Editörler : E.Kayı Han

sncq
Şef
03 Temmuz 2018 15:57

kulak tıkaçları aslında her kişiye uygun değil. burada aslında kendi klavye sesine ihtiyacın var. çünkü klavyeye vuruş sertliğin ve duyduğun sesle doğru orantılı olduğu için, kulak tıkaçı o sesi engelleyici olabiliyor. sınav sırasında algılaman güçleşeceği için harfe kaç defa basıp basmadığın konusunda şüpheye düşüp daha çok hata yapmana sebep olabilir. bu nedenle kulak tıkaçlarını evde kullanmadan sadece sınav anında kullanmak gibi bir hataya düşmeyin.

police88, 6 yıl önce

Ayrıca odak sorunu yaşayan arkadaşlara kulak tıkacı tavsiye ederim çok gürültülü bir ortam oluyor :(

perizekalı
Aday Memur
03 Temmuz 2018 16:58

daha önce bu sınava girmiş arkadaşlar, yazdığınız kelime sayısını öğrenebiliyor musunuz bir de yanlış yazınca ekranda kırmızı şekilde altı çziili oluyor mu

kurt1122
Memur
03 Temmuz 2018 17:08

yanlışların altı çizili olmuyor ve evet sonuçları hemen öğrenebiliyorsuzun

perizekalı, 6 yıl önce

daha önce bu sınava girmiş arkadaşlar, yazdığınız kelime sayısını öğrenebiliyor musunuz bir de yanlış yazınca ekranda kırmızı şekilde altı çziili oluyor mu

BetOws
Memur
04 Temmuz 2018 00:27

150 civarı yazıyorum. Umarım sınavda da bu kadar yazabilirim.

yusufysf
Aday Memur
05 Temmuz 2018 04:18

arkadaşlar 70 adet metin açıklandı ama icra ve zabıt katibi metinleri karışık olarak açıklandı.

şimdi mülakatta icra katiplerine zabıt katibi metinleri veya zabıt katiplerine icra katibi metinleri yazdırılır mı ?

perizekalı
Aday Memur
05 Temmuz 2018 08:08

olabilir ilk kez giricem bilmiyorum ama sonuçta her ikisi de imlasız

özkan2009
Şef
05 Temmuz 2018 14:12

Arkadaşlar merhaba;

Uygulamalı klavye sınavı nasıl bir ortamda yapılıyor ?

police88
Şube Müdürü
05 Temmuz 2018 23:24

Rahatsız eden klavye sesi değil yanındaki insan arıza çıkabiliyor mesela benim geçen sınavda yanımdaki kız sürekli konuştu inanılır gibi değil bana sorular falan soruyordu sınav esnasında,sınavımı berbat etti bu yüzden artık kulak tıkacıyla gideceğim insanlar malesef insanlıktan yoksun...

sncq, 6 yıl önce

kulak tıkaçları aslında her kişiye uygun değil. burada aslında kendi klavye sesine ihtiyacın var. çünkü klavyeye vuruş sertliğin ve duyduğun sesle doğru orantılı olduğu için, kulak tıkaçı o sesi engelleyici olabiliyor. sınav sırasında algılaman güçleşeceği için harfe kaç defa basıp basmadığın konusunda şüpheye düşüp daha çok hata yapmana sebep olabilir. bu nedenle kulak tıkaçlarını evde kullanmadan sadece sınav anında kullanmak gibi bir hataya düşmeyin.

Aysegulsal
Şef
06 Temmuz 2018 08:27

Gozetmen ne yapiyordu o esnada? Boyle sacmalik mi olur
police88, 6 yıl önce

Rahatsız eden klavye sesi değil yanındaki insan arıza çıkabiliyor mesela benim geçen sınavda yanımdaki kız sürekli konuştu inanılır gibi değil bana sorular falan soruyordu sınav esnasında,sınavımı berbat etti bu yüzden artık kulak tıkacıyla gideceğim insanlar malesef insanlıktan yoksun...

police88
Şube Müdürü
06 Temmuz 2018 22:33

Ne gözetmeni kardeş berbat bir ortam vardı sürü halinde alındık içeri kim kime dum duma,herkes ayrı telden konuşuyor hiç bi sınav ortamı yoktu alım çok olduğu yerlerde böyle oluyor zannımca..

Aysegulsal, 6 yıl önce
Gozetmen ne yapiyordu o esnada? Boyle sacmalik mi olur

Bobmarley2207
Kapalı
07 Temmuz 2018 13:51

Arkadaslar ben sinava girecegim komisyonu aradim imlali yapiyoruz biz dedi ama metinlerde imla yok sizce imlali mi olir imlasiz mi herkesin

Aysenursgt
Aday Memur
07 Temmuz 2018 22:29

zabıt katipliği uygulama sınavına çanta telefon vb. girebiliyor muyuz bilgisi olan var mı acaba ? tek gelecek olanlar için

police88
Şube Müdürü
07 Temmuz 2018 22:59

hepsi serbest sorun yok

Aysenursgt, 6 yıl önce
zabıt katipliği uygulama sınavına çanta telefon vb. girebiliyor muyuz bilgisi olan var mı acaba ? tek gelecek olanlar için

oznurrr.34
Kapalı
07 Mart 2019 20:20

uygulama sınav ekranı nasıl oluyor m5 bilişimdekine benziyor mu?çoğu kişi klavye analiz gibi diyor daha önce sınava giren tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi