalifler kendi yenilgilerini bırakıp heme bu gece sizin söylemler gibi tvlerde başladılar bile.

derderdo
Kapalı
25 Haziran 2018 01:31

Neyse uzatmıyorum

Fitneye gerek yok senin hangi klasik bir ruh içinde olduğun belli.

gy-gk, 6 yıl önce

sen ne fitnesinden bahsediyorsun ya?

siyaset böyle bir şey. ticaret gibidir biraz.

boş yapma. kimsye hakaret ettiğim yok. bir mhp'li olarak kendi görüşüm bu. marol aplaymış. hoca efendiniz vardı bir ara siz hiç konuşmayın böyle konularda.

klasik akp'lisin belli. hiç vaktimi çalma bence.

CcC.Hilal
Memur
25 Haziran 2018 01:45

Ben sizin MHP seçmeni olduğunuza inanmıyorum.

Belki eski MHP,yeni İP olabilirsiniz.Yorumunuz böyle düşünmeme sebep oldu.

1.Biz başından beri (15 Temmuz) duruşumuzu belli ettik.

2.Cumhur ittifağı ortak bir ittifak,Sayın Bahçeli,adayımız RTE dedi.

3.Sayın Bahçeli,15 Temmuzu milat kabul ettiğini,kendisine ve nefsine yapılan hakaret ve küfürleri sineye çektiğini,ülkemizin beka sorunu olduğunu bu nedenle kişisel hırslar ve nefsi bi kenara koyup,ülke çıkarlarını düşünerek hareket etmemiz gerektiğini bin kere vurguladı.

4.Liderimizin gövdesini koyduğu yere,biz başımızı koyarız.

5.MHP,onca yıkım ekibi rezil sahtekar anketörler fetöcü ve ipçilere rağmen benim beklentim %14-16 hatta daha üstü bir oy oranıydı.Beklemiyorduk demişsiniz ya,beklemeyenler İP ve CHP lilerdi.Biz fazlasını bekliyorduk.

6.Lütfen şer ittifak cephesinin yeni algı yönetimine alet olmayın;Yeni algı bu ittifak sürmeyecek,çatlayacak şöyle olacak böyle olacak bik bik bik!

Her şey güzel olacak.Daha yeni başlıyoruz.Ülkemiz için hayırlı uğurlu olsun

Devletimiz var olsun,Milletimiz sağ olsun.Allah yar ve yardımcımız olsun.

Herkese huzurlu yarınlar diliyorum.

gy-gk, 6 yıl önce

gy-gk
Müsteşar Yardımcısı
25 Haziran 2018 01:49

valla ben de senin mhp'li olduğuna inanmıyorum o halde ne diyim. ip mi? güldürme beni.

15 temmuz sonrası bahçelinin desteği öncelikli beka sorunundan ve sonra da kasım 2015 seçimlerindeki vaziyetimizdendir. az geçmişle çıkarım yap.

CcC.Hilal, 6 yıl önce

3.Sayın Bahçeli,15 Temmuzu milat kabul ettiğini,kendisine ve nefsine yapılan hakaret ve küfürleri sineye çektiğini,ülkemizin beka sorunu olduğunu bu nedenle kişisel hırslar ve nefsi bi kenara koyup,ülke çıkarlarını düşünerek hareket etmemiz gerektiğini bin kere vurguladı.

5.MHP,onca yıkım ekibi rezil sahtekar anketörler fetöcü ve ipçilere rağmen benim beklentim %14-16 hatta daha üstü bir oy oranıydı.Beklemiyorduk demişsiniz ya,beklemeyenler İP ve CHP lilerdi.Biz fazlasını bekliyorduk.

6.Lütfen şer ittifak cephesinin yeni algı yönetimine alet olmayın;Yeni algı bu ittifak sürmeyecek,çatlayacak şöyle olacak böyle olacak bik bik bik!

gy-gk
Müsteşar Yardımcısı
25 Haziran 2018 01:52

bana kalırsa sen de ülkücü postu giymiş klasik bir akp'lisin. eğer zerre mhp ile alakan olsa bu seçim sonuçlarından daha aşağı oran beklendiğini bilirdin.

CcC.Hilal, 6 yıl önce

gy-gk
Müsteşar Yardımcısı
25 Haziran 2018 01:53

klasik akp'lisin diye bu yüzden dedim zaten. bence de uzatma.

derderdo, 6 yıl önce

Neyse uzatmıyorum

Fitneye gerek yok senin hangi klasik bir ruh içinde olduğun belli.

derderdo
Kapalı
25 Haziran 2018 01:58

Amin Bundan sonra Cumhur itafakını kimse bozamaz Çünkü millein aklının üstünde akıl yok Seçim sonuçları hazmedemeyen çeşitli renklere girerek sonuçları küçümseme aymazlığını gösterirler bizler biliriz.

Sn Devlet Bahçeli Cumhurbaşkanımız ilk yürekten kutluyan liderdir hemde koşulsuz gy-gk adlı üye gibi değil

Bundan sonra bizlere liderlerimizin yanında durmak desteklemek düşer

CcC.Hilal, 6 yıl önce

gy-gk
Müsteşar Yardımcısı
25 Haziran 2018 02:00

nasıl komiksiniz var ya.:)

allah şifa versin sana. zaman kaybınız tamamen.

derderdo, 6 yıl önce

Amin Bundan sonra Cumhur itafakını kimse bozamaz Çünkü millein aklının üstünde akıl yok Seçim sonuçları hazmedemeyen çeşitli renklere girerek sonuçları küçümseme aymazlığını gösterirler bizler biliriz.

Sn Devlet Bahçeli Cumhurbaşkanımız ilk yürekten kutluyan liderdir hemde koşulsuz gy-gk adlı üye gibi değil

Bundan sonra bizlere liderlerimizin yanında durmak desteklemek düşer

derderdo
Kapalı
25 Haziran 2018 02:03

Senin nerenin klasiği olduğun hemen yaptığın yorumunda belli

Ne kadar saklasanızda bir yerde açık verirsiniz

gy-gk, 6 yıl önce

klasik akp'lisin diye bu yüzden dedim zaten. bence de uzatma.

gy-gk
Müsteşar Yardımcısı
25 Haziran 2018 02:04

he kardeş he. sen haklısın.

derderdo, 6 yıl önce

Senin nerenin klasiği olduğun hemen yaptığın yorumunda belli

Ne kadar saklasanızda bir yerde açık verirsiniz

CcC.Hilal
Memur
25 Haziran 2018 02:11

Benim ne olduğumu reel çevrem çok iyi biliyor.Bıktım artık sanalda birilerine ıspat etme çabasına

Artık kimseyi iplemiyorum.İsterseniz bana HDP lisin deyin.Az buçuk bu platformu takip edenler beni bilir.

Eğer aynı safta olsaydık sizinle.Yani siz de MHP li olmuş olsaydınız,şuan benimle bu sevinci paylaşıyor olurdunuz.Oysa şuan polemik yaratıp,benimle tartışıyorsunuz.

Bir de MHP nin içinde olan herkes %15-20 arası bekliyordu.Bunu da bilirdiniz.

O yüzden birazda üzgünüm ben aslında.Çünkü ben çok dahasını bekliyordum

gy-gk, 6 yıl önce

bana kalırsa sen de ülkücü postu giymiş klasik bir akp'lisin. eğer zerre mhp ile alakan olsa bu seçim sonuçlarından daha aşağı oran beklendiğini bilirdin.

gy-gk
Müsteşar Yardımcısı
25 Haziran 2018 02:24

sevinçli olmadığımı kim söyledi?

kasım 2015'te hezimete uğradık.

ben artık akp'nin ipi elimizde diye seviniyorum daha çok. siz onu anlayamadınız.

akplileri sevmiyorum. bu da en doğal hakkım.

CcC.Hilal, 6 yıl önce

Benim ne olduğumu reel çevrem çok iyi biliyor.Bıktım artık sanalda birilerine ıspat etme çabasına

Artık kimseyi iplemiyorum.İsterseniz bana HDP lisin deyin.Az buçuk bu platformu takip edenler beni bilir.

Eğer aynı safta olsaydık sizinle.Yani siz de MHP li olmuş olsaydınız,şuan benimle bu sevinci paylaşıyor olurdunuz.Oysa şuan polemik yaratıp,benimle tartışıyorsunuz.

gy-gk
Müsteşar Yardımcısı
25 Haziran 2018 02:31

kendimi ispat etme çabasından bıktım deyip ''bence sen ip'lisin ''demekte ayrıca garip.

ne yapayım şimdi mhp'li olduğumu ispatlamak için parti kaydım mı atayım?

dediğim gibi güzel kardeşim allah mhp'nin bu süreçten sonraki sorumluluklarında yardımcı olsun bize.

seçim ittifakını ömür boyu sürecek siyas iittifak sanan adamlardan fazla bir şey beklemiyorum yani akplilerden. o yüzden şu birkaç ak trolle laf anlatmaya çalıştım ama nafile.

milliyetçi olarak bari sen anla ne demek istediğimi.

iyi geceler.

CcC.Hilal, 6 yıl önce

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi