Editörler :
«133134135136137138139140141142143144145
22 Nisan 2019 19:49

anestezi3447
Aday Memur
https://www.saglikpersonelihaber.net/m/saglik-bakanligi/saglik-bakanligi-guvenlik-sorusturma-komisyonu-415-kisiyi-daha-h1725.html
23 Nisan 2019 00:05

anestezi3447
Aday Memur
Ulan bir ben mi kaldım anesteziden revamı bu herkes düştü umudunu kaybeden bile düştü biz hala bekliyoruz.....
23 Nisan 2019 14:52

ebe7778
Aday Memur
https://www.saglikpersonelihaber.net/m/saglik-bakanligi/saglik-bakanligi-guvenlik-sorusturma-komisyonu-415-kisiyi-daha-h1725.html
anestezi3447, 3 ay önce - Alıntıya git

Acaba dünden beri olumsuz mail tebligat vs. Alan varmı? . Kalan kaç kişiki acaba 415 olumsuz. Bir de bu haberin dogruluk payi ne acaba. Baska hic bir yerde bununla alakali bir haber dahi yok

23 Nisan 2019 18:36

demalieren
Aday Memur

Bu sağlık personelleri aras ali mi ne eylüle kadar herkesi düşereceklerdi güya

23 Nisan 2019 18:38

demalieren
Aday Memur

Bu nasıl bir süreç ya? İte köpeğe, ağızlarından çıkan lafa muhtaç eyledi.

23 Nisan 2019 18:40

demalieren
Aday Memur

Yahu yüksek lisansa başladım teze geçecem nerdeyse hala atama gelmedi.HemşireyimSosyolojiden yaptım

23 Nisan 2019 18:52

anestezi3447
Aday Memur

Bu sağlık personelleri aras ali mi ne eylüle kadar herkesi düşereceklerdi güya

demalieren, 3 ay önce - Alıntıya git
Eylül mü?
24 Nisan 2019 10:52

Lbrnt30

Arkadaslar ben askerden yeni geldim 2018/4 ile atanmistim hala ses seda yok tebligatta yok bitti mi 2018/4 ler

24 Nisan 2019 11:44

demalieren
Aday Memur

2018 eylül

25 Nisan 2019 09:50

kadirizm.fzt
Aday Memur
yeter artık 2018/5 hala bitmedi mi bir olacak nerdeyse
25 Nisan 2019 12:04

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı
yeter artık 2018/5 hala bitmedi mi bir olacak nerdeyse
kadirizm.fzt, 3 ay önce - Alıntıya git

Hocam 5 i bırak bir kenara, ondan 2 ay önce atanan 2018/4 daha bitmedi, saçmalık ötesi, hicbir açıklama yok,en sorumsuz çalışan bakanlık ünvanını alacak bakanlık

25 Nisan 2019 13:48

kadirizm.fzt
Aday Memur

Hocam 5 i bırak bir kenara, ondan 2 ay önce atanan 2018/4 daha bitmedi, saçmalık ötesi, hicbir açıklama yok,en sorumsuz çalışan bakanlık ünvanını alacak bakanlık

Hayalperesthemşire, 3 ay önce - Alıntıya git
hocam eşim 11 aydır bekliyor.ben de 92 puanla temmuz'dan beri alım bekliyorum böyle bakanlık mı hemen bu adaletsizlik düzeltilmeli bakan da bir an önce değiştirilmeli artık
25 Nisan 2019 14:33

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı
hocam eşim 11 aydır bekliyor.ben de 92 puanla temmuz'dan beri alım bekliyorum böyle bakanlık mı hemen bu adaletsizlik düzeltilmeli bakan da bir an önce değiştirilmeli artık

Aldıkları okadar büyük vebal ki.. Şimdi aylar sonra ilk kez Facebook grubunda 2018/5 zimmet grubuna baktım.. Geçen haftalarda baya kişiye olumsuz tebligat gitmiş, herkes şaşkın, üzgün, ailesine söyleyemeyenler.. Bunların hakkını napsalar ödeyemezler, makam koltuk sevdalıları hayatlarını yaşarken bu gencler olumlu olumsuz sonuç neyse artık öğrenmek istiyor ama onların umurlarında değiliz, ne zimmet, ne atama bekleyenler.. Şimdi size tecrübe oldu bu olay, şuan bu durumdan habersiz atama bekleyen gencler hemen atanıp işe kavuşacaklarnı sanıyorlar, gelip baksalar şu sayfalara, ne hikayeler yazıldı, nr hüzünler paylaşıldı, anlarlar gerçek haksızlığı hüznü.. Ben 7 ay kendimi yedim bitirdim, benm önüme bide 5ler geçirilmişti, insanlara anlatamıyorsun neden bu durumda oldugnu sen bile bilmiyorsun ki, seni suçluyorlar kötü gözle bakıyorlar , 5ler düşüyor sen nasl düşmezsn lafları, yaşayan bilir anlar bizi, Allah hakkımızı bırakmasın hiçbirinde, bu imtihan ağır oldu, bu adaletsizlği bu masum gençler haketmedi, umaırm siz de diğer bekleyn arkdaşlar da bir an önce o geç gelen güzel sonuca kavuşur

25 Nisan 2019 17:35

kadirizm.fzt
Aday Memur

Aldıkları okadar büyük vebal ki.. Şimdi aylar sonra ilk kez Facebook grubunda 2018/5 zimmet grubuna baktım.. Geçen haftalarda baya kişiye olumsuz tebligat gitmiş, herkes şaşkın, üzgün, ailesine söyleyemeyenler.. Bunların hakkını napsalar ödeyemezler, makam koltuk sevdalıları hayatlarını yaşarken bu gencler olumlu olumsuz sonuç neyse artık öğrenmek istiyor ama onların umurlarında değiliz, ne zimmet, ne atama bekleyenler.. Şimdi size tecrübe oldu bu olay, şuan bu durumdan habersiz atama bekleyen gencler hemen atanıp işe kavuşacaklarnı sanıyorlar, gelip baksalar şu sayfalara, ne hikayeler yazıldı, nr hüzünler paylaşıldı, anlarlar gerçek haksızlığı hüznü.. Ben 7 ay kendimi yedim bitirdim, benm önüme bide 5ler geçirilmişti, insanlara anlatamıyorsun neden bu durumda oldugnu sen bile bilmiyorsun ki, seni suçluyorlar kötü gözle bakıyorlar , 5ler düşüyor sen nasl düşmezsn lafları, yaşayan bilir anlar bizi, Allah hakkımızı bırakmasın hiçbirinde, bu imtihan ağır oldu, bu adaletsizlği bu masum gençler haketmedi, umaırm siz de diğer bekleyn arkdaşlar da bir an önce o geç gelen güzel sonuca kavuşur

bugün cimer cevap gönderdi olumsuz sonuçlandı 11 ay sonra.allah hakkımızı bırakmasın. hakkımız haram zıkkım olsun inşallsh
25 Nisan 2019 18:14

Fakdenzz
Aday Memur
bugün cimer cevap gönderdi olumsuz sonuçlandı 11 ay sonra.allah hakkımızı bırakmasın. hakkımız haram zıkkım olsun inşallsh
Hocam hakkınız da hayırlısı olsun :( bu zalimlikten başka bişey değil torpille gelmedik puanı aldık atandık Allah sorsun hesabını inşallah dava sürecinde yüzünüz gülsün ,bende cuma yazdım cimere bir cevap gelmedi , artık olumlu olumsuz neyse olsun bitsin , herkes ev geçindiriyor önümüzü göremedik kaç aydır , Allah sorsun şu mübarek günlerde hakkım zehir zıkkım olsun
25 Nisan 2019 19:44

kadirizm.fzt
Aday Memur

Ben olumsuz tegligati bile aldım inanmayan arkdaslar özelden ulaşsın bana foto atayim itiraz dilekçesi yazdım komisyona buqun döndüler düştüm

Xaviher, 3 ay önce - Alıntıya git
hocam özelden görüşebilir miyiz yardımcı olursanız sevinirim
25 Nisan 2019 20:40

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı

İnanmıyorum yaa, şaka gibi :/ üzüldüm hocam, Allah yardımcınız olsun,.. Varmıydı ailede ihraç falan yada bir mahkeme.?? Hemen idari mahkemeye davanızı açın

25 Nisan 2019 22:11

kadirizm.fzt
Aday Memur

İnanmıyorum yaa, şaka gibi :/ üzüldüm hocam, Allah yardımcınız olsun,.. Varmıydı ailede ihraç falan yada bir mahkeme.?? Hemen idari mahkemeye davanızı açın

ailede var ama şahsi bir problem yok..
25 Nisan 2019 22:14

kadirizm.fzt
Aday Memur
arkadaşlar bildiğiniz iyi bir idare hukuku avukatı var mı? yardımcı olabilirseniz sevinirim
25 Nisan 2019 22:23

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı
arkadaşlar bildiğiniz iyi bir idare hukuku avukatı var mı? yardımcı olabilirseniz sevinirim

Kadim hukuk ve danışmanlıkla bir görüşün derim

Toplam 2892 mesaj
«133134135136137138139140141142143144145

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?