Editörler :
03 Temmuz 2018 12:41   

Akbank gişe yetkilisi 2018

Hiç başvuru yapıpta bu pozisyon için çağrılan oldu mu? Neredeyse senenin başında başvurdum ne olumlu ne olumsuz hiç bir dönüş olmadı.

Hiç dönüş alan oluyor mu?

04 Temmuz 2018 11:06

Bstan
Memur

kimse yok mu?

05 Temmuz 2018 20:19

Bstan
Memur

yok mu?

06 Temmuz 2018 19:50

cndgndrn
Aday Memur

Online sınav için mail aldım 4 gün önce. Sınavı geçtim, pazartesi günü yabancı dil sınavına gireceğm

07 Temmuz 2018 12:54

Bstan
Memur

Online sınav için mail aldım 4 gün önce. Sınavı geçtim, pazartesi günü yabancı dil sınavına gireceğm

cndgndrn, 1 yıl önce - Alıntıya git

hangi il için gişe yetkilisine başvurdunuz?

09 Temmuz 2018 16:01

Bstan
Memur

başka yok mu?

11 Temmuz 2018 06:16

Xyczd
Aday Memur

Akbankın kendi kariyer sitesinden yapın başvurularınızı. Her gün bu siteye girip iş arayışınızı aktif yapıp güncelleyin. Sınava çağırmaları bu site üzerinden yapıyorlar. Örneğin 20 kişi sınava çağrılacaksa sitede özgeçmişini en son güncelleyen 20 kişiyi çağırıyorlar. Süreçleri hızlı izlemekle beraber belirsizliklerin olduğu bir banka. 16 maaş vermesine aldanmayın 12 maaş veren başka bankaların daha dolgun maaş verdiğini duydum. Sınavları kolaydır ancak dikkat gerektiren bir sınav. Sınava girecek olursanız sakin rahat süreyi çok takmadan çözmenizi öneririm

11 Temmuz 2018 11:39

Bstan
Memur

Akbankın kendi kariyer sitesinden yapın başvurularınızı. Her gün bu siteye girip iş arayışınızı aktif yapıp güncelleyin. Sınava çağırmaları bu site üzerinden yapıyorlar. Örneğin 20 kişi sınava çağrılacaksa sitede özgeçmişini en son güncelleyen 20 kişiyi çağırıyorlar. Süreçleri hızlı izlemekle beraber belirsizliklerin olduğu bir banka. 16 maaş vermesine aldanmayın 12 maaş veren başka bankaların daha dolgun maaş verdiğini duydum. Sınavları kolaydır ancak dikkat gerektiren bir sınav. Sınava girecek olursanız sakin rahat süreyi çok takmadan çözmenizi öneririm

Xyczd, 1 yıl önce - Alıntıya git

kendi sitesinden başvurdum zaten. Aktif durumda şuan. dediğiniz gibi yapmak için bi pasif duruma getirip sonra aktir duruma mı getireyim hergün?

12 Temmuz 2018 00:02

Xyczd
Aday Memur

Hayir orda ozgecmis bilgilerimde degisiklik yoktur secenegi var . Orayi secin

12 Temmuz 2018 12:20

Bstan
Memur

Hayir orda ozgecmis bilgilerimde degisiklik yoktur secenegi var . Orayi secin

Xyczd, 1 yıl önce - Alıntıya git

tamam gördüm o kısmı. yapıyorum bakalım. umarım bir işe yarar :D gerçeği finans vb mezunları varken, dilci alacaklarını sanmıyorum ama neyse :D

12 Temmuz 2018 17:56

bsonbayram

başvuru yaptım güneydoğu için herhangi bir dönüş olmadı

12 Temmuz 2018 17:57

bsonbayram

başvuru yaptım herhangibi dönüş alamadım

12 Temmuz 2018 19:01

Bstan
Memur

başvuru yaptım herhangibi dönüş alamadım

bsonbayram, 1 yıl önce - Alıntıya git

ne zaman başvurmuştun

12 Temmuz 2018 19:23

bsonbayram

ne zaman başvurmuştun

Bstan, 1 yıl önce - Alıntıya git

2 ay oluyor ama dönüş olmadı güneydoğu için

23 Temmuz 2018 03:44

Xyczd
Aday Memur

2 ayönce güneydoğu için sınav ve mülakatlar yapıldı. Alımlar gerçekleşti. Yılsouna kadar ihtiyaç olup da tekrar alım yapacaklarını sanmıyorum. Berbat bir banka ztn boşuna uğraşmayın girmek için

Toplam 14 mesaj

ANKET
Sadece kadın öğrencilerin kabul edileceği kadın üniversiteleri kurulması fikrini;