Editörler :
«134135136137138139140141142143144145146
18 Haziran 2019 00:56

Soyalcalisan
Aday Memur

Uzamasini gerektirecek bi durum olsa tebligati gonderirler olumsuz diye al sana 20 yillik emegin. Nedenini bi bilsem ah bi bilsem.

Lbrnt30, 2 ay önce - Alıntıya git
Allah sabır versin inşallah en kısa zamanda güzel haberler alırsınız
18 Haziran 2019 04:08

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı
Bu tarihe kadar bekleyenler neden bekliyor merak ettim uzamasını gerektirecek bir durum var mı. Yanlış anlamazsanız sorumu. Merakımdan soruyorum
Soyalcalisan, 2 ay önce - Alıntıya git

Olumsuz olsa zaten çoktan arkdslara tebligat giderlerdi, umursamayan baştan savma iş yapan bakanlık çalışanları olduğu için soruştrmalar bir türlü sonuçlanmıyor, sabredilecek bir durum bile kalmamış, Allah yardım etsn arkdaşrlmıza, acıyı yaşayan bilir

18 Haziran 2019 10:03

Ebezade
Aday Memur
Bu tarihe kadar bekleyenler neden bekliyor merak ettim uzamasını gerektirecek bir durum var mı. Yanlış anlamazsanız sorumu. Merakımdan soruyorum
Soyalcalisan, 2 ay önce - Alıntıya git

Uzamasını gerektirecek hiçbir durum yok en az 10 defa bakanlığa gittim kimse üstüne düşeni yapmıyor benim gözlemim bu birde üstüne marifet gibi bekleyin 1 yıl bekleyenler bile oldu diyolar ama kanun böyle demiyor dediğim de ise kaçamak cevap veriyorlar

19 Haziran 2019 21:51

Afsafs
Aday Memur
Benim eşim ihraç onun dışında bir sıkıntım yoktu ailemde filan , kadim hukuğu aradım işe geri dönme ihtimaliniz çok düşük bu tarz davalardan olumlu sonuç alamadık birinci derece olduğu için dedi boşuna da paranızı almak etik olmaz süreci kendiniz yürütebilirsiniz dedi :(
Fakdenzz, 4 ay önce - Alıntıya git
Akrabalarımdan birinin eşi ihraç edilmesine rağmen, 4 ay sonra o işe başladı. 1. derece yakını olmasına rağmen soruşturması olumlu geldi. Suç şahsidir, eşinizin yaptığı sizi bağlamaz bence hakkınızı arayın...
20 Haziran 2019 10:54

YarslanTDS
Aday Memur

Kamu Denetçiliği Kurumuna (KDK) başvurarak, 10 aydır işe başlamayı beklediğini bildiren genç işine kavuştu.

KDK'den yapılan açıklamaya göre, Elazığ'dan KDK'ye başvuran genç, Temmuz 2018'de Makine Kimya Endüstrisinin (MKE) Barutsan Fabrikasına kimya teknisyeni olarak atandığını belirtti.

Başvurusunda, Genel Müdürlüğün kendisine güvenlik soruşturmasının ardından iş başı yapacağı bilgisini verdiğini ifade eden genç, aradan 10 ay geçmesine rağmen güvenlik soruşturması sonuçlandırılmadığı gerekçesiyle iş başı yapamadığını bildirdi. Genç, KDK'ye yaptığı başvuruda, güvenlik soruşturmasının neticelendirilip işe başlamasının sağlanmasını talep etti.

KDK uzmanları, vatandaşın başvurusunu incelemeye aldı. İdareden istenen bilgi ve belgeler incelendiğinde, başvurusahibinin güvenlik soruşturmasının olumlu sonuçlandığı ancak diğer adayların soruşturması devam ettiği için sürecin uzadığı anlaşıldı.

20 Haziran 2019 17:36

Ebezade
Aday Memur

Kamu denetleme kurumuna mail yolu ile dilekçe yazdım ben bugün bu durumda olan arkadaşlar lütfen sizde yazın iş bakanlığa kalırsa onların umrunda değiliz en azından alternatif kurumlar ile hakkımızı aramamız daha sağlıklı olur

10 Temmuz 2019 06:53

Lbrnt30
Aday Memur

Bekleyen arkadaslar bilgi sahibi olan varmi.

10 Temmuz 2019 15:46

yenicerii
Şef

2019 alımında tercih vereceğim bütün sayfayı okudum atanmakla gerçekten iş bitmiyormuş çünkü atandıktan sonra birde bu zimmet süreci oluyor gerçekten çok zor bir durum 12 binlik alım ağustos planlanıyor atanalım evrak zimmete düşme herhalde yeni yılı geçer bakanlık böyle çalışıyorsa insanlar bu aşamaya kolay gelmiyor ünv oku kpss çalış sonra bekle gerçekten çok zor en iyisi işe girip zimmete düşene kadar çıkmamak herkesin hakkında hayırlısı olsun.

10 Temmuz 2019 15:56

Eymen1365
Aday Memur

zimmete düşmeyen var mı daha 2018/5 veya 4 lerden

10 Temmuz 2019 15:57

Eymen1365
Aday Memur

manisa kırkağaç devlethastanesine düşmeyen 2018/4 ve 5 lerden varmı bana ulaşşsın

10 Temmuz 2019 20:21

Sumergamze
Aday Memur

2018/5ler 3 +1e dahil edilmedi mi

11 Temmuz 2019 09:23

ExternaLBio
Aday Memur

2018/5ler 3 +1e dahil edilmedi mi

Sumergamze, 1 ay önce - Alıntıya git

edildi

02 Ağustos 2019 11:07

Ebezade
Aday Memur

Ne soruşturmaymış eyy sağlık bakanlığı yetmezmi bu bekleyiş bitmezmi bu bekleyiş 1 seneyi aşkın bir süredir neyin soruşturması Allah size vicdan ve iş ahlakı versin başka da bişey demiyorum

02 Ağustos 2019 15:56

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı

Hala bitmedi dimi, off of, gidin yalvarın bakanlığa hocam, olumsuzsa söylesinler davanızı bari açın, Allahından bulsun geciktirenler ya

02 Ağustos 2019 17:09

Ebezade
Aday Memur

Hala bitmedi dimi, off of, gidin yalvarın bakanlığa hocam, olumsuzsa söylesinler davanızı bari açın, Allahından bulsun geciktirenler ya

Hayalperesthemşire, 3 hafta önce - Alıntıya git

Kaç kere gittim hocam her gittiğimde kimle görüşmek istediysem sekterinden gecemedik neymiş bakanın bizzat talimatı varmış güvenlik soruşturması hakkında bilgi verilmiycekmiş , anlamiyorum ki bunları, ben onlardan ek bişey istemiyorum ki hakkımı istiyorum ....

02 Ağustos 2019 17:31

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı

Kaç kere gittim hocam her gittiğimde kimle görüşmek istediysem sekterinden gecemedik neymiş bakanın bizzat talimatı varmış güvenlik soruşturması hakkında bilgi verilmiycekmiş , anlamiyorum ki bunları, ben onlardan ek bişey istemiyorum ki hakkımı istiyorum ....

Ebezade, 3 hafta önce - Alıntıya git

Hocam avukatla görüş, davanı aç, 1 yllı geçti, size açıklama yapmak zorundalar

02 Ağustos 2019 23:05

Lbrnt30
Aday Memur

Arkadslar bende bekliyorum hala 2018\4um ben 1 ay once cimere yazdim hala devam ediyor diyor. 2 hafta once yine yazdim hala cevap yok ne yapabiliriz bilmiyorum vallahi billahi sabikam yok sizofren olmusum.

02 Ağustos 2019 23:14

Lbrnt30
Aday Memur

2018\4 um bekliyorum hala 2 ay once cimerden devam ettigi bilgisini aldim 3 hafta once yine yazdim hala cavap alamadim her allahin gunu duyuru takip ediyorum. kendimi yok hukmunde hissediyorum sizofren oldum galiba ne yapabilirim bilmiyorum durum hic iyi degil.

03 Ağustos 2019 11:22

Eymen1365
Aday Memur

2018\4 um bekliyorum hala 2 ay once cimerden devam ettigi bilgisini aldim 3 hafta once yine yazdim hala cavap alamadim her allahin gunu duyuru takip ediyorum. kendimi yok hukmunde hissediyorum sizofren oldum galiba ne yapabilirim bilmiyorum durum hic iyi degil.

Lbrnt30, 3 hafta önce - Alıntıya git
Vallahi hocam 2018/5 9 ay boyunca bekledım bende ve seçimden önce zimmte düştüm.Birde bakanlıktan ilgile mektense araya birilerini koyun cok etkili oluyorlar ve zaten hakkınız olanı istiyorsunuz kanaatımce siyasi birilerini koymak bu zamanda daha iş göruyor.
04 Ağustos 2019 23:01

Lbrnt30
Aday Memur

Kardesim herkesin tanidigi yok ki allaha emanet bizimki

Toplam 2906 mesaj
«134135136137138139140141142143144145146

ANKET
3 HDP'li belediyeye kayyum atandı. Bu kararı;