Editörler : E.Kayı Han

elmacılar51
Aday Memur
05 Kasım 2022 21:40

Sitedeki maha mehri bana ulaşailirmi mesajları açabilir mi

Maha mehri
Aday Memur
06 Kasım 2022 11:16

Buyrun

elmacılar51, 1 yıl önce

Sitedeki maha mehri bana ulaşailirmi mesajları açabilir mi

Elif Erva yıldız
Aday Memur
15 Ocak 2023 21:57

Maha mehri mübaşirlikte. Geçiş yaptınız mı sorun oldu mu

Geo.engineer
Aday Memur
18 Ocak 2023 10:12

Merhaba , bir kurumda sözleşmeli (mühendis) iken başka bir kurumun sözleşmeli mühendis pozisyonuna geçilebilir mi ?

Ataaaaa
Aday Memur
05 Nisan 2023 12:25

Arkadaşlar ben şimdi bir üniversitede büro personeli olarak yeni başladım(başlamaları çok uzun sürdü). Bu yeni ilan edilen MEB'in 5000 kişilik alımında büro personeline başvurup kazanırsak, üniversiteyi bırakıp MEB'in büro personeline gidebilirniyim?

Konyalı4294
Memur
05 Nisan 2023 15:30

Hayır ikisinde aynı kadro. Büro personeli yani ve sözleşmeli. Sözleşmelide istifa edeceksen üst unvan olmalı kendi bölümüne geçsen öyle olur.

Ataaaaa, 1 yıl önce

Arkadaşlar ben şimdi bir üniversitede büro personeli olarak yeni başladım(başlamaları çok uzun sürdü). Bu yeni ilan edilen MEB'in 5000 kişilik alımında büro personeline başvurup kazanırsak, üniversiteyi bırakıp MEB'in büro personeline gidebilirniyim?

Konyalı4294
Memur
05 Nisan 2023 15:32

Üniversiteletin sözleşmeli personel alımını incelerseniz orada da belirtiyor zaten istisna durumlar hariç sözleşmenin feshedilmemiş olması diye. Yoksa 1 senelik bekleme süresi var yine araştırırsınız tabi.

Konyalı4294, 1 yıl önce

Hayır ikisinde aynı kadro. Büro personeli yani ve sözleşmeli. Sözleşmelide istifa edeceksen üst unvan olmalı kendi bölümüne geçsen öyle olur.

12 Nisan 2023 01:13

@umut0621 hocam burda mısınız bir konu hakkında danışmak istiyorum?

Kpssmagduru55
Aday Memur
12 Nisan 2023 12:01

Merhaba ben üniversitede büro personeli olarak başlayacağım. İlerde sağlık bakanlığına ya da başka bir bakanlığa kendi unvanımda atanamaz mıyım? Bununla ilgili hiçbir yerde net bilgi yok kimse mi üniden geçiş yapmamış? Bilgisi olan varsa lütfen paylaşabilir mi?

Yaşru
Aday Memur
17 Nisan 2023 14:31

Merhabalar.Ben üniversiteye 4/b büro personeli olarak atandım ancak sözleşmeyi henüz imzalamadım.Adalet bakanlığı infaz koruma memuru alımı yapıyor.Eğer üniversitede büro personeli olarak başlarsam, ikm'ye geçiş yapabilir miyim? İkisi de sözleşmeli ancak üniversitede büro personeli adalet bakanlığında infaz koruma memuru ünvanlı.Ayrıca 2 farklı önlisans bölümü mezunuyum iki kuruma da farklı bölümler mezuniyetiyle başvuracağım.

Konyalı4294, 1 yıl önce

Emin021
Aday Memur
19 Nisan 2023 10:55

Arkadaşlar yardımcı hizmetler sınıfı hizmetli kend bölümünden maliye lisans gih kadrolarına yeni bir kpss puanı ile kadrolu veya sözleşmeşi olarak geçiş yapabiliyor mu

Memuryusyu
Aday Memur
04 Ocak 2024 21:14

iyi günler yhs sözleşmeli hizmetli Ortaöğretim gih sınıfı Ortaöğretim d sinifi ehliyeti zonlu belge olarak isteyen farklı kuruma atanabilirmi
Toplam 212 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi