Editörler :
«133134135136137138139140141142143144145
03 Nisan 2019 20:44

lemonsa
Aday Memur

Kusura bakmayın parça parça yazdım telefondan yazdığım için ama demek istediğim 2017/5 te de 12 ay bekleyip zimmete düşen arkadaşlarımız olmuştu. Bir yerde aksaklık olunca evraklar kurumlar arasında sıkıntı olup işlemler uzayabiliryor. Bu sadece sağlık bakanlığında değil arkadaşım araştırma görevliliğine atandı 8 aydır bekliyor. Yani tamamen kurumsal sorunlar. Ben şahsen moralimi bozmuyorum. İnşaAllah atanacağız. Ama farklı durumda olanlar varsa mahkeme vs gibi onların durumu nasıl olur bilemiyorum. Ama o kadar dilekçe yazdım hiçbirine olumsuz atamanız yapılmayacak gibi bir yanıt almadım. İşlemlerin tamamlanmadığı yanıtını aldım hep.

04 Nisan 2019 15:30

anestezi3447
Aday Memur
Kalan dosya sayısı 243 diye bilgi alınmış nerede bu 243 kişi pardon bizi sona bıraktıysalar sonumuz pek parlak olmayacak gibi Allah sizi bildiği gibi yapsın.
05 Nisan 2019 12:09

Xaviher
Aday Memur

Beyler ben 2018/5 zimmet beklyrdm bana olumsuz qeldi cimer bu sabah Msj attı bana olumsuz diye hayırlısı 9 aydır bekliyorm Allah kabul etmesin

05 Nisan 2019 12:12

Sedaerzz
Aday Memur

Nasıl olumsuz geldi ne yönden açıkladılar mi bunu ailende mi sıkıntı falan vardı

05 Nisan 2019 12:22

Ebezade
Aday Memur

Bende dün cimere yazmıştım bugün cevap geldi devam ediyor soruşturmaniz diye

05 Nisan 2019 13:50

flankes00
Memur

Beyler ben 2018/5 zimmet beklyrdm bana olumsuz qeldi cimer bu sabah Msj attı bana olumsuz diye hayırlısı 9 aydır bekliyorm Allah kabul etmesin

Xaviher, 4 ay önce - Alıntıya git

neden olumsuz geldiği ile bi fikriniz var mı hocam dava mahkeme vs gibi bir şey mi bu sebepten olabilir diyebileceğiniz bir durum var mı???

05 Nisan 2019 15:18

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı

Bugun bu sayfadan Bi arkdsmza daha cimerden olumsuz yazısı gelmş, gerçekten okadar üzüldüm ki, masum olduğunu biliyordum, o beni teselli ediyordu 5 ay önce zimmet beklerken, birbirimize destek olurken ben çok şükür başladım ama işte bir masumun daha canı yandı.. Hakkınızı arayın arkdaşlar güçlü durun

05 Nisan 2019 15:57

lemonsa
Aday Memur

Neden olumsuz verdiklerini söylemişler mi?

05 Nisan 2019 16:08

Xaviher
Aday Memur

Hicbir mahkemem hiçbir şeyim yok hocam dediqim qibi Allah kabul etmesin

05 Nisan 2019 16:12

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı

İdari mahkemeye davanı aç hemen kardeşim, geriye dönük tüm paranızı alıcaksnz inşallah ve işinize başlıcaksnz, sadece sabır ve güçlü durun, sen kendini biliyorsan gerisinin önemi yok

05 Nisan 2019 16:26

anestezi3447
Aday Memur
Tüm olumsuz olanlar teker teker bildiriliyor bende olumsuz olacağını hissediyorum umudum kalmadı Allah belalarını versin
05 Nisan 2019 18:05

Adst adst
Aday Memur

Gerçekten artık sözün bittiği yerdeyiz sona kalanlar olarak... Aklıma takılan buraya yazan iki arkadaş vardı onların ailelerinde sorun vardı zimmete düştüler. ama bu arkadaşımızda bir şey yokmuş neye göre yapılıyor bu araştırmalar anlam veremiyorum Allah yardımcımız olsun...

06 Nisan 2019 00:04

Xaviher
Aday Memur

Arkadaşlar bizim qibi olumsuz olup süreç başlatan var mı bizi bilqilendrsn ortada kaldık ne yapacaqimizi da bilmiyoruz sebep olanlar Allah tan bulsunlar Allah yanlarına bırakmasın hakkımızı

06 Nisan 2019 00:23

radyolojiselma
Aday Memur

cımer sıkayet ettınızde cevap olarak mı gonderdıler yoksa kendılerı mesaj mı attı

06 Nisan 2019 09:53

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı

Arkadaşlar bizim qibi olumsuz olup süreç başlatan var mı bizi bilqilendrsn ortada kaldık ne yapacaqimizi da bilmiyoruz sebep olanlar Allah tan bulsunlar Allah yanlarına bırakmasın hakkımızı

Kadim ve hukuk danışmanlık var dava için bu güvenlik soruştrma olaylarına bakıyorlar diye biliyorum, bi onlarla görüşün, Watsapta yazın olumsuz gelenlerin grubu vardı onu da Watsap gruplarında sorun Bi

06 Nisan 2019 09:54

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı

Gerçekten artık sözün bittiği yerdeyiz sona kalanlar olarak... Aklıma takılan buraya yazan iki arkadaş vardı onların ailelerinde sorun vardı zimmete düştüler. ama bu arkadaşımızda bir şey yokmuş neye göre yapılıyor bu araştırmalar anlam veremiyorum Allah yardımcımız olsun...

Adst adst, 4 ay önce - Alıntıya git

Aynen hocam Bnde aynı şeyi düşündüm onlar tedirgindi onlar düştü ama hicbirşeyi olmayan adama olumsuz geldi. Adalet sıfır

06 Nisan 2019 16:55

Fakdenzz
Aday Memur
Bu nasıl adalet . 9 aydır ömrümüzden ömür gitti ya . Allah'a havale ediyorum hepsini. Neye göre karar verdikleri belli değil saçma sapan iş yapıyorlar bu düzen böyle devam ederken hiç bir yerden yüzümüz gülerek dönemeyiz zaten . Benim arkadaşıma bölge idareden de red gelmiş kızın hiç bişeyi yok eşi ihraç o kadar . Ne işine başladı ne geriye dönük parasını aldı
06 Nisan 2019 17:03

Xaviher
Aday Memur

Hocam ben kendi adıma konusayim hiçbir şeyim yok Ne bir dava ne bir mahkeme babam saglik bakanligi personeli ihraç olmuştu o da 6 ay önce iade oldu hiçbir şey yok iade kararlarini komisyona sunduk yine r3d qeldi bana Allah kabul etmesin inşallah

06 Nisan 2019 17:06

anestezi3447
Aday Memur
Cimere yazıpta devam ediyor denen varmı gerci kalanların yüzde 90 ı olumsuz diyorlar şu ana kadar 110 kişiye olumsuz verildiği bu sayının yarısı kadar da onay bekliyor olumsuz için.............. :(
06 Nisan 2019 17:18

Fakdenzz
Aday Memur
Cimere yazıpta devam ediyor denen varmı gerci kalanların yüzde 90 ı olumsuz diyorlar şu ana kadar 110 kişiye olumsuz verildiği bu sayının yarısı kadar da onay bekliyor olumsuz için.............. :(
anestezi3447, 4 ay önce - Alıntıya git
Benim arkadaşıma devam ediyor diye gelmiş ekran görüntüsüde var hatta , bende yazdım bakalım pazartesi cevap gelir . Siz sayıya nasıl ulaştınız ? Doğru mu söyleniyor acaba :(
Toplam 2892 mesaj
«133134135136137138139140141142143144145

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?