Editörler : "eskiyara"Pangaea
27 Haziran 2018 13:15

12. Sınıf kursları eylül ayı

12. Sınıf kurslarında mebin takvimi dışında da onay alarak kursun devamlılığını sağlayabiliyorduk. Fakat dün ziyarete gelen ilçe milli eğitim müdürümüz bu sene 19 ağustos a kadar olan takvim dışında ekim e kadar olan boşlukta onay alamayacağımızı bildirdi.başimdan aşağı kaynar sular döküldü.çunkü biz 1 agustosta başlayıp hiç ara vermeyeceltik..özellikle bu seneki öğrencilerim çok başarılı ve en iyiler dersane yerine okul kursumuzu tercih etmişti. Bize güvendiler. Şimdi ise arada 5 hafta gibi hoş görülemeyecek bir boşluk oluşacak. Ne yapacağımızı bilmiyorum. Bu durumda olan var mı? Ne yapabiliriz bu konuda bakanlık geri adım.atar mı acaba?

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
28 Haziran 2018 01:34

tatil yapiniz

Rings&Matrix
Aday Memur
30 Haziran 2018 23:51

Bayram sonrası onaya gerek yok. Öğrencileri düşünen öğretmenler olarak bizim gibi ücret almadan kursa devam edebilirsiniz. Bu konuda engel yok.

Ak.bir.zambak
Aday Memur
01 Temmuz 2018 20:54

Bunu kabul edecek öğretmenler var. Ama kabul etmeyecek öğretmen de var.ben idareciyim. Bu teklifi benim yapmam çok zor. Ancak onlar teklif gelirse bu yolu düşünürüm. Oncelikle bişeyler yapmaya çalışmalıyız. Sonuçta 1 aylık bir emek olacak ortada. Neden kabullenip eh madem ücretsiz girin diyelim ki?0

Rings&Matrix, 6 yıl önce

Bayram sonrası onaya gerek yok. Öğrencileri düşünen öğretmenler olarak bizim gibi ücret almadan kursa devam edebilirsiniz. Bu konuda engel yok.

Rings&Matrix
Aday Memur
03 Temmuz 2018 02:58

Yönetmeliği/yönergeyi kabullenmiyorsanız idari mahkemede iptal davası açabilirsiniz. öğrenci mi ? para mı? siz buna karar verememişsiniz daha.

LaSTeR
Şef
03 Temmuz 2018 22:11

Mesele sadece para değil arkadaşlar.. Onay alınmamış dyk lar pimi çekilmiş bomba gibidir.. Öğrencilerin başına gelebilecek her türlü zarar direk üstünüze kalır. Adam kursa gidiyorum diye çıkar hertürlü pisliğe karışır, yada gerçekten amaç ders olsa bile okulda başına birşey gelir vs... Ben böyle bir riske girmezdim onay olmadan kurs açmak çok riskli...

Ak.bir.zambak
Aday Memur
03 Temmuz 2018 22:23

Öğrenci mi para mı değil mevzu. Ben idareci olarak para almıyorum bile bunu gayet iyi biliyorsunuz.ama.hangi gerekçeyle akşam saatleri okulu açık tutacağız. Arkadaşın dediği gibi birinin burnu kanasa demezler ki bu öğrenci için yaptı nunu. Keşke tek sorun para olsa.

Rings&Matrix, 6 yıl önce

Yönetmeliği/yönergeyi kabullenmiyorsanız idari mahkemede iptal davası açabilirsiniz. öğrenci mi ? para mı? siz buna karar verememişsiniz daha.

sevincgs
Aday Memur
04 Temmuz 2018 11:18

tatile çıkacak öğretmen çıksın artık. öğretmen bulunur kimse hint kumaşı değil hocam

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi