Editörler : Mehmet Balci
29 Haziran 2018 15:55   

İşkur sözleşmeli büro personeli maaşı
Bu konu hakkında net bir bilgisi olan bir arkadaş yok mu kime sorsam herkes farklı bişey söylüyor bugünde 2600 dedi bi rehber hocası dostlar yeni işe başlayan bekar sözleşmeli büro personeli ne kadar alır tam net bilgisi olan vatandaş yok mu?
29 Haziran 2018 16:42

mehmetfirat34
Müsteşar Yardımcısı

temmuzdan itibaren 3 bin tl'ye yakın bir maaş alacak sözleşmeli büro memurları. piyasada dolanan laflara inanma kardeşim. nufus alımında da çok şey söylüyorlardı ama işe girince çoğunun yanlış olduğunu öğrendik.

29 Haziran 2018 16:48

Outis
Aday Memur

Bizzat İşkur Ankara genel merkezden öğrendiğim 2800 civarında, temmuz zammı sonrası 2900-3000 civarı olacaktır. Piyasada gerek bilgisi olmadan fikri olanlardan, gerekse kasıtlı olarak insanları yanlış yönlendirip çıkar elde etmeye çalışanlarda uzak durun. Bir telefon açmak ya da mail atmak zor şeyler değil, aklınıza takılanlar hakkında en doğru bilgiyi kurumun personel işleri verecektir aradığınız takdirde.

29 Haziran 2018 17:35

umutocakk
Memur

Bizzat İşkur Ankara genel merkezden öğrendiğim 2800 civarında, temmuz zammı sonrası 2900-3000 civarı olacaktır. Piyasada gerek bilgisi olmadan fikri olanlardan, gerekse kasıtlı olarak insanları yanlış yönlendirip çıkar elde etmeye çalışanlarda uzak durun. Bir telefon açmak ya da mail atmak zor şeyler değil, aklınıza takılanlar hakkında en doğru bilgiyi kurumun personel işleri verecektir aradığınız takdirde.

Outis, 9 ay önce - Alıntıya git
Hocam çok haklısınız da benim atamadığım yer kalmadı DPB açmıyor işkuru arıyorum hepsi bir yere yönendiriyor yönlendirilen yeri arıyorum açmıyorlar yani açıp iki dakika yardımcı olsalar geberecekler
29 Haziran 2018 17:39

umutocakk
Memur

temmuzdan itibaren 3 bin tl'ye yakın bir maaş alacak sözleşmeli büro memurları. piyasada dolanan laflara inanma kardeşim. nufus alımında da çok şey söylüyorlardı ama işe girince çoğunun yanlış olduğunu öğrendik.

mehmetfirat34, 9 ay önce - Alıntıya git
Hocam maaşı alan birinden mi biliyorsunuz yoksa arayıp öğrendiniz mi?
29 Haziran 2018 18:23

hido94
Aday Memur

tam mmaş şuan 2786 tldir temmuzda yüzde 7 ekleyin 2900 civarı

29 Haziran 2018 18:33

umutocakk
Memur

tam mmaş şuan 2786 tldir temmuzda yüzde 7 ekleyin 2900 civarı

hido94, 9 ay önce - Alıntıya git
Hocam bu bekar yeni başlayanlar içindir değil mi
29 Haziran 2018 18:35

mehmetfirat34
Müsteşar Yardımcısı
Hocam maaşı alan birinden mi biliyorsunuz yoksa arayıp öğrendiniz mi?
umutocakk, 9 ay önce - Alıntıya git

Bu tip bütün sözleşmeli büro personeli maaşı aynıdır. ben de aynı unvanla çalışıyorum. şu an 2786 tl maaş alıyorum. temmuzda 2900 küsur olacak. İŞKUR'da da böyle olacaktır.

29 Haziran 2018 22:33

umutocakk
Memur

Bu tip bütün sözleşmeli büro personeli maaşı aynıdır. ben de aynı unvanla çalışıyorum. şu an 2786 tl maaş alıyorum. temmuzda 2900 küsur olacak. İŞKUR'da da böyle olacaktır.

Ama hocam siz işkurda değilsiniz değil mi
29 Haziran 2018 22:33

umutocakk
Memur

Ama hocam siz işkurda değilsiniz değil mi
30 Haziran 2018 15:35

ışk33
Şef

arkadaşlar nasıl yapıyoruz başvuruyu?

30 Haziran 2018 16:30

umutocakk
Memur

arkadaşlar nasıl yapıyoruz başvuruyu?

ışk33, 9 ay önce - Alıntıya git
İşkur sitesine girerseniz görürsünüz hocam
30 Haziran 2018 16:35

ışk33
Şef

hata veriyor

30 Haziran 2018 17:13

umutocakk
Memur

hata veriyor

ışk33, 9 ay önce - Alıntıya git
Hocam hatanız neyse anlatırsanız belki yardımcı olabiliriz olamazsak işkura gidip halledebilirsiniz
13 Kasım 2018 00:48

Elif-gün
Aday Memur

İskur alım için belirli proje için alım söyleniyor geçici alınmış doğru mu acaba. Alım için adam 1 2 yil süre söyledi bana orda çalışan biriydi acaba doğru mu

13 Kasım 2018 00:52

Asiijadii
Kapalı

Sonuclarin aciklanacagindan umutlu musunuz?

13 Kasım 2018 01:54

sevda.alya
Memur

Sonuclarin aciklanacagindan umutlu musunuz?

Asiijadii, 4 ay önce - Alıntıya git
en erken bu ayin sonu olur aklimda kalan ekimin basinda bitmisti mulakatlar yani bir bucuk ay oldu
13 Kasım 2018 02:11

Asiijadii
Kapalı

Iskura basvurduktan sonra atanan cok kisi oldu

Liste tekrardan guncellenir mi acaba? Ben genelde tek alim yapan yerleri secmistim.pek yazan gormemistim ama diyelim ki oraya asil ve yedek olarak 1 er kisi kazanacak ama atanmislar. Bu oncesinde belirlenip tekrar guncellendikten sonra Iu aciklanir?

Eger oyle olursa sansim olur.

13 Kasım 2018 02:28

Asiijadii
Kapalı

Yedek sayisinin bi siniri var.keske sinirsiz olsa.asil gelmedi yedegi cagir.yedek gelmedi diger yedek.o da gelmedi digeri digeri digeri...ama tek alim yapan yere tek yedek belirleniyo malesef.

13 Kasım 2018 09:14

Altınay melek
Kapalı

Yedek sayisinin bi siniri var.keske sinirsiz olsa.asil gelmedi yedegi cagir.yedek gelmedi diger yedek.o da gelmedi digeri digeri digeri...ama tek alim yapan yere tek yedek belirleniyo malesef.

Asiijadii, 4 ay önce - Alıntıya git

Siz hangi grupa başvurdunuz kaç puanla?

13 Kasım 2018 10:48

Asiijadii
Kapalı

Siz hangi grupa başvurdunuz kaç puanla?

Altınay melek, 4 ay önce - Alıntıya git

81.3 puanla grup 3 hocam.siz?

Toplam 42 mesaj

ANKET
Yeni Zelanda'daki teröriste, 'Hristiyan terörist' denmesini doğru buluyor musunuz?